Rolety » Vnitřní rolety » Rolety do oken » Rolety na míru » Plisé bez vrtání

Plisé rolety bez vrtání

Ve většině případů lze plisé rolety bez vrtání nainstalovat velmi rychle a snadno. Plisé roleta je v tomto případě instalována s takzvanou sestavou upínacích nosičů, které nevyžaduj jediné vrtání.

Základní systém těchto rolet se skládá ze dvou vodicích prvků, které jsou připevněny k pravé a levé straně. Ty zajišťují, že plisé může být umístěno rovně a pevně bez vrtání a nemusíte se bát, že by vám spadlo z okna. Plisé bez vrtání lze použít od tloušťky okenního rámu 12 mm. Tato tloušťka rámu je nutná, protože nosné komponenty jsou upnuty do rámu.

Potřebují dostatečnou vzdálenost, aby zajistily pevné držení. Svorky jsou upnuty do okenního rámu nahoře a dole. Tato montáž je rychlá a snadná. Máte velmi mělké zasklívací lišty a tvrdí vám, že plisé do trojskel nejdou? Máme pro vás lepící sadu Klebeset. Věřte, hodí se do každého okna.


  • Dodací lhůty: jen 3–4 týdny
  • Max. rozměry: šířka až 120 cm, výška až 220 cm

Pro vás bez starostí

Poradíme vám a vybereme → vše u vás zaměříme → provedeme odbornou montáž se zárukou.


upínací konzole pro plisé bez vrtání

Upínací konzole pro Plisé bez vrtání

S tímto způsobem připevnění Plisé umístíme upínací konzole na horní a spodní část okenního křídla s otevřeným oknem a nejprve je namontujete jen lehce pomocí imbusového klíče. Konzole se nejen snadno instalují, ale můžete je stejně snadno znovu sundat. Mimochodem, tento typ připevnění je vhodný zejména pro středně velká a malá okna.

Důležité informace pro sestavu upínacích konzol:

  • Pouze pro plastová okna
  • Ujistěte se, že na zadní straně okenního křídla je gumové těsnění, aby byl držák pevně na svém místě
  • Nad a pod křídlem okna by měl být prostor pro držák spony 20 mm, aby bylo možné okno bez překážek otevřít
  • Není vhodné pro střešní okna

Okenní spona

Naše tenká okenní spona (háček) pro Plisé mají obzvláště diskrétní vzhled. Tato další forma připevnění bez vrtání je ideální, například pokud váš typ okna nemá na zadní straně gumové těsnění nebo je vybaveno kulatými nebo velmi úzkými zasklívacími lištami. Přesah spony na okraji okenního křídla je zde jen deset milimetrů.

Během instalace jsou k okraji okenního křídla nahoře a dole připevněny tenké přídržné spony. Poté jsou upínací patky zasunuty pod a zajištěny na svém místě. Nasadí se krycí víčka a je hotovo! Další plus: I díky této metodě upevnění lze instalační polohu vaší Plisé kdykoli volně posunout a tak ji upravit.

  • Velmi štíhlý vzhled
  • Pro všechna okna a dveře
  • Požadovaná tloušťka okenního křídla: 12-29 mm a minimální hloubka zasklívací lišty: 15 mm
  • Není vhodné pro střešní okna
okenní spona pro plisé bez vrtání
lepící sada do zasklívací lišty bez vrtání

Klebeset – lepící sada pro Plisé bez vrtání

Instalace do zasklívací lišty je ideální pro otočná a výklopná okna. Tenké lepicí pásky mohou být přilepeny přímo na sklu okna. Na to lze připnout napínací botky napnutého Plisé, které je okamžitě připraveno k použití a lze ji flexibilně polohovat.

Plisé lze rychle a snadno připevnit k oknu bez vrtání a šroubů. Lepicí pásky lze odstranit beze zbytku pomocí nahřátí fénem . Systém lze snadno odepnout a připnout k vyčištění okna.

Plisé nabízejí několik způsobů upevnění bez vrtání!

Vynikající vlastností Plisé je, že může být nejen volně zavěšené, ale také připevněné s nataženými šnůrami. Látka je zavěšena mezi napínacími šňůrami nahoře a dole a lze ji podle potřeby posouvat. Speciální typ zavěšení nabízí mnohem flexibilnější ochranu proti světlu a ochranu soukromí, kterou můžete vždy umístit před okenní tabuli přesně tam, kde ji potřebujete.

Ve srovnání s jakoukoli jinou ochranou proti slunci vyrobenou na míru je ale napnuté Plisé prostě něčím dalším: pro tento exkluzivní typ zavěšení existují zdaleka nejvíce techniky upevnění. U nás můžete očekávat různá instalační řešení, včetně 3 různých variant upevnění bez vrtání pro upínání nebo lepení, pomocí kterých můžete vybavit každý typ okenních nebo balkonových dveří a zimních zahrad přesně podle svých požadavků.

Plisé na míru pro každý typ instalace

Veškerá dekorace na okna – ať už rolety, žaluzie nebo Plisé jsou obvykle k dispozici ve standardních velikostech nebo alternativně na míru. Standardní velikost je pro vaše okno vhodná, pokud je přesně přizpůsobena výšce a šířce.

Za těchto okolností není výrobek na míru jen otázkou vhodnosti, ale má také rozhodující význam při výběru požadované sestavy. Kromě toho Plisé na míru zaručuje nejlepší možnou funkčnost, protože látka spolehlivě zakrývá celé okenní sklo. To je zvláště nutné pro vaší ochranu soukromí nebo ochrana před teplem.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top