Blog

Blog

Kam se hodí dřevěné žaluzie?

Vnitřní zastínění je třeba řešit z hlediska praktičnosti, ale neměli byste opomenout ani estetickou stránku věci. To je velké příležitost pro využití dřevěných žaluzií, které svým vzhledem docilují maximálního dekorativního efektu. Dřevo je prostě a jednoduše přírodní materiál, ze kterého elegance, krása a pohoda přímo vyzařuje. Více či méně výraznou kresbou dokáže zútulnit každý interiér.

Jak čistit venkovní žaluzie snadno a rychle?

Venkovní žaluzie jsou nejen funkčním stíněním, ale současně i elegantní a stylovou součástí našich domovů, to je zcela jasné. Volíte je především proto, že se jedná o řešení, které se vyznačuje mnoha výhodami a přínosy. Poradíme vám, jak si poradit s jejich údržbou.

Soukromí před zvědavým sousedem

Jistě, každý se občas rozhlédne, co se to v okolí děje, třeba jen nevědomky, na tom není nic špatného. Ovšem jinak to je, když se takové sledování sousedů stane pro někoho koníčkem, ba doslova posedlostí.

3 tipy, jak v letních vedrech snížit teplotu v domě

Horké dny jsou nejen zdrojem pozitivní nálady a sluníčka, ale také nám nabízejí perné chvíle. Dny a noci, kdy z nás stékají krůpěje potu i v pohodlí domova, jsou k nevydržení. A co teprve ve chvíli, kdy nemůžeme ani usnout? Máme pro vás rady, kterými horko ve vašem domě omezíte.