Home » Reklamace

Reklamace zboží

Je nám velice líto, že jste se dostali do situace, že musíte řešit reklamaci produktu. Budeme se snažit, aby proces reklamace byl pro Vás co nejpříjemnější.

Ačkoli vždy klademe maximální důraz na kvalitu našeho zboží, může se samozřejmě v ojedinělých případech vyskytnout výrobní vada nebo jiný nedostatek.

Postup reklamace:

1. Jako první krok nám prosím zašlete email na adresu: mk@rolety-praha.cz

2. Reklamaci dokážeme vyřídit výrazně rychleji, když nám zašlete fotografii závady. Často jsme schopni celou reklamaci vyřídit jen na základě fotografie.

3. Pokud nebude závadu možné vyřešit na dálku, vyzveme Vás k dodání reklamovaného zboží na naši adresu: MK rolety, Bavorská 856/14 ( objekt Mototechna ) Praha Stodůlky.

4. Reklamaci se snažíme vždy vyřídit v co nejkratším čase, nejpozději však do 30ti dnů. Pokud není zboží možné opravit, domluvíme se na výměně zboží nebo vrácení kupní ceny.

Záruka

Na zboží se vztahuje zákonná 2letá záruka. U některých výrobků je posunutá záruka až do 5 let.

Záruční doba běží ode dne převzetí zboží. Nepočítá se do ní případná reklamace zboží až do doby, kdy je kupující povinen po skončení záruční opravy zboží převzít. Dojde-li při reklamaci k výměně zboží za nové nebo k výměně součástky, na kterou je poskytnuta záruka, začíná běžet záruční doba znovu od začátku od dne převzetí.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top