Rolety den a noc

 
Home » Vnitřní stínění » Vnitřní rolety » Rolety den a noc

Rolety den a noc na míru

Rolety den a noc jsou zkrátka geniální vynález. I když z hlediska konstrukčního se jedná o klasické látkové rolety, z hlediska funkčnosti připomínají spíše žaluzie.

Skládají se totiž z dvou různých látek, průsvitné a zatemňující, které se střídají po pruzích.

 

Při zatahování se pruhy střídají, čímž do interiéru pouští světlo o různé intenzitě. Takže přes den můžete do interiéru nechat proniknout více světla, v noci naopak méně.

737 739  714 – navštivte naší vzorkovnu v Praze ve Stodůlkách.

Zajímavá proužkovaná stěna

Na rozdíl od klasických rolet si tak stín můžete více přizpůsobit, zároveň si ale užíváte designu látkové rolety.

Barvu látky si můžete vybrat z široké nabídky, a pokud chcete dosáhnout exkluzivního vzhledu, můžete jednotlivé žaluzie umístit vedle sebe. Rolety zebra se dají barevně sladit i se závěsy na okna.

Mechanismus rolet se vyrábí v bílé nebo šedé barvě s boxem nebo bez boxu, kterou si můžete nechat nalakovat do některého z barevných tónů použitých v interiéru. Ovládají se řetízkem i motoricky, barvu řetízku si rovněž můžete libovolně zvolit.

Látkové rolety den noc si zamilujete

Originální design a možnost zastínit dle potřeby nejsou jedinými výhodami těchto žaluzií. Při zatažení zabírají málo místa v drobném obalu a vyrábí se i v nehořlavém provedení. Snadno se udržují, čas od času je stačí vysát či přetřít navlhčeným hadříkem.

Výrobcem rolet je česká značka Bematech ( garance 66 měsíců ) mezi našimi produkty najdete také rolety Doppelrollo a rolety Isotra.

 

Látkové rolety den a noc pro vás zajistíme od minimální šířky 600 mm až po maximální výšku 2800mm .

Prohlédněte si je na vlastní oči

Zajímá vás, jak rolety vypadají na živo? Přijďte se podívat do naší vzorkovny v Praze ve Stodůlkách.

Montáž na míru zajišťujeme zejména ve městech: Rokycany, Plzeň, Beroun, Praha, Kladno, Hořovice, Rakovník, Klatovy a jejich okolí.

Elektrická roleta den a noc

Elektrická roleta den  noc vám ulehčí ovládání vašeho dokonalého zastínění oken, které můžete ovládat dle své potřeby.

Vnitřní elektrické rolety vás jemně probudí a zajistí nerušený spánek.

Ovládejte roletu pomocí dálkového ovladače nebo použijte aplikaci Somfy TaHomma, kde si můžete nastavit různé scénáře ( stažení nebo vytažení rolet ). Nezapomínejte, že zdravý spánek je jedním z nejlepších způsobů, jak přispět ke zdravému životnímu stylu.

Zatemňovací rolety

Pro dokonalý klid a relaxaci během spánku jsou zatemňovací rolety ideálním řešením. Poskytují téměř plné zatemnění místnosti.

Doporučuje se látka s přesahem přes okna alespoň 50 mm na každé straně. Zamezují průsvitu nežádoucího slunečního světla a snižují hluk z ulice.

Pak si užijete klidného odpočinku, kdy nebudete rušeni vnějším hlukem ať už v noci nebo po náročné noční směně.

Prohlédněte si naší fotogalerii rolet

737 739 714 – nebo navštivte naší vzorkovnu v Praze