Vnitřní žaluzie: klasika, která nezklame

Home » Vnitřní žaluzie

vnitřní žaluzie

Žaluzie nejen stíní,

ale jsou také designovým doplňkem

Interiérové žaluzie za 200 let své existence urazily pořádný kus cesty a dnes si můžeme vybrat z široké nabídky barevných odstínů, ale i různých materiálů, od hliníku přes dřevo až po speciální látky. I typově se jednotlivé žaluzie liší, horizontální, vertikální, plisé…. Dopředu jdou i technologie, které pomalu vytlačují ovládaní na šňůrku, vypínačem nebo dálkovým ovladačem. Jak se tedy ve všech těch žaluziích vyznat?

NOVINKA!!! Přidali jsme pro vás kvalitní žaluzie od německého výrobce MHZ.

+420 737 739 714

Hit jménem žaluzie den a noc
Žaluzie den a noc se vyrábí ze dvou pruhů látek, průsvitné a zatemňovací. Pruhy se překrývají, díky čemuž propouští do místnosti dostatek přirozeného světla, zároveň ale stíní a zachovávají soukromí. Elegantní proužkované žaluzie snadno sladíte s interiérem a potěší vás i jejich minimální údržba – stačí je občas přetřít navlhčeným hadříkem.

Nejluxusnější žaluzie jsou vyráběné ze dřeva
Přírodní materiály dokáží zázraky, a pokud máte doma například dřevěnou podlahu, útulný ráz doladí právě dřevěné žaluzie. Lamely se vyrábí z africké vrby Abachi, jsou pevné, odolné a zároveň vypadají elegantně. V naší nabídce najdete více než 100 druhů povrchových úprav a barev dřevěných lamel. Můžete zvolit přirozenou kresbu dřeva, barevný lak nebo si je nechat obalit kůží. Dřevěné žaluzie tvoří skvělý doplněk jak do domu, tak do komerčních prostor.

Vyzkoušejte moderní skládané plisé
Žaluzii plisé tvoří harmonikově skládaná látka, která je upevněna na horní a dolní straně úzké kolejnice a je vedena speciální technikou šňůry. Můžete ji proto stahovat ze shora dolů, i zdola nahoru a vybrat si design dle libosti z 600 různě barevných variant. Textilie může být od těch nejprůsvitnější až po plně zatemňující, případně kombinovaná ve formě den a noc. Populární designové stínění oceníte nejen pro účinné zastínění, ale i pro dobré izolační vlastnosti při extrémních teplotách.

DUETTE dvojitá plisé žaluzie

maxi plisé z montáží do stropu

Vertikální žaluzie nejen do kanceláře
I když látkové vertikální žaluzie vídáme nejčastěji v kancelářích, představují skvělou volbu i do domácností. Zvlášť pro atypická okna, velké prosklené stěny nebo jen pro případ, že potřebujete předělit velkou místnost, či zakrýt ošklivý kout. Jejich cena se odvíjí od vybrané látky a velikosti okna. Vertikální žaluzie mohou být vzorované i jednobarevné, díky velkému výběru jednotlivých odstínů látek je jednoduše sladíte s celým interiérem. Hodí se i do zimních zahrad a mohou se ovládat manuálně i motoricky.

Vertikální žaluzie v zimní zahradě střecha a bok

Vertikální žaluzie Praha

Klasika jménem horizontální žaluzie
Nejlevnějším interiérovým stíněním je klasika, horizontální žaluzie, se kterými snadno regulujete intenzitu slunečního záření a chráníte své soukromí před zraky kolemjdoucích. Lamely se vyrábí v různých barvách, velikostech, ale i tvarech, aby do sebe co nejlépe zapadaly. Horizontální žaluzie se snadno montují, nevyžadují velkou údržbu a vydrží.

zaluzie-isoline

Pomůžeme vám s výběrem
Nevíte, které vybrat? Obraťte se na nás a rádi vám s výběrem pomůžeme. Interiérové žaluzie dodáváme hlavně do těchto měst: Plzeň, Beroun, Praha, Hořovice, Rokycany, Kladno a jejich okolí. Zveme vás do našeho vzorového domu v Těškově u Rokycan, kde si vše můžete prohlédnout, osahat a prokonzultovat.

Fotogalerie

Cenová nabídka ZDARMA