Boční zastínění na pergoly látkové

Home » Venkovní stínění » Boční zastínění pergoly
zastínění do pergoly

Řešíte, jakým způsobem dodatečně zastínit vaší pergolu nebo terasu proti větru? Máme pro vás dokonalé řešení. 

Už jste slyšeli o screenových clonách? Jedná se o systém ZIPscreen, kde látka na zastínění pergoly je vedena ve speciálních vodících lištách. Díky tomu, je celý systém screen extrémně stabilní a odolává i velmi silnému větru. Díky velmi pevné látce screen, je možnost realizace velkých rozměrů až do celkové šířky 5 000 mm. Další výhodou systému Zipscreen je, že v uzavřeném stavu slouží jako síť proti hmyzu.

Stahovací rolety na pergolu instalujeme především ve městech Plzeň a Praha. Další místa po dohodě.

LOCKSCREEN zajistí dokonalé boční stěny vašich pergol

Lockscreen ( Zipscreen ) nabízí nejlepší a nejkvalitnější systém pro boční stěny vašich pergol. Skládá se z krycího boxu s navíjecím mechanismem, vodících lišt se zámkem pro dokonalé boční vedení a spodní lišty pro uchycení screenové látky. Krycí box můžete mít z válcovaného nebo extrudovaného profilu s bočními kryty. Látka na zastínění pergol je uchycena v drážce hřídele s převodovkou nebo trubkovým motorem.

screenová roleta pro dodatečné stínění pergol

detail rolety pro pergoly

Rolety do pergoly dodáváme včetně montáže

I když jste možná zruční, tak zastínění pergoly svépomocí nedoporučujeme. My vám roletu do pergoly přesně zaměříme a po výrobě namontujeme. Nabízíme kompletní servis. Nemusíte se o nic starat. Pouze vybrat látku na roletu dle naše vzorníku, který najdete ve spodní části této stránky. Výběru vhodné látky na roletu věnujte maximální pozornost na její propustnost a její barevnost. Na výběr máte elektrické ovládání nebo ruční na kliku ( manuální ovládání pouze do určité šířky rolet ).

roleta do pergoly - zastínění pergoly 1

rolety do pergoly - zastínění pergoly 2

roleta do pergoly - zastínění pergoly 3

Vyberte si látku dle svého gusta

Screenová látka Soltis a Sergé na zastínění pergoly od světoznámých výrobců, kde máte zaručenou kvalitu. Záruku na celou roletu poskytujeme v délce 5 let.

rolety do pergoly látky Sergé 600

rolety do pergoly látky Sergé 600 - 2

rolety do pergoly látky Sergé 600 - 3

roleta do pergoly látka Soltis 93

roleta do pergoly látka Soltis 93 - 2

Doporučené stínění

Cena rolet do pergol

Cena zastínění vašich pergol je kalkulována individuálně dle požadavků každého klienta. Záleží na velikosti rolet, jejich ovládání a zvolení látky. Zašlete nám poptávku, a my vám vypracujeme cenovou nabídku na elektrické rolety do pergoly s kompletním servisem.