Vnitřní stínění

Home » Vnitřní stínění

Interiérové stínění

Přemýšlíte, jaké vnitřní zastínění oken vybrat do vašeho domova? Pomůžeme vám vybrat a vnést do vašeho interiéru nádech moderního designu. Pokud chcete, aby stínění oken tvořilo výrazný prvek, doporučujeme vsadit na zajímavě barevné a vzorované rolety nebo třeba žaluzie plisé, tvořené originální skládanou látkou.

Látky, které se jen tak nezašpiní

U vnitřních rolet si můžete vybrat stupeň propustnosti látky od průhledných až po plně zatemňující a nemusíte si lámat hlavu s údržbou – díky speciální povrchové úpravě materiál odpuzuje špínu a stačí ho jednou za čas vyluxovat. Rolety se hodí i do atypicky tvarovaných oken, střešních oken i zimních zahrad.

 

  • bohatý výběr stínění
  • manuální nebo elektrické ovládání
  • výroba přesně na míru

 

Žaluzie pro milovníky klasiky

Můžete vsadit na klasické horizontální žaluzie v moderním hávu nebo sladit vaší dubovou podlahu s trendy dřevěnými žaluziemi. Trefou do černého jsou i vertikální žaluzie, které jsou oblíbené v kancelářích, ale skvěle se hodí také do atypických či francouzských oken.

 

Doporučíme, vyměříme, namontujeme

Nevíte si rady? Vybereme tu nejlepší variantu pro váš interiér, vyměříme okno a vyrobíme vám stínění na míru. Tak ať vám precizně stíní a dělá radost!

737 739 714 – navštivte naší vzorkovnu v Praze ve Stodůlkách

Máte zájem o vnitřní stínění? Neváhejte nás kontaktovat 

 

737 739 714 – přijďte načerpat inspiraci do naší vzorkovny v Praze