Home » Rolety » Plisé rolety

Plisé rolety na míru

Plisé roleta nabízí moderní řešení problému s nadměrným slunečním zářením v interiérech domácností i kanceláří. Zároveň plní dekorativní a ochrannou funkci, střeží náš prostor před pohledy sousedů a kolemjdoucích. Jsou také výbornou tepelnou izolací, která v létě zabraňuje přehřívání místností a v zimě zamezuje úniku tepla.

Největší výhodou okenní plisé rolety je jejich jedinečný design. Od klasických modelů rolet je odlišuje absence rolety, protože celý mechanismus je založen na dvou lamelách obepínajících látky, který tvoří estetický akordeon.

V závislosti na modelu je lze svisle posouvat jedním nebo dvěma směry po celé ploše okna. To vám umožní zakrýt vybranou část okna, aniž byste museli interiér zcela zatemnit. Tato plynulá regulace dokáže vyřešit každodenní problémy způsobené nadměrným slunečním zářením nebo intenzitou městského osvětlení.


  • Dodací lhůty: jen 3–4 týdny
  • Max. rozměry: šířka až 400 cm, výška až 260 cm

Pro vás bez starostí

Poradíme vám a vybereme → vše u vás zaměříme → provedeme odbornou montáž se zárukou.


Produkty v této kategorii

Plisé rolety – cena

Plisé roleta MHZ

Plisé roleta MHZ

cena od 2 314,- Kč

max. šířka: 230 cm
výška: 260 cm

roleta plisé Uno v kuchyni

Roleta Plisé Uno

cena od 868,- Kč

max. šířka: 150 cm
výška: do 220 cm

Plisovaná roleta úžasná opice

Plisovaná roleta DUETS ® HEROES MHZ

cena od 4 238,- Kč

max. šířka: 220 cm
výška: do 260 cm

Plisse roleta

Plisse roleta 11-8320

cena od 4 496,- Kč

šířka: až 120 cm
výška: do 220 cm

roleta den a noc do střešního okna

Roleta den a noc 11-7372

cena od 6 292,- Kč

Šířka: do 150 cm
Výška: do 150 cm

Roleta den a noc 11-7370 do střešního okna

Roleta den a noc 11-7370

cena od 4 628,- Kč

Šířka: do 150 cm
Výška: do 150 cm

Zatemňovací rolety plisé

Zatemňovací plisé rolety

Látka zatemňovací rolety plisé s termo vrstvou je na skleněné straně pokryta speciální silnější vrstvou, která zcela blokuje příliv slunečního záření a koriguje teplo vyhřívaného skla za slunečných letních dnů.

Zcela zatemňovací rolety zastaví proudění venkovního světla i na přímém slunci! Je ideálním produktem pro použití po setmění a všude tam, kde zatemnění interiéru napomáhá klidnému odpočinku. Často se volí pro soukromé apartmány a hotely. Pokud okna vašeho bytu směřují do dobře osvětlené městské ulice, zcela zatemňující rolety plisé nejen zablokuje světlo z neonových reklam nebo pouličních lamp, ale také zneviditelní nežádoucí zdroje světla za oknem.

Navíc, když si plánujete doma pustit film nebo se chcete po dlouhém dni úplně uklidnit, zcela zatemňující plisé splní svou funkci dokonale!

Plisé rolety bez vrtání

Neinvazivní plisé jsou moderní rolety v podobě harmoniky z neprůhledného materiálu, které lze instalovat bez použití vrtačky na jakékoli okno a do každé místnosti. Na zakázku vyrobené plisé rolety bez vrtání, respektive jejich látka, vám umožní zakrýt celé okno nebo část a ochránit tak před únavnými slunečními paprsky i zraky vašich sousedů. Velmi snadno se instalují pomocí upínacích nebo lepicích háčků. Díky této formě montáže nemusíte poškozovat rám okna vrtáním otvorů do něj. Naše nabídka zahrnuje různé systémy plisé. Na rozdíl od invazivní montáže oken, která je velmi odolná, pevná a estetická, ji nemůže nebo chce použít každý, například pro lidi pronajímající byt.

Namontovat plisé rolety do svého domova zvládne každý . Doporučujeme je především lidem, kteří pronajímají byt nebo uměleckým duším, které rády čas od času něco změní ve svém interiéru. Pro dosažení dokonalého efektu pak nemusí vrtat další otvory do rámu okna. Neinvazivní plisé budou také dobrou volbou pro ty, kteří si nejsou jisti, zda si je chtějí ponechat déle. Instalace plisé bez vrtání je také skvělý nápad pro ty, kteří si z nějakého důvodu nemohou dovolit vrtat nebo měnit uspořádání tak často, že se to prostě nevyplatí. Jejich nespornou výhodou je nejen funkčnost, ale také bezpečnost používání a krásný vzhled.

plisé rolety bez vrtaní
Plisé rolety na okno

Plisé rolety na okno

Plisé rolety na okna jsou funkční a estetické a budou se dobře vyjímat v obývacím pokoji, kuchyni nebo koupelně.

Široká škála barev vytváří prakticky neomezené možnosti uspořádání. Jejich geometrický, harmonikový design a nekonvenční způsob ovládání budou ladit s interiéry zařízenými v jakémkoli stylu – od klasiky po minimalistický.

Plisé rolety na okno lze dle potřeby přišroubovat k zasklívací liště nebo namontovat neinvazivně na dveřní křídlo pomocí speciálních háků. Bez ohledu na způsob montáže plisé neznesnadňují otevírání a zavírání oken a ve svinutém stavu zabírají málo místa. Lze je přizpůsobit jakémukoli typu zasklení, dokonce i neobvyklým tvarům nebo velkým rozměrům.

Od jednobarevných po barevné

Nejen, že jsou praktické, ale také dodávají krásný vzhled v každé místnosti. Při výběru by proto měla hrát roli nejen funkčnost, ale také barva. Jednobarevné Plisé rolety, které jsou k dispozici téměř ve všech barvách, jsou klasické.

Obzvláště oblíbené jsou světlé barvy, jako jsou bílé, světle šedé, béžové nebo krémové tóny. Působí uklidňujícím způsobem a perfektně zapadají do jakéhokoli stylu interiéru. Kromě toho je lze kombinovat s jakýmikoli barevnými nebo vzorovanými závěsy, které jsou připevněny k boku.

barevné plisé rolety
plisované rolety se vzorem

Vzorované plisované rolety

Pokud chcete větší expresivitu, doporučujeme vzorované Plisé rolety. Styl vybavení můžete podtrhnout nebo dokonale doplnit jemnými vzory (například pastelově zbarvenými ornamenty nebo květinovými vzory). Díky výrazným barvám a nebo poutavým vzorům či motivům se samotné rolety stávají poutačem a vytvářejí tak atraktivní kontrast k jinak jednoduchému interiéru. Cíleně používejte vzorované vzory a držte se hesla „méně je více“ pro ostatní doplňky. Tím se vytvoří soudržný celkový obraz, aniž by místnost vypadala neklidně.

Pěkným kompromisem mezi černobílými a vzorovanými modely jsou modely s přechodem. Přinášejí do místnosti jemný švih, aniž by byly příliš rušivé a lze je velmi dobře kombinovat s doplňky v podobných barvách.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top