Blog

Blog

Kde a kdy použít plisé žaluzie?

Zalíbily se vám plisé žaluzie? Seznámíme vás s podrobnostmi o tomto sympatickém stínícím doplňku a prozradíme vám, kdy a kde se dá použít. Zároveň vám ukážeme, kde není ideální jej použít nebo jaké jsou jeho výhody či nevýhody. Jste připraveni? Tak jdeme na to!

7 rad, jak zastínit balkon

I když se teplo a sluníčko zrovna nechystá prorazit, je načase se poohlédnout po vhodném stínění balkonu. Ať je váš balkon prosklený či nikoli, obzvláště na jižní straně je to za horkých letních dní doslova pekelné. Ani kaktus by tam nepřežil.

Když chcete kombinovat záclony i rolety

Trápíte se myšlenkou, jak slučovat rolety společně se záclonami? Jak by se dalo udělat? Nemáte absolutně žádný nápad a domníváte se, že se jedná o neřešitelný problém? Jste tu správně! Ukážeme vám, co můžete udělat pro to, aby váš interiér ladil v kombinaci obou prvků. Dozvíte se, co společně rozhodně nesdružovat a co naopak ano.

Proč budete 100% milovat blackout závěsy?

Absolutní tma a dokonale klidný spánek! Zní vám to lákavě? V tom případě je nejvyšší čas objevit stínící techniku s tzv. blackout efektem. Máme pro vás připravenou širokou nabídku zatemňovacích závěsů, které do místnosti nepustí ani jeden sluneční paprsek.

1/71234567