Rolety do oken den a noc

 
Home » Rolety » Vnitřní rolety » Rolety den a noc

Váháte mezi roletami a žaluziemi? Pořiďte si oblíbené látkové rolety do oken den a noc, které si z obou produktů berou to nejlepší.

Rolety den a noc kombinují praktičnost žaluzií a eleganci látkových rolet – skládají se totiž ze dvou druhů látek, průsvitné a zatemňující, které se po pruzích střídají. Jejich vzájemným překrýváním si sami regulujete množství světla, které do svého domova propustíte. Tzv. zebra rolety přes den plní funkci žaluzií, které navíc krásně vypadají, večer pak stačí pruhy překrýt a pokoj úplně zatemnit.

Proč si pořídit rolety den a noc u nás?

Výrobcem rolet je česká značka Bematech (garance 66 měsíců), mezi našimi produkty ovšem najdete také rolety Doppelrollo a rolety Isotra.

 

737 739  714 – navštivte naší vzorkovnu v Praze ve Stodůlkách.

Luxusní roleta Twintex na zeď nebo strop

Interiérová roleta den a noc Twintex s garancí 66 měsíců patří mezi nejelegantnější interiérová stínění na trhu. Roletu tvoří dvě látky, jedna průsvitná a druhá neprůsvitná, které se po jednotlivých pruzích na roletě střídají. Vzájemné překrývání látek vám umožní místnost zastínit přesně tak, jak zrovna potřebujete.

 • maximální šířka: 2 200 mm
 • maximální výška: 3 000 mm
 • ovládání: na řetízek, elektricky, na baterie nebo přes mobil
 • montáž: na stěnu, do stropu, do výklenku okna
luxusní roleta Twvintex den a noc

Roleta v liště s kazetou Maestra do rámu okna

Roletu den a noc v liště Maestra umístěnou v hliníkové kazetě nabízíme hned v několika barevných provedeních. Roleta se střídajícími se látkami vám poskytne maximální kontrolu nad světlem a nabízí řešení 2 v 1.

Kazeta se připevňuje přímo na okenní křídlo. Vodicí lišty jsou opatřeny odolnou lepicí páskou, která udržuje roletu pevně v zasklení okna i při jeho otevření.

 • maximální šířka: 1 800 mm
 • maximální výška: 2 500 mm
 • výroba na míru – provedení v liště a kazetě
 • 10 barevných provedení kazety a vodicích lišt
roleta den a noc v listě Maestra s kazetou

Německá roleta Doppelrollo

Německá značka Erfal se z hlediska designu rolet rozhodla jít o úroveň výš, a kromě klasických proužků vytvořila kolekci rolet s dalšími geometrickými tvary a obrazci.

Okenní rolety den a noc Doppelrollo se skládají například z čtverců, motivů květin a dalších vzorů. Extravagantní roleta tak připomíná spíše umělecké dílo než stínění. Montuje se na zeď nebo strop.

 • elegantní a luxusní vzhled
 • kvalita německé výroby
 • variabilní možnosti provedení
 • velký výběr látek
Německé rolety den a noc

Praktický a designový prvek

Žaluzie den a noc jsou ideálním řešením v případě, že se vám klasické žaluzie do interiéru příliš nehodí, ale líbí se vám jejich funkčnost. Rolety den a noc mají na rozdíl od klasických rolet tu výhodu, že vám umožní intenzitu stínění libovolně regulovat. Látkové rolety den a noc vyrábíme v šířce maximálně 2500 mm a výšce maximálně 2 800 mm. Doporučujeme však zvolit látku s přesahem přes okna alespoň 50 mm na každé straně.

 

Vyberte si ze široké nabídky barev a vzorů látek

Ze široké palety vzorů a barev si navíc můžete vybrat látku, kterou sladíte se zbytkem interiéru a z obyčejného stínění se rázem stane designový prvek domácnosti. Případně můžete duo rolety barevně zkombinovat i se závěsy na okna. Exkluzivního vzhledu pak docílíte tak, že jednotlivé žaluzie umístíte vedle sebe. Duo rolety vyrábíme i v nehořlavém provedení.

Velmi oblíbené jsou rolety den a noc v šedé a antracit barvě, které zvýrazní váš interiér.

Mechanismus rolet se vyrábí v bílé nebo šedé barvě ve variantě s boxem nebo bez boxu. Aby vám i mechanismus doma ladil, můžete si jej nechat nalakovat barvou použitou ve vašem interiéru. Stejně tak si můžete zvolit i barvu řetízku.

Zatemňovací rolety den a noc

Zatemňovací rolety den a noc poskytují téměř plné zatemnění místnosti, takže si díky nim užijete ničím nerušený a klidný spánek. Nejenže zamezují průsvitu nežádoucího slunečního světla, ale částečně také snižují hluk z ulice.

 

Ovládání rolety den a noc

Rolety den a noc na okno lze ovládat klasickým řetízkem nebo motoricky. Vnitřní elektrické rolety jsou z hlediska ovládání velmi praktické. Dají se ovládat buď pomocí dálkového ovladače nebo přes aplikaci Somfy TaHomma, kde si můžete nastavit různé scénáře stažení a vytažení rolet.

Údržba rolet den a noc

Údržba rolet den a noc je jednoduchá – čas od času je stačí vysát či přetřít navlhčeným hadříkem. Pokud máte vysavač s možností ovládání výkonu, doporučujeme jej při vysávání rolet snížit na minimum. Pokud je roleta po čištění mokrá, vyčkejte s rolováním až bude úplně suchá. Rolety den a noc určitě neperte v pračce ani nežehlete.

Rolety den a noc – montáž

Vnitřní rolety den a noc montujeme standardně na rám okna, případně můžete zvolit i variantu rolet den a noc bez vrtání. Složité montáže se však nemusíte obávat – stačí když si vyberete roletu a o vše další už se postaráme. Přijedeme k vám domů nebo do firmy, okna pečlivě zaměříme a rolety namontujeme. Montáž na míru zajišťujeme zejména ve městech: Rokycany, Plzeň, Beroun, Praha, Kladno, Hořovice, Rakovník, Klatovy a v jejich okolí.

Jak vypadají rolety den a noc na živo?

Zajímá vás, jak rolety den a noc vypadají na živo? Přijďte se podívat do naší vzorkovny v Praze ve Stodůlkách, kde si rolety můžete osahat a v klidu prohlédnout.

Prohlédněte si naši fotogalerii rolet den a noc

737 739 714 – nebo navštivte naší vzorkovnu v Praze