Home » Rolety » Látkové rolety » Rolety den a noc

Rolety den a noc

Váháte mezi roletami a žaluziemi? Pořiďte si oblíbené rolety den a noc, které si z obou produktů berou to nejlepší.

Rolety den a noc kombinují praktičnost žaluzií a eleganci látkových rolet – skládají se totiž ze dvou druhů látek, průsvitné a zatemňující, které se po pruzích střídají. Jejich vzájemným překrýváním si sami regulujete množství světla, které do svého domova propustíte.

Tzv. zebra rolety přes den plní funkci žaluzií, které navíc krásně vypadají, večer pak stačí pruhy překrýt a pokoj úplně zatemnit. Podívejte se, kde koupit nejlevnější rolety den a noc.

NÁŠ TIP: Bez vrtání | Zatemňující | S lištou | Na baterie | V kazetě

Vzorkovna (showroom) MK rolety

Vzorkovna

Pojďte se podívat do naší velké vzorkovny.

+420 737 739 714

Produkty v této kategorii

Rolety den a noc – cena

roleta Twintex

Zatemňovací roleta den a noc na zeď Twintex

cena od 4 067,- Kč

Šířka: až 220 cm
Výška: do 300 cm

Oblíbené: šedé, hnědé, Blackout

Roleta den a noc Maestra Magic s vodícími lištami

Mini roleta den a noc na rám okna Maestra

cena od 1 983,- Kč

Max. šířka: 170 cm
Výška: do 250 cm

Výhoda: Pohodlné otevírání okna

Roleta Doppelrollo

Roleta den a noc Zebra montáž na strop

cena od 4 641,- Kč

Max. šířka: 250 cm
Výška: do 260 cm

Oblíbené: Černé, Grafit, Bílé

roleta den a noc bez vrtaní

Roleta den a noc bez vrtání

cena od 1 983,- Kč

Max. šířka: 170 cm
Výška: do 250 cm

Oblíbené: Nalepovací

roleta den a noc na balkonové dveře

Roleta den a noc na balkonové dveře

cena od 1 983,- Kč

Šířka: až 170 cm
Výška: do 250 cm

roleta den a noc v kazetě realizace 2

Roleta den a noc v kazetě

cena od 3 192,- Kč

Max. šířka: 240 cm
Výška: do 250 cm

Výhoda: Pohodlné otevírání okna

Roleta den a noc Jazz na rám okna

Roleta den a noc Jazz na rám okna

cena od 1 490,- Kč

Max. šířka: 130 cm
Výška: do 160 cm

Výhoda: Na závěsné háčky

roleta den a noc na zeď

Roleta den a noc na zeď Magic

cena od 2 126,- Kč

Max. šířka: 240 cm
Výška: do 250 cm

Výhoda: Na velká okna

roleta den a noc do střešního okna

Roleta den a noc 11-7372

cena od 6 292,- Kč

Šířka: do 150 cm
Výška: do 150 cm

Roleta den a noc 11-7370 do střešního okna

Roleta den a noc 11-7370

cena od 4 628,- Kč

Šířka: do 150 cm
Výška: do 1500 cm

Den noc roleta Zebra B55

Den noc roleta Zebra B55

cena od 2100,- Kč

Šířka: do 240 cm
Výška: do 250 cm

Den noc roleta Zebra Prestige

Den noc roleta Zebra Prestige

cena od 990,- Kč

Šířka: do 120 cm
Výška: do 220 cm

Roleta den noc Zebra MK 3050

Roleta den noc Zebra MK 3050

cena od 2 760,- Kč

Šířka: do 280 cm
Výška: do 250 cm

Roleta den noc Zebra Prestige Spatial

Roleta den noc Zebra Prestige Spatial

cena od 990,- Kč

Šířka: do 120 cm
Výška: do 220 cm

Roleta den noc Zebra MKB5

Roleta den noc Zebra MKB5

cena od 810,- Kč

Šířka: do 110 cm
Výška: do 150 cm

Praktický a designový prvek

Žaluzie den a noc jsou ideálním řešením v případě, že se vám klasické žaluzie do interiéru příliš nehodí, ale líbí se vám jejich funkčnost. Roletky den a noc mají na rozdíl od klasických rolet tu výhodu, že vám umožní intenzitu stínění libovolně regulovat. Podívejte se na inspirativní videa přímo od výrobců. Látkové rolety den a noc vyrábíme v šířce maximálně 2800 mm a výšce maximálně 2 800 mm. Doporučujeme však zvolit látku s přesahem přes okna alespoň 50 mm na každé straně.

rolety noc a den bez vrtání

Rolety den noc bez vrtání

Ať už se jedná o naše inovativní designové rolety bez vrtání nebo naši řadu dokonale padnoucích rolet , rolety den a noc bez vrtání jsou stále oblíbenějším a bezproblémovým řešením výzev moderního interiérového designu. Nabízejí styl i jednoduchost, žádné vrtací rolety nejsou navrženy tak, aby dosáhly rychlé instalace, eliminují potřebu nářadí, kutilských dovedností nebo zbytečného nepořádku.

S nárůstem pronájmů domů jsou žaluzie bez vrtání také tou nejlepší volbou pro ty, kteří chtějí stejnou úroveň krásy a funkčnosti jako tradiční žaluzie, ale bez nutnosti vrtat do zdí.

