Zatemňovací rolety do oken „Přesně na míru”

Home » Blog » Zatemňovací rolety do oken „Přesně na míru”

látkové rolety vnitřní na míru

 

 

Máte nový zrovna zkolaudovaný rodinný dům nebo zrovna provádíte rekonstrukci v Plzni nebo v Praze? Pak věřte, že vás čeká vybavení vašeho interiéru. Ale s čím vlastně začít? Pokud se nechcete lopotit zpocení v podkrovním bytě, tak vám doporučujeme opatřit si v první řadě zatemňovací rolety. Možná, že se nyní ptáte proč? Zatemňovací rolety do oken někdy nazývané Black Out, vás uchrání před zbytečným přehřívání místností a nepříjemnému pocení v domě či bytě.

Výběr vhodného stínění na okna je již dnes stejně důležité, jako výběr podlahy či kuchyňské linky. Nevěříte? Již brzy se na vlastní kůži přesvědčíte.

 

Při výběru vhodného stínění do podkroví rodinného domu se poraďte. Nemá smysl ušetřit nějakou tu korunu a po čase zjistit, že mám doma nevyhovující stínění. Bude v podkroví dětský pokoj? Pak si tedy pořiďte zatemňovací rolety do střešního okna Velux. Pokud máte jinou značku okna, vůbec to nevadí. Jen nezapomínejte, že děti mají rádi veselé barvy, takže vybírejte designové provedení, které zkrášlí každé vaše okno. Velmi moderní látkové stínění do střešních oken, je vyžadováno moderními trendy, které jdou neustále do předu. Pokud nejste zrovna milovníky roletových systému, pak si zvolte žaluzie Plisé, které vás budou těšit několik let. Jsou praktické a jednoduše se ovládají.

rolety ERFAL do světlíků
rolety den a noc

 

Vnitřní rolety na okna do kuchyně nebo obývacího pokoje volíme zcela odlišným způsobem než do podkrovního bytu. Zde potřebujeme zajistit jistý průnik světla do místnosti. Jakým způsobem to ale vyřešit? Nezajímají nás záclony ani závěsy na okna. My potřebujeme moderní zatemňovací roletu. Potřebujeme něco ne obyčejného a luxusního vzhledu. Přeci jenom každá pořádná hospodyně má přání perfektní dekorace na svá okna.

Poslední hit velmi oblíbeného stínění na okna jsou zatemňovací rolety den a noc, kde se střídají zatemňovací a průsvitné pruhy. Ovládání je zajištěno kovovým barevným řetízkem. Můžete si zvolit i motoristické provedení na dálkový ovladač. Jelikož se jedná o dvě řady látek, tak nedoporučujeme nástěnný vypínač. Ovládání rolet trvá příliš dlouho, a vy určitě nechcete strávit své mládí u vypínače.