Dvousměrná žaluzie TwinLine od MHZ

 
Home » Vnitřní stínění » Vnitřní žaluzie » Žaluzie MHZ » Dvousměrné žaluzie TwinLine

Pohodlnější a estetičtější žaluzie

Zažijte novou generaci volně posuvné ( dvousměrné ) horizontální žaluzie TwinLine. Inovativní koncepce obsluhy nyní umožňuje otáčení lamel shora i zespodu. Pro ještě větší kvalitu bydlení ve vašem domě!

 

  • dvousměrné provedení
  • lamely 16 nebo 25 mm
  • největší provedení jedné žaluzie 2m2

 

Vrcholem je vysoce kvalitní otočná rukojeť v puristickém designu. Spojuje dokonalý komfort s exkluzivní estetikou a vytváří harmonickou jednotu.

Vyrobeno v Německu prestižní firmou MHZ.

737 739 714   vystaveno na naší vzorkovně v Praze.

Žaluzie TwinLine nabízejí řadu výhod

Jako flexibilní ochrana zraku před sluncem. Velkou výhodou je, že jsou volně pohyblivé ( dvousměrné ) a představují tak alternativu k žaluziím plisé, přičemž dopad světla lze regulovat individuálně pomocí úhlu natočení lamel.

Možnosti použití TwinLine jsou prakticky neomezené: od kuchyně po ložnici až po koupelnu. Jsou na 100 procent vhodné pro každodenní použití.

Pro novou generaci byl záměrně vyvinut přímočarý a nadčasový design originálu: protože všechny šňůry běží v jedné linii, nejsou zapotřebí žádné další děrované otvory.

Minimalistická celková estetika exkluzivní ochrany před sluncem tak přichází sama o sobě.

Jednoduchý provoz – perfektní design

Žaluzie se ovládají zcela pomocí otočné rukojeti: žaluzie se může pohybovat a aretovat do libovolné polohy shora i zespodu. Funkce otáčení umožňuje plynulé otáčení lamel. Rukojeť má konkávní tvar a drží se pohodlně v prstech, se zapracovanými drážkami pro dobré uchopení.

To znamená, že je nyní také možné pohodlně ovládat systémy na vysokých a obtížně přístupných oknech, například z kuchyňské pracovní desky.

Díky individuálnímu jemnému nastavení lamel podporuje TwinLine koncentrovanou práci s požadovaným světlem. Žaluzie v několika krocích umožňuje optimální osvětlení místnosti s dostupným denním světlem, aniž by byla zatemněna. Zároveň nabízí bezpečnou ochranu před oslňujícími slunečními paprsky a nežádoucími pohledy. Díky perfektnímu designu a individuální použitelnosti jsou vhodné na každé okno.

Prohlédněte si video jak fungují

ovladani zaluzii TwinLine

Dvousměrné žaluzie TwinLine jsou k dispozici od šířky 310 mm do šířky až 1800 mm.jejich výška může být až  2500 mm. Ovšem jejich plocha by neměla být větší než 2 metry čtvereční. Od šířky 900 mm zajišťuje druhá otočná rukojeť pohodlnou manipulaci.

TwinLine lze připevnit na zeď, na okenní křídlo nebo do zasklívací lišty. Pro zákazníky, kteří nechtějí vrtat do nového okna máme připravenou montáž bez vrtání a šroubování . Alternativně je také možné upevnit pomocí upínacích opěr, které mohou být upnuty v rámu okna nahoře a dole.

Široká škála barev a povrchů

Nová kolekce lamel pro horizontální žaluzie uvedená na trh v roce 2019 nabízí široký výběr různých barev a povrchových úprav, aby vyhovovaly každému vkusu. Kolekce se zaměřuje na módní kovové povrchy, vizuální, hmatové a funkční struktury.

737 739 714 – zveme vás do vzorkovny stínící techniky v Praze ve Stodůlkách