Rolety den a noc: proužkovaná elegance do interiéru

Home » Látkové rolety » Rolety den a noc
rolety den a noc

Geniální stínění, které spojuje

eleganci rolet s funkčností žaluzie

Rolety den a noc jsou zkrátka geniální vynález. I když z hlediska konstrukčního se jedná o klasické látkové rolety, z hlediska funkčnosti připomínají spíše žaluzie. Skládají se totiž z dvou různých látek, průsvitné a zatemňující, které se střídají po pruzích.

Při zatahování se pruhy střídají, čímž do interiéru pouští světlo o různé intenzitě. Takže přes den můžete do interiéru nechat proniknout více světla, v noci naopak méně.

Zajímavá proužkovaná stěna
Na rozdíl od klasických rolet si tak stín můžete více přizpůsobit, zároveň si ale užíváte designu látkové rolety. Barvu látky si můžete vybrat z široké nabídky, a pokud chcete dosáhnout exkluzivního vzhledu, můžete jednotlivé žaluzie umístit vedle sebe. Rolety se dají barevně sladit i se závěsy na okna.

Mechanismus rolet se vyrábí v bílé nebo šedé barvě s kazetou i bez kazety, kterou si můžete nechat nalakovat do některého z barevných tónů použitých v interiéru. Ovládají se řetízkem i motoricky, barvu řetízku si rovněž můžete libovolně zvolit.

Látkové rolety si zamilujete

Originální design a možnost zastínit dle potřeby nejsou jedinými výhodami těchto žaluzií. Při zatažení zabírají málo místa v drobném obalu a vyrábí se i v nehořlavém provedení. Snadno se udržují, čas od času je stačí vysát či přetřít navlhčeným hadříkem. Výrobcem rolet je česká značka Bematech ( garance 66 měsíců ) mezi našimi produkty najdete také rolety Doppelrollo a rolety ISOTRA.

 

Rolety den a noc pro vás zajistíme od minimální šířky a výšky 600 mm až po maximální výšku 2800mm a výšku 2200 mm.

Prohlédněte si je na vlastní oči
Zajímá vás, jak rolety vypadají na živo? Přijďte se podívat do našeho vzorového domu v Těškově u Rokycan. Montáž na míru zajišťujeme zejména ve městech: Rokycany, Plzeň, Beroun, Praha, Kladno, Hořovice, Rakovník, Klatovy a jejich okolí.

Potřebujete poradit? Napište nám

Nabízíme více možností zastínění

Vnitřní látkové rolety na okna

Nabízíme velmi kvalitní vnitřní látkové rolety pro hliníková, dřevěná i plastová okna do celkové velikosti až 5 000 mm, která vám dokážeme zastínit jednou roletou. Propustnost látky si vyberete z našeho vzorníku (průsvitné, zastiňující nebo zatemňovací). Pro náročné zákazníky nabízíme elektrické rolety, které můžete ovládat přes telefon. Chytrá domácnost Somfy TaHoma vám zajistí ovládání odkudkoliv.

Instalaci látkových rolet provádíme na zeď nebo na stěnu dle přání zákazníka.

Preferujete více žaluzie nebo rolety?

Při rozhodování zdali žaluzie nebo rolety bývá nejeden zákazník. U nás pořídíte velmi kvalitní stínění pro vaše okna. Na rolety Bematech poskytujeme garanci až 66 měsíců.

Náš TIP

Mnoho mladých lidí dnes nechce na svá okna pořizovat záclony. Výjimku tvoří římské rolety záclonového typu, které perfektně sednou do každého interiéru. My je pro vás vyrobíme o šířce až 4200 mm. Další variantou moderního stínění jsou žaluzie Plisé, která vám zajistí jednoduché ovládání jak manuální, na šňůru i elektrické. S oblibou jsou používány na stínění zimní zahrady, na které se naše firma též specializuje.