Lista here!

Vnitřní žaluzie bez vrtání

Žaluzie do oken » Vnitřní žaluzie » Žaluzie na míru » Žaluzie bez vrtání

Žaluzie bez vrtání do oken jsou připevněny k oknům nebo dveřím pomocí držáků svorek nebo lepících pásků.

Používání vrtáků a dalších nástrojů během montáže není třeba. Výhodou je, že u jednoduchých modelů vnitřních žaluzií mohou i méně zkušení lidé snadno připevnit žaluzii bez vrtání.

Na druhé straně se vyhnete vrtání děr na dveřních a okenních rámech. Zejména v nájemném bydlení je důležité, aby nájemníci žádným způsobem nevrtali do oken.

Nabízí se rozmanitý výběr vhodného zastínění na okna bez nutnosti vrtání, a my vás s tímto výběrem seznámíme.

  • žaluzie do oken bez vrtání
  • není třeba skoro žádné nářadí
  • určeno pro určitý typ žaluzií do oken

  • Dodací lhůty: jen 3–4 týdny
  • Max. rozměry: šířka až 180 cm, výška až 210 cm

Pro vás bez starostí

Poradíme vám a vybereme → vše u vás zaměříme → provedeme odbornou montáž se zárukou.


Vnitřní žaluzie bez vrtání

Vnitřní žaluzie bez vrtání

Vnitřní žaluzie bez vrtání mají mírně odlišný mechanismus ovládání, což umožňuje i instalaci žaluzií bez vrtání. Takové konstrukce jsou v horní části vybaveny úchyty, díky kterým lze žaluzii namontovat na rám okenního křídla. K vytvoření byl použit tenký plast, takže okno můžete zavřít bez obav z poškození kliky nebo pádu žaluzie.

Tyto typy neinvazivních žaluzií unesou velkou váhu, proto se používají i v těžkých konstrukcích. Jediným omezením vyplývajícím z této konstrukce je nutnost instalovat žaluzie přiřazené pouze k jednomu okennímu křídlu.

Vnitřní žaluzie bez vrtání se montují o něco méně odolným způsobem než tradiční vrtané prvky. Pokud se rozhodnete pro tento typ instalace, nevybírejte produkty pochybné kvality. Pak můžete mít trvalé problémy nejen se samotnou montáží, ale i s celou konstrukcí. Zároveň se zhorší funkčnost oken, která se kvůli nekvalitním žaluziím nemusí správně otevírat.

Plisé žaluzie bez vrtání

Okenní plisé žaluzie nainstalujete prakticky na každé okno a do jakékoli místnosti bez použití specializovaného vybavení. Na míru vyrobené neinvazivní plisé vám umožní zakrýt celé okno nebo jen jeho část a ochrání vás před škodlivými slunečními paprsky a nežádoucími pohledy zvenčí.

Instalují se rychle a jednoduše – pomocí speciálních upínacích držáků. Díky takto rychlým způsobům montáže nemusíte rám okna ničit, např. vrtáním otvorů do něj.

Plisé žaluzie bez vrtání je tedy ideálním řešením pro všechny, kteří nemohou nebo nechtějí používat invazivní instalaci na okno. Funguje to například, když si pronajímáte byt, nechcete do něj příliš zasahovat nebo často něco měníte v designu interiéru.

Vzhledem k tomu, že naše nabídka zahrnuje různé neinvazivní plisé, můžete si produkt snadno vybrat sami.

plisé žaluzie bez vrtaní

Hliníkové žaluzie bez vrtání

Hliníkové žaluzie bez vrtání

Praktické, stylové a hlavně efektní. Hliníkové žaluzie , jak o nich mluvíme, jsou léta známá a zákazníky stále netrpělivě vybírající. Co se však trochu změnilo, jsou dostupné možnosti instalace na okno. Zatímco dříve se to bez vrtání neobešlo, dnes můžeme využít službu neinvazivní montáže vnitřních hliníkových žaluzií.

Montáž hliníkové okenní žaluzie bez vrtání, jak již název napovídá, umožňuje namontovat žaluzii na okno, aniž byste museli zasahovat do konstrukce jeho rámu, stěny nebo stropu. V závislosti na použitém systému se žaluzie zavěšují na speciální háčky nebo se montují na háčky upnuté do rámu okna.

Neinvazivní montáž vnitřních hliníkových žaluzií je v mnoha případech skvělým řešením. Obzvláště dobře poslouží lidem pronajímajícím pokoj či byt, kteří si kvůli riziku ztráty kauce nemohou dovolit zasahovat do stávajícího zařízení bytu. Bude to také skvělá dočasná varianta – například pro nerozhodné lidi a ty, kteří mají rádi časté změny v interiérovém designu.

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top