Home » Vnitřní stínění » Zastínění zimní zahrady

Zastínění zimní zahrady

Screenové rolety, baldachýn nebo elegantní plisé rolety?

Zimní zahrada je jedním z nejpříjemnějších míst našeho domova. Nesmí mu proto chybět kvalitní zastínění, aby se prostor při prvních prudších paprscích slunce nezměnil v nepříjemný skleník. Vyberte si kvalitní stínicí rolety, screenové clony nebo jinou variantu, která vám poskytne příjemný stín.

Perfektní stínění zimních zahrad zajistí vnější screenové rolety (clony)

Screenové clony se umisťují zvenčí a představují skvělé zastínění pro zimní zahrady, pergoly či prosklené fasády. Vyrábí se z polyesterového vlákna a PVC, díky čemuž má textilie řadu unikátních vlastností. Když clonu stáhnete, kolemjdoucí dovnitř nevidí, vy ale ven ano.

Textilie má skvělé termoregulační vlastnosti: část světla odrazí, část pohltí a zbytek propustí. Clony také chrání okna před povětrnostními vlivy, a navíc dodají vaší zimní zahradě pocit soukromí.

Vzorkovna (showroom) MK rolety

Vzorkovna

Pojďte se podívat do naší velké vzorkovny.

+420 737 739 714

Jak interiérově zastínit střechu zimní zahrady?

Pokud uvažujete, že byste střechu zimní zahrady zastínili raději z vnitřní strany, vyzkoušet můžete elegantní baldachýn, který se shrnuje podobně jako římská roleta. Vyrábí se v nejrůznějších tvarech od klasického obdélníku až po lichoběžník a zastíní i velké plochy.

Oblíbenou variantou jsou plisé žaluzie – látkové stínění, které se skládá z látky složené do harmoniky. Vyrábí se v různých stupních propustnosti světla, v celé řadě barevných designů a můžete je stahovat shora i zespodu, jak vám vyhovuje. Stínění můžete ovládat ručně, pomocí madla či šňůrky nebo motoricky pomocí ovladače.

Pro stínění zimních zahrad se hodí také vnitřní rolety pod strop, které jsou vhodné i pro stínění různých prosklených střech a světlíků.

Zimní zahradu zastíníte i svislými nebo horizontálními žaluziemi

Do zimních zahrad se ale hodí také klasické horizontální žaluzie, Pokud si přejete vzdušnější variantu, dodáme vám svislé žaluzie v neutrální, nebo naopak zajímavé a výrazné barvě.

Nevíte si rady, co by vaší zimní zahradě slušelo a jaká technika se pro ni hodí? Rádi vám poradíme na e-mailu info@mk-rolety.cz nebo na telefonu +420 737 739 714. Navštívit nás můžete i osobně v naší vzorkovně v Praze ve Stodůlkách.

Vzorkovna (showroom) MK rolety

1 000+
produktů v naší vzorkovně.

U nás si vyberete za chvilku.

Kde vzorkovnu najdete

MK Rolety – stínící technika Praha
Bavorská 856/14, 155 00 Praha 5-Stodůlky

Otevírací doba:

ÚT – 12 – 18 hod.
ČT – 12 – 18 hod.
SO – 09 – 13 hod.

Kudy k nám Parkoviště