Zatemňovací rolety do oken „Přesně na míru”


 

 

Máte nový zrovna zkolaudovaný rodinný dům nebo zrovna provádíte rekonstrukci v Plzni nebo v Praze? Pak věřte, že vás čeká vybavení vašeho interiéru. Ale s čím vlastně začít?

Pokud se nechcete lopotit zpocení v podkrovním bytě, tak vám doporučujeme opatřit si v první řadě zatemňovací rolety ( něktré s možností bez vrtání ).

Možná, že se nyní ptáte proč? Zatemňovací rolety do oken někdy nazývané Black Out, vás uchrání před zbytečným přehřívání místností a nepříjemnému pocení v domě či bytě.

Výběr vhodného stínění na okna je již dnes stejně důležité, jako výběr podlahy či kuchyňské linky. Nevěříte? Již brzy se na vlastní kůži přesvědčíte.

Zatemňovací rolety na střešní okna velux

Při výběru vhodného stínění do podkroví rodinného domu se poraďte. Nemá smysl ušetřit nějakou tu korunu a po čase zjistit, že mám doma nevyhovující stínění. Nehledě potřebujete roletu vyrobit na míru, a ta se sežene jen u specializovaných firem.

Bude v podkroví dětský pokoj? Pak si tedy pořiďte zatemňovací rolety do střešního okna Velux. Pokud máte jinou značku okna, vůbec to nevadí. Jen nezapomínejte, že děti mají rádi veselé barvy, takže vybírejte designové provedení, které zkrášlí každé vaše okno. Dobře účinné jsou venkovní rolety Velux.

Velmi moderní látkové stínění do střešních oken, je vyžadováno moderními trendy, které jdou neustále do předu. Pokud nejste zrovna milovníky roletových systému, pak si zvolte žaluzie Plisé, které vás budou těšit několik let. Jsou praktické a jednoduše se ovládají.

zatemňovací rolety na střešní okna
zatemňovací rolety den a noc

Zatemňovací rolety den a noc

Vnitřní rolety na okna do kuchyně nebo obývacího pokoje volíme zcela odlišným způsobem než do podkrovního bytu. Zde potřebujeme zajistit jistý průnik světla do místnosti. Jakým způsobem to ale vyřešit?

Nezajímají nás záclony ani závěsy na okna. My potřebujeme moderní zatemňovací roletu. Potřebujeme něco ne obyčejného a luxusního vzhledu. Přeci jenom každá pořádná hospodyně má přání perfektní dekorace na svá okna.

Poslední hit velmi oblíbeného stínění na okna jsou zatemňovací rolety den a noc, kde se střídají zatemňovací a průsvitné pruhy. Ovládání je zajištěno kovovým barevným řetízkem. Můžete si zvolit i motoristické provedení na dálkový ovladač. Jelikož se jedná o dvě řady látek, tak nedoporučujeme nástěnný vypínač.

Ovládání rolet trvá příliš dlouho, a vy určitě nechcete strávit své mládí u vypínače.

Blackout rolety

Blackout roleta díky své látce zajišťuje, že do místnosti nepronikne žádné světlo. Můžete nerušeně spát klidně po náročné noční směně. Zároveň nabízí vynikající soukromí před zvědavýma očima zejména, když je v noci světlo ve vašem bytě.

Ovládání rolet se obvykle provádí pomocí řetízku ne můžete zvolit pohodlnější elektrické ovládání. Blackout rolety v letních měsících odrážejí dopadající UV paprsky, čímž se zabraňuje hromadění tepla v obývacích místnostech. Na druhé straně se v zimním období drží teplo v místnosti a tím se šetří energie.

Pokud vaše okna nemají obvyklé standardní rozměry, tak si můžete zatemňovací roletu nechat vyrobit na míru.

737 739 714 – pojďte nasát inspiraci do naší vzorkovny v Praze ve Stodůlkách