MHZ plisé – špičková kvalita od Německého výrobce

Plisé je vodorovně složený (skládaný) tkaninový panel, který je upevněn mezi dvěma profily a napínacími šňůry. Když jsou zavřené, poskytují vám soukromí a ochranu před sluncem a nabízejí fascinující vzor látek.

Pronikající světlo umožňuje jemně padat do vašeho interiéru, dle zvolené propustnosti látky. Otevřené, skládané žaluzie se nenápadně začlení se svým okolím.

Upravené plisé MHZ je vhodné pro různé požadavky a situace. Jeho flexibilní technologie se přizpůsobuje většině tvarů oken a lze je použít v jakékoli architektuře.

Díky široké škále barev, tvarů a modelů otevírají skládací rolety širokou škálu možností pro vaše individuální designové přání – v obývacím pokoji, kuchyni a koupelně, jakož i v oblasti kanceláří.

Použití

Pro pravoúhlá okna a dveře, světlíky nebo okna ve speciálních tvarech: Plisé vám nabízí funkční a hlavně spolehlivý výrobek, který se postará o vaše soukromí a ochranu před sluncem. Vhodné i pro mokré místnosti, jako jsou kuchyně a koupelny, pro ložnice, nebo jako instalace na stropě v zimní zahradě, jsou skládací rolety ideální.

Skládané žaluzie MHZ lze ovládat ručně nebo elektricky. Jako provozní varianty si můžete pro napnuté systémy zvolit mezi plastovými a hliníkovými držadly. Volně zavěšené plisé jsou ovládány řetízkem, nebo pohodlným elektrickým nebo akumulátorovým pohonem.

plisé MHZ na řetízek

Ovládání na řetízek

Zvedání a spouštění pomocí ovládacího řetízku. Žaluzie se automaticky uzamkne. Provozní strana vlevo nebo vpravo.

plisé MHZ ovládané na šnůru

Ovládání na šňůru

Zvedání a spouštění tahem šňůry, aretace brzdy. Provozní strana buď vlevo nebo vpravo.

plisé MHZ ovládané elektricky

Elektrický a bateriový pohon

Zvedání a spouštění pomocí elektrického pohonu 24 V nebo rádiového pohonu 12 V. Různé možnosti ovládání s dotykovým a aretačním spínačem, rádiovým dálkovým ovládáním, časovačem a světelným senzorem.

plisé MHZ pomocí Powerview

PowerView ®

Zvedání a spouštění pomocí elektrického rádiového pohonu 18 V nebo bateriového rádiového pohonu 18 V. Různé možnosti ovládání pomocí dálkového ovládání, nástěnného ovládání nebo aplikace PowerView.

V závislosti na modelu lze systém namontovat na zeď nebo strop nad oknem. Různé systémy, jako je svorka a skleněný nosič, umožňují instalaci přímo do skleněného pruhu okna. Se speciální sadou MHZ lze žaluzie namontovat bez vrtání a šroubů.

Výhody skládaných žaluzií

 • Vyrobeno na míru podle vašich přání
 • Ideální pro speciální tvary oken
 • Plynule polohovatelný
 • Všestranné použití
 • Snadné ovládání, elektrické nebo ruční
 • Montáž i bez vrtání a šroubů
 • Maxi profil a vyrovnávací zařízení pro instalace nad 120 centimetrů

Na velká okna máme řešení

S více než 120 centimetry jsou vaše okna zřejmě příliš velká pro natažené látkové žaluzie? Žádný problém s MHZ Maxiprofil a kompenzačním zařízením MHZ.

maxiprofil pro plisé MHZ

Maxiprofil MHZ

Pro plisé větší šířky než 120 cm doporučujeme náš maximální profil . Tím se stabilizuje systém, takže je zaručeno, že žaluzie nebude klesat.

Při 20 milimetrech je maximální profil o čtyři milimetry vyšší než standardní profil. Pokud jsou žaluzie různých šířek zavěšeny vedle sebe, lze objednat také maximální profil pro jednotky do 120 centimetrů.

Vyrovnávací zařízení MHZ

S nivelačním zařízením realizujeme skládané a voštinové skládané žaluzie až do šířky 180 centimetrů . Předpjatý pružinový mechanismus, odvozený od principů konstrukce mostu , stabilizuje záhyb.

Zařízení je neviditelně integrováno do maximálního profilu. Během montáže lze tlak znovu nastavit pomocí imbusového klíče.

U šířky větší než 150,1 centimetrů vyrábíme plisé výhradně s Maxiprofilem a kompenzačním zařízením. Výsledek: přímočará žaluzie, která nemůže být poškozena vyšší hmotností.

Pro extra funkci zvolte Duette – voštinová látka

Ochrana před sluncem, soukromí, ochrana před oslněním, úspory energie, zlepšená akustika místnosti a mnoho dalších výhod. To je to, co se voštinové látky nabízí.

U voštinového skládaného materiálu jsou dvě skládané textilní vrstvy spojeny a zajištěny mezi dvěma profily. Voštinové duté komory mezi textilními vrstvami tvoří vzduchový polštář, který slouží jako izolační vrstva proti teplu a chladu. Díky této struktuře vytváří voštinové plisé jemné světlo, a skvělou atmosféru ve vašem domově.

Na rozdíl od klasického plisé, napínací šňůry vedou uvnitř dutých komor. Tím se zabrání děrovacím otvorům, kterými může svítit slunce. Společně s tzv. zatemňovacími tkaninami lze zatemnit ložnici nebo obývací pokoj.

V objektu a kanceláři přispívají voštinové látky Duette® ke zlepšené akustice místnosti. Snižují hluk až o 45 procent, a tím zlepšují kvalitu pobytu v místnosti.

Výhody při použití dvojité látky Duette®

 • Hladké a rovnoměrné světlo
 • Estetický vzhled – šňůry elegantně skryté, děrované otvory jsou neviditelné
 • Vhodné při práci na PC
 • Snadná instalace, bez vrtání a šroubů
 • Jednotný vzor látek pro každou velikost okna
 • Energetická účinnost: v zimě až o 46% – menší tepelné ztráty
 • Až 45% efektivní a měřitelné utlumení zvuku
plisé s proměnou barvy látky
plisé na velké okno
MHZ látková žaluzie Plisé barevná
dvoubarevné plisé MHZ
MHZ žaluzie Plisé se vzorem
Plisé žaluzie MHZ na okně

Žaluzie od předního Německého výrobce MHZ si můžete přijít prohlédnout na naší vzorkovnu v Praze. Nekupujte zajíce v pytli a přesvědčte se o vysoké kvalitě výrobků MHZ.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top