Home » Zastínění pergoly

Zastínění pergoly

Užívejte si chvíle nerušené pohody ve vaší pergole u domu. Posedíte na čerstvém vzduchu, ale zároveň jste v pergole chráněni proti pronikavým slunečním paprskům a také před nepříznivým počasím. Pergola se stane synonymem ke slovu relax. Pro rodinná setkání nebo grilování s přáteli. Už nebudete chtít sedět nikde jinde. Jak ale docílit toho, že vás nebude oslňovat slunce? Jednoduše! Zvolte vhodné zastínění pergoly. Poradíme vám které.

Vzorkovna (showroom) MK rolety

Vzorkovna

Pojďte se podívat do naší velké vzorkovny.

+420 737 739 714

Zastínění pergoly – cena

Roleta na pergolu Zipscreen Lockscreen

Roleta Lockscreen

cena od 10 582,- Kč

Šířka: až 600 cm
Výška: do 600 cm

venkovní roleta na terasu Ventosol

Roleta Ventosol

cena od 37 804,- Kč

Max. šířka: 700 cm
Výška: do 300 cm

screenové rolety MHZ

Roleta MHZ Zip 2.0

cena od 20 075,- Kč

Šířka: až 480 cm
Výška: do 600 cm

pergolová markýza

Pergolová markýza Arnex PS 8000

cena od 56 966,- Kč

Šířka: až 600 cm
Výsuv: do 600 cm

roleta na zastínění pergoly proti slunci

Zastínění pergoly proti slunci

Pergolu lze zastínit různými způsoby, ale mezi nejoblíbenější patří rolety do pergoly především pak  boční zastínění pergoly. Vsaďte na screenové rolety, jistotu, která vás v rámci venkovního stínění nezklame. Proč? Díky ní se v pergole necítíte jako v bunkru. Clona dokáže odstínit sluneční paprsky a zabránit tak horku. Zvědavé pohledy sousedů jsou minulostí, ale mají tu vlastnost, že vy do exteriéru stále vidíte. Výhodu s sebou screenová roleta nese nejen v podobě zastínění pergoly proti slunci, ale ochrana se vztahuje také na hmyz. Venkovní roleta screen na pergolu navíc odolá velmi silnému větru až 120 km/h. Inspirujte se v dalších produktech jako je roleta na pergolu Zipscreen Lockscreen a mezi další oblíbence patří také roleta Lockscreen.  

Zasklení pergoly

Chcete pergolu využívat celoročně? Zasklená pergola je tou správnou volbou. Nabízíme zastřešení pergoly sklem – boční nebo přední zasklení, se kterým nepřijdete o výhled do zahrady a ukryjete se před nepříznivými vlivy počasí. Venkovní nábytek bude v suchu a vy se nemusíte starat o jeho každodenní uklízení.

zasklená pergola
posuvné zastínění pergoly

Inspirujte se oblíbenými pergolami

Mezi nejoblíbenější produkty patří jednoznačně pergola na terasu Pergolino. Pokud chcete pergole dodat středozemní charakter, inspirujte se zahradní pergolou Bavona, kterou dodáváme se shrnovací markýzou včetně voděodolného PVC potahu Softtop anebo se sklopnými lamely, které zajistí přirozenou cirkulaci vzduchu. 

Výhody pergoly

  • pergoly na míru
  • kvalitní pergola se zárukou 5 let
  • odolnost proti silnému větru
  • antikorozní hliníková konstrukce
  • volitelné boční/ přední zastínění pergoly 
  • volitelné boční/ přední zasklení pergoly
  • volitelné LED osvětlení
  • integrovaný odvod dešťové vody přes podpěry
  • montáž: na stěnu, na strop nebo ke zdi
  • rozměry v oblíbených velikostech: pergola 4x4m, pergola 5×4, pergola 6×4
pergoly na míru
moderní pergola u domu

S kým spolupracujeme?

Jsme v úzké spolupráci s rakouským výrobcem STOBAG, který vám zajistí, že pergola splní vaše očekávání a vytvoří to správné místo pro váš odpočinek. Nabízíme pergoly na míru a rádi vám pomůžeme také se správným zaměřením či montáží

Výrobce STOBAG lakuje konstrukce pergol práškovou barvou. Vyberte si z několika barevných provedení konstrukcí a slaďte si ji s celkovým designem vašeho domu. Stovky barevných provedení nenechají žádné přání nesplněné. Mimo jiné najdete v naší kolekci více než 140 barevných a textilních variant zastínění. Věříme, že si svůj styl najdete. Látky mají navíc povrch odpuzující nečistoty a vodu. Chcete pomoci vybrat tu správnou pergolu? Ozvěte se nám

Vzorkovna (showroom) MK rolety

1 000+
produktů v naší vzorkovně.

U nás si vyberete za chvilku.

Kde vzorkovnu najdete

MK Rolety – stínící technika Praha
Bavorská 856/14, 155 00 Praha 5-Stodůlky

Otevírací doba:

ÚT – 12.00 – 18.00 hod.

ČT – 12.00 – 18.00 hod.

SO – 09.00 – 13.00 hod.

Kudy k nám Parkoviště