Luxusní hliníkové pergoly Brustor

Dodáváme kvalitní a luxusní hliníkové pergoly Brustor na zahradu, nebo ke zdi vašeho domu. Hledáte vhodné relaxační místo pro odpočinek nebo si hodláte v klidu jen posedět v přírodním prostředí? Právě pro vás jsme připravili naší širokou nabídku hliníkových pergol volně stojící do zahrady, s možností bohatého příslušenství. Při pořízení pergoly Brustor, získáváte nadstandartní záruku v délce pěti let. Kostra hliníkových pergol je vyrobena z hliníkové konstrukce ( hliníkové profily ), která je doplněna podle konkrétního typu střešního zastínění. Vybírat můžete z několika způsobů zastínění střechy. Nejčastěji jsou pro zajištění ochrany proti slunci a dešti využívány hliníkové lamely s automaticky nastavitelným otáčením o 150°. Průchod slunečních paprsků regulujeme jejich naklápěním. Střešní lamely nabízíme v šířce 160 a 210 mm.

 

Zastínění hliníkových pergol

Sluneční paprsky se snadno regulují pomocí hliníkových lamel s automatickým naklápěním. Boční zastínění pergoly je řešeno venkovní roletou screen. Venkovní roleta screen na pergolu Brustor je odolná velmi silnému větru až 165 km/h, a zároveň slouží jako ochrana proti hmyzu. Roletu je možné opatřit transparentními fóliovými okny. Zastínění pergol venkovní roletou zabráníte nechtěným pohledům sousedů.

 

Externí řešení rolet od společnosti Copaco se zaměřují na trvanlivost potřebnou k tomu, aby odolaly všem povětrnostním podmínkám. V tomto sortimentu najdete barvy a materiály, které vyhovují vaší fasádě. Nechte se inspirovat naší fotogalerií.

Konstrukční možnosti pergol Brustor

Konkrétní provedení pergoly je vždy závislé na prostoru a účelu použití. Hliníkové systémy mohou být použity jako samostatný rám bez nohou (střešní konstrukce), zavěšená konstrukce na stěnu se 2 sloupky, pergola připojená ke zdi se 4 sloupky nebo jako samostatně stojící modul se 4 sloupky. Střechy větších rozměrů jsou rozděleny na 2 oddělené části – každá se samostatným motorem. Tyto mohou být ovládány samostatně nebo dohromady. Větší rozměry pergol mohou být vyřešeny pomocí sdružení modulů podél šířky nebo délky.

 
hliníkové pergoly můžeme nechat vyrobit v různém provedení

Montáž pergoly Brustor není vhodná svépomocí

Montáž pergol je náročná a není vhodná pro svépomocné provedení. Patky na pergolu Brustor jsou skryté s možností nastavení v případě nerovnosti podkladu. Stabilitu celé konstrukce zajišťují patentované rohové výstuhy. Délka montáže je závislá na velikosti pergoly a zvoleného typu. Různé doplňky, které si může zákazník vybrat z našeho katalogu prodlužují celkovou montáž až na několik dní. Při výběru většího modulu počítejte nejméně 2 – 3 dny.

 

 • hliníkové profily na pergolu Brustor jsou vyrobeny na míru v bezúdržbovém provedení
 • možnost bohatého příslušenství: rolety, Led světla, přitápění, senzory atd.
 • montáž se provádí jako samostatně stojící nebo upevnění na stěnu

 

Špičková kvalita není možná bez dokonalého strojního vybavení, které zajišťuje tu nejvyspělejší výrobu a technologii produktů Brustor. Vysoká produktivita je garantována.

Montáž hliníkové pergoly Brustor zajišťujeme hlavně pro města: Beroun, Hořovice, Praha západ, Kladno, Rokycany a Plzeň ( celý Plzeňský kraj ). Pergolu vám zaměříme a domluvíme s vámi všechny detaily. Technici navrhnou dle všech podkladů nejoptimálnější řešení. Poté vám vytvoříme kompletní cenovou nabídku. Vybírat můžete z několika modelových řad.

 

Hliníková pergola Brustor B 150 a B – 150 XL

Pergola B 150 má hliníkové lamely s automaticky nastavitelným otáčením až o 150° zaručí stín na vaší terase. Integrovaný odvodňovací systém odvádí vodu přímo do vertikálních sloupů. LED osvětlení je možné umístit do rámů nebo lamel. Teplo a ochranu proti větru vám zaručí přídavné topné těleso a screenové rolety (nejsou integrované v systému). Díky nim můžete trávit dny na terase už brzy na jaře a téměř celý podzim. Pergola B 150 může být postavena jako samostatně stojící nebo připevněná jednou stranou ke stěně domu.

Pergola B 150 ve dvou standatrních barvách – Brustor bílá s texturou nebo antracitová šedá s texturou. Ostatní barvy RAL jsou na objednávku. B-150 má standardně lamely o šíři 16 cm. B-150 XL má lamely široké 21 cm, které dovolují velkou projekci.

 

 • maximální velikost modulu B 150 – délka 6,04 m a šířka 3,5 m. Stropní lamely šíře 16 cm.
 • maximální velikost modulu B 150 XL – délka 5,95 m a šířka 4 m. Stropní lamely šíře 21 cm.

