Rolety den a noc: proužkovaná elegance do interiéru

Home » Látkové rolety » Rolety den a noc
rolety den a noc

Geniální stínění, které spojuje

eleganci rolet s funkčností žaluzie

Rolety den a noc jsou zkrátka geniální vynález. I když z hlediska konstrukčního se jedná o klasické látkové rolety, z hlediska funkčnosti připomínají spíše žaluzie. Skládají se totiž z dvou různých látek, průsvitné a zatemňující, které se střídají po pruzích.

Při zatahování se pruhy střídají, čímž do interiéru pouští světlo o různé intenzitě. Takže přes den můžete do interiéru nechat proniknout více světla, v noci naopak méně.

Zajímavá proužkovaná stěna
Na rozdíl od klasických rolet si tak stín můžete více přizpůsobit, zároveň si ale užíváte designu látkové rolety. Barvu látky si můžete vybrat z široké nabídky, a pokud chcete dosáhnout exkluzivního vzhledu, můžete jednotlivé žaluzie umístit vedle sebe. Rolety se dají barevně sladit i se závěsy na okna.

Mechanismus rolet se vyrábí v bílé nebo šedé barvě s kazetou i bez kazety, kterou si můžete nechat nalakovat do některého z barevných tónů použitých v interiéru. Ovládají se řetízkem i motoricky, barvu řetízku si rovněž můžete libovolně zvolit.

Látkové rolety si zamilujete

Originální design a možnost zastínit dle potřeby nejsou jedinými výhodami těchto žaluzií. Při zatažení zabírají málo místa v drobném obalu a vyrábí se i v nehořlavém provedení. Snadno se udržují, čas od času je stačí vysát či přetřít navlhčeným hadříkem. Výrobcem rolet je česká značka Bematech ( garance 66 měsíců ) mezi našimi produkty najdete také rolety Doppelrollo a rolety ISOTRA.

 

Rolety den a noc pro vás zajistíme od minimální šířky 600 mm až po maximální výšku 2800mm .

Prohlédněte si je na vlastní oči
Zajímá vás, jak rolety vypadají na živo? Přijďte se podívat do naší vzorkovny v Praze ve Stodůlkách. Montáž na míru zajišťujeme zejména ve městech: Rokycany, Plzeň, Beroun, Praha, Kladno, Hořovice, Rakovník, Klatovy a jejich okolí.

Potřebujete poradit? Napište nám