Home » Zastřešení terasy » Pergoly na terasu » Zastřešení pergoly

Zastřešení pergoly

Trávíte rádi čas v pergole u domu na čerstvém vzduchu, ale vaše posezení narušují sluneční paprsky a nečekané nepříznivé počasí? To si žádá zastřešení pergoly! Přeháňky ani horké slunce už vás od odpočinku nevyruší. Vybírejte ze široké nabídky pergol, které vyrábíme na míru.

Zastřešení pergol si můžete hojně užívat i po večerech. Doobjednejte si LED osvětlení s regulací barev a dopřejte si dokonalou romantiku.

Prohlédněte si také naši fotogalerii a inspirace na zastřešení terasy a přečtěte si více o tom, jaký materiál vybrat pro zastřešení pergoly.

Vzorkovna (showroom) MK rolety

Vzorkovna

Pojďte se podívat do naší velké vzorkovny.

+420 737 739 714

průhledné zastřešení pergoly

Funkční zastřešení pergoly do každého počasí

Věděli jste, že veškeré pergoly rádi přizpůsobíme vaším prostorovým možnostem? Hliníkové pergoly se pyšní nadstandardní zárukou 5 let a jsou vhodné v letních parných dnech i při jarních deštích. Jako ideální se jeví lamelové zastřešení pergoly s automaticky nastavitelným otáčením až o 110°, které regulují sluneční paprsky. Fungují výborně také za deště, kdy je voda pomocí lamel a postranních podpěr odváděna pryč. Pod bioklimatickou pergolou si užijete příjemný vánek. Lamely totiž zajišťují přirozenou cirkulaci vzduchu. Zahradní pergoly dodáváme také se zastřešením Softtop, vyrobeného z voděodolného PVC potahu. Pro zastřešení pergoly lze zvolit screenové rolety, které spolehlivě zajistí ochranu proti slunci, dešti a větru. Mezi nejoblíbenější produkty pak patří Pergolino. Jde o markýzu na pergolu, která funguje na systému Stobblock a pokud je nainstalovaná po sklonem 8°, tak je také vhodná i do deště. 

Chcete pergolu využívat celoročně? Pak využijte zastřešení pergoly sklem. Nebudete muset každý den uklízet zahradní nábytek a vytvoříte si k vašemu domu o místnost navíc! 

Vyberte si zastínění pergoly

Mimo jiné doporučujeme přidat vhodné zastínění pergoly proti slunci. Lze využít vertikální zastínění Ventosol , stropní markýzu Arnex nebo boční zakrytí pergoly. Veškeré venkovní zastínění využívá screenovou roletu, která dokáže odstínit až 95 % slunečního záření. Jeho další výhodou je, že zabrání zvědavcům zvenčí, ale přesto vám umožní výhled do exteriéru i přes clonu. Rolety do pergoly mají také další skvělou vlastnost! Slouží jako bariéra proti otravnému hmyzu. 

Potřebujete poradit s výběrem? Neváhejte se nám ozvat nebo se přijďte podívat do naší vzorkovny. Provádíme kompletní servis od zaměření až po montáž.

zastínění pergoly proti slunci
pergoly na míru

Inspirujte se oblíbenými pergolami

Výhody pergoly

  • pergoly na míru
  • kvalitní pergola se zárukou 5 let
  • odolnost proti silnému větru
  • antikorozní hliníková konstrukce
  • volitelné boční/ přední zastínění pergoly 
  • volitelné boční/ přední zasklení pergoly
  • volitelné LED osvětlení
  • integrovaný odvod dešťové vody přes podpěry
  • montáž: na stěnu, na strop nebo ke zdi
posuvné zastínění pergoly
zasklená pergola

S kým spolupracujeme?

Jsme v úzké spolupráci s rakouským výrobcem STOBAG, který vám zajistí, že pergola splní vaše očekávání a vytvoří to správné místo pro váš odpočinek. Nabízíme pergoly na míru a rádi vám pomůžeme také se správným zaměřením či montáží

Výrobce STOBAG lakuje konstrukce pergol práškovou barvou. Vyberte si z několika barevných provedení konstrukcí a slaďte si ji s celkovým designem vašeho domu. Stovky barevných provedení nenechají žádné přání nesplněné. Mimo jiné najdete v naší kolekci více než 140 barevných a textilních variant zastínění. Věříme, že si svůj styl najdete. Látky mají navíc povrch odpuzující nečistoty a vodu. Chcete pomoci vybrat tu správnou pergolu? Ozvěte se nám

Vzorkovna (showroom) MK rolety

1 000+
produktů v naší vzorkovně.

U nás si vyberete za chvilku.

Kde vzorkovnu najdete

MK Rolety – stínící technika Praha
Bavorská 856/14, 155 00 Praha 5-Stodůlky

Otevírací doba:

ÚT – 12.00 – 18.00 hod. 

ČT – 12.00 – 18.00 hod.

SO – 09.00 – 13.00 hod.

Kudy k nám Parkoviště