Blog

Blog

Recenze na plisé žaluzie

Plisé žaluzie patří mezi designově zajímavější prvky v oboru stínící techniky. Zajímají vás recenze a zkušenosti uživatelů, kteří si je již pořídili? Rádi byste se o tomto typu stínění dozvěděli více? Pak rozhodně čtěte dál.

Horko v bytě? Tento problém má řešení!

Pomalu ale jistě se blíží léto a s ním i neúprosné horko. I když se na sluníčko všichni po zimě těšíme, okamžiky, kdy doma nemůžeme popadnout dech a parnem nezamhouříme oko, nepatří mezi nejoblíbenější. Ale nezoufejte. Nabízíme východisko v podobě stínění, které nejen, že dozdobí váš exteriér, ale ochrání vás před horkem.

Potřebujete rolety do střešních oken na zakázku?

Máte-li podkrovní byt a střešní okna, jistě znáte ten úmorný pocit v létě, kdy se vaše obydlí promění v nepříjemný skleník, kde se nedá dýchat. Nebo situaci, kdy přes samé světlo nemůžete spát. Nebo když váš dům stojí pod kopcem a při rozsvícení vám každý kouká domů. Máte atypická okna? Nevadí! Na všechny vaše starosti existuje jednotné řešení. Rolety pro střešní okna na zakázku.

Bydlení v japonském stylu

V současnosti je na trhu velké množství stylů bydlení, které jsou moderní a nadčasové. Jedním z nich je také ten japonský. Přistoupit k němu lze dvěma způsoby, staře a nově. My vám oba tyto cesty představíme.

Sítě proti hmyzu od A do Z

Neustále vás obtěžuje otravný hmyz? Venku se otepluje a do domácností začínají proudit hejna bzučících návštěvníků, kteří mají jediný cíl. Zůstat tam s vámi! Ale kdo by o ně stál?