Home » Tipy a návody » Plisé „ Dokonalá ozdoba každého okna“

Plisé „ Dokonalá ozdoba každého okna“

Praží vám do oken slunce a váš byt se během letních měsíců mění v saunu? Zcela jistě jste již přemýšleli nad stíněním, nicméně v případě atypických oken není výběr až tak jednoduchý. Naštěstí existuje efektivní a stylové řešení, které vám včetně všech jeho výhod a nevýhod představíme.

Stínění oken pomocí látkových žaluzií

Jakmile dojde řeč na vnitřní stínění, nabízí se žaluzie, závěsy či rolety plisé v mnoha různých variantách. Jedním ze skvělých tipů pro ty z vás, kteří hledají dokonale polohovotalné a prostorově úsporné řešení, jsou žaluzie Plisé (někdy také uváděné jako Plissé). O co se jedná?

Co je to Plisé?

Ve zkratce se také jedná o skládané látkové žaluzie. Tento výrobek tvoří pravidelně skládaná látka v široké škále barev a vzorů (aktuálně přes 340 tkanin), základním materiálem je 100% polyester, výjimkou nejsou ani kombinace látek s různou průsvitností. Díky tomu může vzniknout v rámci jednoho systému funkce den a noc. Jednu z látek využijete pro denní a druhou pro noční zastínění.

barevné žaluzie plisé do malých oken

Proč volit právě Plisé?

Látkové žaluzie jsou vhodné pro použití nejen na klasických plastových a dřevěných oknech, ale také na atypických oknech od půlkruhu až po trojúhelníky. Nabízíme vám zakázkovou výrobu pro každý tvar, stejně tak u nás pořídíte plisé pro zimní zahrady, střešní okna a světlíky. Veškeré výhody včetně dalších ukázek najdete zde.

Určitou nevýhodou může být pro někoho pořizovací cena, nicméně jedná se o opravdu praktické, moderní a bezúdržbové řešení, do kterého se na základě zkušeností našich zákazníků vyplatí investovat.

Ovládání látkových žaluzií

Ovládání je tvořeno variabilním systémem šňůrky a madla. Na okno je lze upevnit i bez vrtání. Látka je upevněna nejen na horní, ale i dolní straně úzké kolejnice. Vede ji speciální šňůrková technika. Systémy, které jsou vyhotovovány na míru, lze nekonečně umístit na okno. Nabízejí snadné ovládání. Mezi nejběžnější způsoby ovládání patří madélko z plastu či hliníku. Mezi další možné způsoby ovládání patří šňůrka nebo motorické ovládání, které zajišťuje dálkový ovladač.

plisé rolety do oken

Dekorativní prvek, který funguje

Látkové žaluzie Plisé nabízejí dokonale estetický způsob zastínění. V naší nabídce sázíme na výrobce a výrobky, které jsou nejen flexibilní, ale zároveň představují elegantní a dekorativní prvek ve větších oknech. Vzhledem k tomu, že jsou univerzální a nabízejí širokou škálu barev, jsou nefalšovaným estetickým doplňkem téměř do každého interiéru. Pokud s oblibou ladíte každičký detail v interiéru a stínění vnitřních prostor nechcete ošidit, jsou tyto žaluzie z látky perfektní volbou.

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top