Telefon: +420 737 739 714
info@mk-rolety.cz
 
  • Telefon: +420 737 739 714
  • E-Mail: info@mk-rolety.cz
  • Velká kvalita provedení
  • Luxusní zboží

Blog

Blog

Výhody žaluzií a rolet potlačující hluk

Léto brzy dorazí, a právě v tomto ročním období je naší povinností porazit nepříjemné horko. Někteří se rozhodnou zabalit své tašky, a navštívit místa s nižšími teplotami a luxusním jídlem. Jiní, kteří milují a nechtějí opustit pohodlí svého domova, zde a tam provedou několik změn. Nejen aby posílili krásu svého domu, ale také je přizpůsobili tak, aby odráželi teplo a hluk. To udržuje jejich domy v chladu a útulnosti, a zároveň jim dává mír proti nechtěným zvukům.

8 výhod při používání látkových rolet

Konečná dekorace vašeho domova může být náročný úkol. Zahrnuje to nejen investování do správného majetku, ale také záleží na vašem osobním výběru zařízených produktů, které v něm umístíte. Budování pěkné modulární kuchyně s nezbytným vybavením, čistou a atraktivní koupelnou, fantastickým obývacím pokojem a pohodlnou ložnicí, je nezbytné pro udržení klidu a pocitu pohody, když jste doma.

5 důvodů, proč zvolit inteligentní zastínění oken pro váš domov

Instalace motorizovaných rolet do oken je snadný způsob, jak vylepšit váš domov. Ale proč jsou tyto úpravy oken tak zvláštní? Většina lidí si myslí, že pohodlí a luxus jsou jedinými výhodami, které vám inteligentní zastínění oken nabízí pro váš domov, ale je to naprosto špatné vnímání. Inteligentní stínění oken je v mnoha ohledech zvláštní, a našim domovům nabízí několik výhod.

Akumulátorové plisé dobře zastíní a poskytne vám pohodlí

Dnes je velký trh pro stínění oken. Zodpovězení výše uvedených otázek vám pomůže lépe se rozhodnout. Produkty, jako jsou plisé žaluzie, klasické žaluzie, žaluzie ze dřeva, římské rolety a další, mohou být obtížnou volbou. Tkaniny, vzory, barvy a textury mohou být výzvou. A konečně, výběr typu vytahování, materiál a rozpočet se může stát obrovským testem sám o sobě. Abychom vám pomohli s rozumným výběrem, přinášíme vám několik výjimečných řešení.

Důvody, proč je obliba látkových rolet pro každý interiér

Pokud hledáte zastínění oken pro váš domov, pak látkové rolety by měly být v horní části seznamu možností vašeho výběru. Existuje několik důvodů, proč jsou vnitřní rolety považovány za preferovanou možnost, pokud jde o výběr okenního stínění. Naším cílem bude prozkoumat tyto důvody do větší hloubky.