Home » Vnitřní stínění » Vnitřní žaluzie » Žaluzie MHZ » Dvousměrné žaluzie TwinLine

Dvousměrná žaluzie TwinLine MHZ

Zažijte novou generaci volně posuvné ( dvousměrné ) horizontální žaluzie TwinLine. Inovativní koncepce obsluhy nyní umožňuje otáčení lamel shora i zespodu. Pro ještě větší kvalitu bydlení ve vašem domě!

  • dvousměrné provedení
  • lamely 16 nebo 25 mm
  • největší provedení jedné žaluzie 2m2

Vrcholem je vysoce kvalitní otočná rukojeť v puristickém designu. Spojuje dokonalý komfort s exkluzivní estetikou a vytváří harmonickou jednotu.

Vyrobeno v Německu prestižní firmou MHZ.

Vzorkovna (showroom) MK rolety

Vzorkovna

Pojďte se podívat do naší velké vzorkovny.

+420 737 739 714

minimální šířka31 cm
maximální šířka (ovládání elektropohonem)180 cm
maximální výška250 cm
maximální plocha2 m2
lamela 16 a 25 mm

  • Do okenního rámu
  • Možnost montáže bez vrtání
  • Tahem

Prohlédněte si naše video

Žaluzie TwinLine nabízejí řadu výhod

Jako flexibilní ochrana zraku před sluncem. Velkou výhodou je, že jsou volně pohyblivé ( dvousměrné ) a představují tak alternativu k žaluziím plisé, přičemž dopad světla lze regulovat individuálně pomocí úhlu natočení lamel.

Možnosti použití TwinLine jsou prakticky neomezené: od kuchyně po ložnici až po koupelnu. Jsou na 100 procent vhodné pro každodenní použití.

Pro novou generaci byl záměrně vyvinut přímočarý a nadčasový design originálu: protože všechny šňůry běží v jedné linii, nejsou zapotřebí žádné další děrované otvory.

dvousměrná posuvná žaluzie
TwinLine vnitřní žaluzie

Jednoduchý provoz – perfektní design

Žaluzie se ovládají zcela pomocí otočné rukojeti: žaluzie se může pohybovat a aretovat do libovolné polohy shora i zespodu. Funkce otáčení umožňuje plynulé otáčení lamel. Rukojeť má konkávní tvar a drží se pohodlně v prstech, se zapracovanými drážkami pro dobré uchopení.

To znamená, že je nyní také možné pohodlně ovládat systémy na vysokých a obtížně přístupných oknech, například z kuchyňské pracovní desky.

Díky individuálnímu jemnému nastavení lamel podporuje TwinLine koncentrovanou práci s požadovaným světlem. Žaluzie v několika krocích umožňuje optimální osvětlení místnosti s dostupným denním světlem, aniž by byla zatemněna. Zároveň nabízí bezpečnou ochranu před oslňujícími slunečními paprsky a nežádoucími pohledy. Díky perfektnímu designu a individuální použitelnosti jsou vhodné na každé okno.

Dvousměrné žaluzie TwinLine jsou k dispozici od šířky 310 mm do šířky až 1800 mm.jejich výška může být až 2500 mm. Ovšem jejich plocha by neměla být větší než 2 metry čtvereční. Od šířky 900 mm zajišťuje druhá otočná rukojeť pohodlnou manipulaci.

TwinLine lze připevnit na zeď, na okenní křídlo nebo do zasklívací lišty. Pro zákazníky, kteří nechtějí vrtat do nového okna máme připravenou montáž bez vrtání a šroubování . Alternativně je také možné upevnit pomocí upínacích opěr, které mohou být upnuty v rámu okna nahoře a dole.

okenní žaluzie TwinLine
okenní horizontální žaluzie posuvná

Široká škála barev a povrchů

Nová kolekce lamel pro horizontální žaluzie uvedená na trh v roce 2019 nabízí široký výběr různých barev a povrchových úprav, aby vyhovovaly každému vkusu. Kolekce se zaměřuje na módní kovové povrchy, vizuální, hmatové a funkční struktury.

Podobné produkty

Látková roleta Leontina Pavon

Roleta Leontina

cena od 933,- Kč

Šířka: až 250 cm
Výška: do 250 cm

Roleta Pure

Roleta Pure

cena od 1 829,- Kč

Max. šířka: 340 cm
Výška: do 380 cm

Roleta den a noc Maestra Magic s vodícími lištami

Roleta den a noc Maestra

cena od 1 983,- Kč

Max. šířka: 170 cm
Výška: do 250 cm

zatemňovací rolety do oken

Zatemňovací roleta na dveře v kazetě

cena od 1 098,- Kč

Max. šířka: do 170 cm
Výška: do 250 cm

Vzorkovna (showroom) MK rolety

1 000+
produktů v naší vzorkovně.

U nás si vyberete za chvilku.

Kde vzorkovnu najdete

MK Rolety – stínící technika Praha
Bavorská 856/14, 155 00 Praha 5-Stodůlky

Otevírací doba:

Út – 12 – 18 hodin

Čt – 12 – 18 hodin

So – 09 – 13 hodin

Kudy k nám Parkoviště