 

 

hliníkové pergoly Brustor mají svoje originální specifikace provedení

 

 
hliníková pergola Brustor šedá na terase
 

Hliníková pergola Brustor B 200 a B 200 XL

Pergoly B-200 a B-200 XL jsou naše nejluxusnější produkty z řady Brustor Outdoor Living. Sluneční paprsky se snadno regulují pomocí hliníkových lamel s automatickým otáčením (naklápěním). Odvod vody je zajištěn po celém obvodě přímo do vertikálních sloupů. Integrované ZIP screenové rolety je možné opatřit transparentními fóliovými okny, přídavné topné těleso vytváří pohodu pro relaxaci celé rodiny a přátel. Do pergoly můžete přidat LED osvětlení v lamelách nebo rámu. Pobyt pod pergolou je pak velmi příjemný.

Pergola Brustor 200 může být postavená jako samostatně stojící, připevněná jednou stranou k domu, nebo se mohou moduly napojovat na sebe. Standardními barvami jsou Brustor bílá s texturou nebo antracitově šedá s texturou. Ostatní barvy RAL jsou na objednávku. Volitelný dešťový a sněhový senzor automaticky ovládá lamely, což je velice praktické, pokud zrovna nejste doma.

 

 • Systém pergoly B-200 má lamely široké 16 cm.

 

Integrované ZIP screenové rolety zajišťují boční stínění pergoly, jsou větruodolné a zároveň slouží jako ochrana proti hmyzu. Tyto rolety jsou větruodolné díky důmyslnému zipu na okraji, který zajišťuje látku v bočním vedení.

 

Šířka naklápěcích lamel:

 • B-200 = 16 cm
 • B-200 XL = 21 cm
 • Volitelné LED osvětlení na okapech
 • Variantní regulovatelné bílé nebo RGB LED
 • osvětlení v lamelách RGB není možné ve standardních 16 cm lamelách
 • Integrované ZIP screenové rolety v horizontální části jsou větruodolné a zároveň slouží jako ochrana proti hmyzu.
 • maximální rozměry pergol je možné přizpůsobovat po centimetru
 • Jednodílný střechový modul se 4 sloupy, maximální délka 7m, šířka 3,5m
 • Dvoudílný střechový modul se 4 sloupy, maximální délka 7m, šířka 7m

 

Pergola Brustor 200 XL má lamely o šíři 21 cm, které dovolují velkou projekci s větším prostupem světla. Pohled na strop pergoly je tak příjemnější. Volitelný dešťový a sněhový senzor automaticky ovládá lamely. Volit pergolu Brustor 200 XL znamená zvolit si optimální pohodu.

 

bílá hliníková pergola Brustor různého provedení montáže

šedá hliníková pergola Brustor u zdi domu

hliníková pergola Brustor samostatně stojící na zahradě

 

Pergola Brustor 300 s posuvným baldachýnem

Brustor 300 je velmi estetická hliníková pergola s posuvnou voděodolnou (PVC) střechou – s akrylátovou látkou (AREA+). Střecha může být zcela nebo částečně otevřená. Je-li střecha zcela uzavřená stíní dokonale. Všechny 4 integrované dešťové okapy odvádí dokonale vodu. Pokud zvolíte ZIP screenové rolety, integrované v rámu pergoly, ochrání vás před sluncem, větrem i deštěm. Všechny tyto specifikace vytváří prostor, kde můžete relaxovat od jara do podzimu v příjemné atmosféře. Díky posuvné střeše, která může být úplně odkrytá, nepřijdete o sluneční svit v obývacím pokoji. Díky důmyslné střešní konstrukci a odvodu vody může být pergola Brustor 300 montována bez sklonu přímo na stěnu budovy.

 

kvalitní hliníkové pergoly Brustor s baldachýnem

hliníková pergola Brustor má kvalitní provedení látky baldachýnu

 

Hliníková pergola Brustor B-600

Díky důmyslnému systému může pergola Brustor B-600 lamely otáčet i posouvat. Obě funkce pracují samostatně a přinášejí ten nejefektivnější způsob stínění vaší terasy. Složené lamely ve tvaru S zabírají jen 13% z celkové plochy střechy! Elegantní lamely umožňují maximální průchod světla i přes svoji větší šířku. 

 

TOP model B-600

 

 • Otáčivé lamely + posuvná střecha
 • Maximální rozměry 1 modulu: 6 x 4 m = 27 lamel
 • 4 spojené okapové žlaby ve střešní konstrukci
 • Odvod vody ve sloupech
 • Rotace lamel až do 135°
 • Při plně otevřené střeše zabírají lamely jen 13 % plochy, ale dovolují maximální průchod světla pod konstrukci pergoly
 • Rychlost posouvání lamel: 6 m/1 min
 • Neviditelný, tichý motor

 

bílá pergola Brustor na pláži samostatně stojící

 

Proč zvolit pergolu Brustor

 

 • vyrobeno v EU – Belgie
 • kvalitní pergola k domu nebo na zahradu
 • venkovní rolety
 • kvalitní hliníkové profily na pergolu
 • možnost napojení modulů, tím získáte velké zastřešení terasy
 • moderní design bez viditelných šroubů
 • patentované rohové výstuhy pro perfetní stabilitu konstrukce
 • možnost bohatého příslušenství: screenové venkovní rolety, světla LED, infrazářič 2000 W
 • kvalitní motory a ovladače Somfy
 • prodlouženou záruku na 5 let
 • pergola Brustor na míru, možnost přizpůsobovat po centimetru