Home » Vnitřní stínění

Vnitřní stínění

Interiérové stínění

Přemýšlíte, jaké vnitřní zastínění oken vybrat do vašeho domova? Pomůžeme vám vybrat a vnést do vašeho interiéru nádech moderního designu. Pokud chcete, aby stínění oken tvořilo výrazný prvek, doporučujeme vsadit na zajímavě barevné a vzorované rolety nebo třeba žaluzie plisé, tvořené originální skládanou látkou.

Látky, které se jen tak nezašpiní

U vnitřních rolet si můžete vybrat stupeň propustnosti látky od průhledných až po plně zatemňující a nemusíte si lámat hlavu s údržbou – díky speciální povrchové úpravě materiál odpuzuje špínu a stačí ho jednou za čas vyluxovat. Rolety se hodí i do atypicky tvarovaných oken, střešních oken i zimních zahrad.

  • bohatý výběr stínění
  • manuální nebo elektrické ovládání
  • výroba přesně na míru

Vzorkovna (showroom) MK rolety

Vzorkovna

Pojďte se podívat do naší velké vzorkovny.

+420 737 739 714

Žaluzie pro milovníky klasiky

Můžete vsadit na klasické horizontální žaluzie v moderním hávu nebo sladit vaší dubovou podlahu s trendy dřevěnými žaluziemi. Trefou do černého jsou i vertikální žaluzie, které jsou oblíbené v kancelářích, ale skvěle se hodí také do atypických či francouzských oken.

Doporučíme, vyměříme, namontujeme

Nevíte si rady? Vybereme tu nejlepší variantu pro váš interiér, vyměříme okno a vyrobíme vám stínění na míru. Tak ať vám precizně stíní a dělá radost!

Vzorkovna (showroom) MK rolety

1 000+
produktů v naší vzorkovně.

U nás si vyberete za chvilku.

Kde vzorkovnu najdete

MK Rolety – stínící technika Praha
Bavorská 856/14, 155 00 Praha 5-Stodůlky

Otevírací doba:

ÚT – 12 – 18 hod.
ČT – 12 – 18 hod.
SO – 09 – 13 hod.

Kudy k nám Parkoviště