Vnitřní horizontální žaluzie na míru

Home » Vnitřní žaluzie » Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie představují nejlevnější stínění na vaše okna. Jedná se o nejrozšířenější způsob proti sluneční ochraně, a žaluzie se staly nedílnou součástí interiéru. Vnitřní horizontální žaluzie ochraňují nejen proti slunečním paprskům, regulují světlo v místnosti a chrání naše soukromí. Využití horizontálních žaluzií je mnohostranné a jejich barevná škála dovoluje harmonicky sladit barvy v místnosti s barevnými doplňky a vytvořit tak příjemnou atmosféru dle vašeho vlastního vkusu. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlá montáž, minimální údržba a především cenová dostupnost.

Horizontální okenní žaluzie Isoline, jsou moderní a vyráběné v ČR. Jsou vhodné pro montáž do plastových, hliníkových a dřevěných oken.

Montáže pro vnitřní horizontální žaluzie zajišťujeme ve městech Rokycany, Beroun, Hořovice, Plzeň ( celý Plzeňský kraj )

 

Kvalitní a cenově dostupná žaluzii Isoline má mnoho možností provedení a barevných variant. Můžete dokonale sladit váš interiér. Cena je individuální dle celé zakázky. Orientační cena je 590,- Kč za m2 bez DPH. Hliníkové vnitřní horizontální žaluzie do plastových oken vám naceníme i s montáží.

 

žaluzie isoline přehled

 

 

 

 

 

 

renolitové folie na horizontální žaluzie

 

přislušenství na horizontální žaluzie

 

 

Další zajímavé žaluzie

Cenová nabídka ZDARMA

 

Potřebujete jinou žaluzii? Doporučujeme

 

 

Potřebujete poradit s vhodnou stínící technikou na vaše okna? Neváhejte nás kontaktovat.