A co víc, zapadnutím do okenního nebo dveřního rámu se pohybují jako jeho součást, takže jsou ideální pro okna i dveře. Kromě plastových oken v pronajatých a památkově chráněných budovách jsou perfektní rolety skvělou volbou pro zimní zahrady a terasové dveře.

Zatemňovací rolety den a noc

Zatemňovací rolety den a noc poskytují téměř plné zatemnění místnosti, takže si díky nim užijete ničím nerušený a klidný spánek. Nejenže zamezují průsvitu nežádoucího slunečního světla, ale částečně také snižují hluk z ulice.

Zatemňovací roleta den noc je schopna plynule regulovat množství světla procházejícího materiálem správným nastavením pruhů na obou površích materiálu.

zatemňovací rolety den a noc
Látkové rolety den a noc

Dokonalé látkové rolety

Látková roleta den a noc kombinuje vlastnosti látkových rolet a žaluzií. Předokenní roleta, která je doplněna o stylovou látku, dodává místnosti nebo oknu útulnost ve srovnání s tvarově a výrazově vcelku úspornými roletami . Na druhou stranu žaluzie umožňují senzační plynulou regulaci množství světla vstupujícího do našich místností. Látkové roletky den a noc kombinují obě tyto možnosti v rámci každého námi nabízeného systému.

Za slunečných dnů, kdy sluneční paprsky intenzivně pronikají přes zasklení a zároveň ovlivňují zvýšení teploty v dané místnosti, hledáme dodatečnou ochranu proti slunci. U nás si můžete objednat rolety den a noc s látkou zvoleného stupně zatemnění.

Roleta den a noc na balkonové dveře?

Výběr správných rolet na okna a balkonové dveře je nejen dokonalým doplňkem uspořádání našeho interiéru, ale především správnou tepelnou izolací místnosti.

To je velmi důležité, protože balkonová roleta se nejčastěji montuje na největší okno v domě, které se často skládá z více samostatných skel. Rolety den a noc na balkonové dveře zajišťují snížení nejvyššího množství slunečního záření. Rolety na balkon jsou praktickým řešením a mohou být v délce až 250 cm.

roleta den a noc na balkonové dveře
Rolety den a noc s vodící lištou

Potřebujete rolety den a noc s vodící lištou?

Roleta den noc s bočním vedeními je roleta, jejíž látka je srolována a shora chráněna v kazetě . Po stranách jsou nalepeny ploché boční lišty nebo vodící lišty. Roletová kazeta se šroubuje nebo lepí. Jedná se o neinvazivní možnost instalace, pokud nechcete kazetu přišroubovat k křídlu okna.

Roletové kazety jsou vždy vyrobeny z hliníku. Mohou být práškově lakovaná nebo pokrytá barvami dřeva, které často připomínají nebo dokonce vypadají stejně jako barvy oken. Dokonale ladí s barvami oken, která máte.

Okenní roleta den a noc s lištou má výšku od 3,5 cm a vyčnívá tolik z okenního křídla. Boční vedení jsou vyrobena z hliníku, ve stejné barvě jako kazeta. Krycí nebo vodící lišty se vždy lepí na okenní křídlo.

Montáž rolet den noc

Vnitřní rolety den a noc montujeme standardně na rám okna, případně můžete zvolit i variantu rolet den a noc bez vrtání. Složité montáže rolety den a noc se však nemusíte obávat – stačí když si vyberete roletu a o vše další už se postaráme. Přijedeme k vám domů nebo do firmy, okna pečlivě zaměříme a rolety namontujeme. Montáž na míru zajišťujeme zejména ve městech: Rokycany, Plzeň, Beroun, Praha, Kladno, Hořovice, Rakovník, Klatovy a v jejich okolí.

Jak vypadají rolety na živo?


Zajímá vás, jak rolety den a noc vypadají na živo? Přijďte se podívat do naší vzorkovny v Praze ve Stodůlkách, kde si rolety můžete osahat a v klidu prohlédnout.

okenní rolety den a noc
Rolety den a noc nevýhody

Nevýhody rolet

Mezi nevýhody rolet den a noc patří nemožnost 100% zcela zatemnit interiér. To je způsobeno vzdáleností, která se vyskytuje mezi dvěma látkami, které je třeba udržovat v jemné vzdálenosti od sebe. Je nezbytný pro správné fungování žaluzií a rolet.

Další nevýhodou rolet den noc je jejich pomalejší vytahování. Při rolování rolety musíte dělat více pohybů s ovládacím řetízkem. Je to proto, že materiál je dvojnásobný ve srovnání s tradiční roletou.

Poslední nevýhodou je, že jsou relativně dražší než klasické látkové rolety.

Vzorkovna (showroom) MK rolety

1 000+
produktů v naší vzorkovně.

U nás si vyberete za chvilku.

Kde vzorkovnu najdete

MK Rolety – stínící technika Praha
Bavorská 856/14, 155 00 Praha 5-Stodůlky

Otevírací doba:

ÚT – 12 – 18 hod.
ČT – 12 – 18 hod.
SO – 09 – 13 hod.

Kudy k nám Parkoviště