Vnitřní žaluzie na míru

Home » Vnitřní žaluzie

vnitřní žaluzie

Vnitřní žaluzie se vyrábějí z mnoho materiálů, například z látky, ze dřeva, z pvc, lakovaného hliníku atd. První otočná žaluzie byla vyrobena již v letech 1812, kdy si ji nechal francouzský truhlář patentovat. Mezi nejznámější žaluzii patří žaluzie horizontální, která je ovšem již vytlačována modernější technologií.

Dnešním moderním trendem pro zastínění našich oken jsou především Plisé, dekorativní látkové rolety, římské rolety, rolety den a noc, dřevěné a vertikální žaluzie. Ale jak zvolit vhodnou stínící techniku pro naše okna, abychom docílili perfektního stínění a přitom zachovali nerušivý interiér? Možností je dnes opravdu mnoho. Ve velké oblibě jsou stále i vertikální žaluzie na míru, které ovšem prošli inovativním procesem. Vybírejte z bohatého vzorníku látek od krásných pestrých barev až po vysoce dekorativní vzory. Pokud si necháte vyrobit žaluzie ze screenové látky, tak si zachováte výhled ven, ale do interiéru již z venku nikdo nevidí.

 

Největším hitem je žaluzie den a noc

Mezi poslední velký hit patří vnitřní interiérové žaluzie den a noc, které máme v naší nabídce. Možnost ovládání dvou až tří žaluzií za sebou jedním mechanismem. Jedná se o velmi luxusní stínicí prvek, který dokáže efektivně skloubit přednosti látkových rolet, žaluzií, případně nahradit záclony. 

Na látce u žaluzie den a noc se střídají zatemňovací a transparentní pruhy. Jejich vzájemné překrývání umožňuje vysokou regulaci průniku světla podobně jako u klasických žaluzií. Šířka jednotlivých pruhů je odvislá od výběru látky. Pokud je instalováno více žaluzií vedle sebe, docílíme dokonalého vzhledu celé sestavy pomocí sladění pruhů.

Při vytažení je látka navíjena na trubku, což umožňuje skrýt žaluzii do velmi malého obalu. Výhodou je také snadná údržba látky. Drobných nečistot je možné se zbavit lehce navlhčeným hadříkem nebo vysavačem za použití nejnižšího stupně sání. V současné kolekci jsou zahrnuté i látky s nehořlavou úpravou.

Nejluxusnější žaluzie jsou vyráběné ze dřeva

Vnitřní dřevěné žaluzie na míru jsou vyráběné z přírodního kvalitního materiálu, který do vašeho interiéru vnese teplo a útulno. Luxusní, vnitřní dřevěné lamelové žaluzie jsou vhodné do soukromých i komerčních prostorů. Právě pro jejich jedinečný vzhled doporučujeme věnovat výběru vhodného místa jejich instalace zvýšenou pozornost. Současně je třeba mít na paměti fakt, že se jedná o přírodní materiál, který reaguje na vnější vlivy – vlhkost, zvýšenou teplotu prostředí nebo působení slunečního záření.

Lamely dřevěných žaluzií jsou vyráběny z kvalitního dřeva – africké vrby Abachi, která zaručuje vysokou kvalitu a dlouhou životnost. Dřevěný materiál dodá žaluziím přirozený i luxusní vzhled současně. V kolekci nabízíme více než 100 druhů lamel dřevěných žaluzií, různých barevných a povrchových úprav.
Volbou vhodné povrchové úpravy může být zachována patrná přirozená struktura dřeva. Lamely lze také lakovat do různých barevných odstínů nebo obalit kůží.

 

Interiérové žaluzie dodáváme hlavně do těchto měst : Plzeň, Beroun, Praha, Hořovice, Rokycany, Kladno a jejich okolí. Další místa po domluvě. Výhradně dodáváme interiérovou stínící techniku od českého předního výrobce Bematech s více jak dvacetiletou tradicí.

 

Velmi moderní jsou Plisé

Látková žaluzie Plisé patří k nejpopulárnějším výrobkům k ochraně proti slunci, protože jsou velmi všestranné. Látka je upevněna na horní a dolní straně úzké kolejnice a je vedena speciální technikou šňůry. Systémy na míru mohou být nekonečně umístěné na okně a snadno ovladatelné. Výhodou látkové plisé žaluzie, je možnost kombinovat dva typy látek na jednom systému tak zvaném den a noc, kdy jedna z látek může sloužit pro denní zastínění, a druhá pak na večerní zastínění. Dodáváme velmi kvalitní plisé žaluzie od německého výrobce ERFAL. Nejběžnějším způsobem ovládání je plastové nebo hliníkové madélko. Další způsob ovládání je na šňůru nebo motorické ovládání s dálkovým ovladačem. 

 

DUETTE dvojitá plisé žaluzie

maxi plisé z montáží do stropu

Pestré barvy vertikálních žaluzií do kanceláře i do bytu

Výhodou vertikálních látkových žaluzií je především široká kolekce barev a materiálů. Můžete vybírat z pestré škály, od látek transparentních až po látky poskytující úplné zatemnění. Cena vertikálů se odvíjí od vybrané látky a velikosti okna.

Vertikální žaluzie látkové jsou významným stínícím prvkem ve veřejných nebo komerčních prostorách. Jejich jednoduchost a funkčnost je s oblibou využívána v našich domácnostech, kde nám napomáhají k estetickému vzhledu a chrání nás před slunečními paprsky. Předností svislé žaluzie je její vysoká variabilita. Vertikální žaluzie na míru je především vhodná na velké plochy, atypická okna a na vertikální nebo horizontální oblouky. V poslední době je můžeme vidět na prosklených balkonech bytových domů, kde dobře plní svojí funkci zastínění. Na výběr máme vertikální žaluzie s potiskem ( se vzorem ) nebo bez vzoru. Záleží pouze na vás, co se vám více líbí.

Vertikální žaluzie v zimní zahradě střecha a bok

 

 

 

 

 

  • široké možnosti využíti
  • vertikální žaluzie jsou vhodné i pro zimní zahrady
  • pro domácnosti, komerční účely, kanceláře
  • provedení klasické od 399,- Kč
  • luxusní provedení je vždy třeba nacenit dle požadavku klienta

 

 

 

 

 

  • barevného provedení se nemusíte bát
  • slaďte si dokonale celý interiér
  • více možností provedení
  • manuální nebo motorické provedení

Vertikální žaluzie Praha

Nejlevnější žaluzií je horizontální

Vnitřní horizontální žaluzie na plastová okna představují nejlevnější stínění oken. Jedná se o nejrozšířenější způsob proti sluneční ochraně, a žaluzie se staly nedílnou součástí interiéru. Vnitřní horizontálky ochraňují nejen proti slunečním paprskům, regulují světlo v místnosti a chrání naše soukromí. Využití horizontálních žaluzií je mnohostranné a jejich barevná škála dovoluje harmonicky sladit barvy v místnosti s barevnými doplňky a vytvořit tak příjemnou atmosféru dle vašeho vlastního vkusu. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlá montáž, minimální údržba a především cenová dostupnost.

 

 

zaluzie-isoline

Fotogalerie

Cenová nabídka ZDARMA