Látkové rolety: Ozdoba, která skvěle stíní

 

Home » Vnitřní stínění » Látkové rolety

Unikátní složení látek, dělá z rolety královnu stínění

Látkové rolety do oken prošly za dobu své existence celou řadou inovací, díky čemuž už dnes nejsou jen okrasným stíněním, ale funkčním doplňkem, se kterým můžete docílit různé intenzity zastínění u libovolně tvarovaných oken.

 

  • zajišťujeme kompletní servis od zaměření po montáž
  • manuální nebo elektrické ovládání
  • bohatý výběr látek – tmavé, světlé i s potiskem
  • okenní roleta na míru do šíře až pěti metrů

737 739 714 – nebo navštivte naší vzorkovnu v Praze ve Stodůlkách

Jaké typy látek existují?

Látek pro látkové rolety se vyrábí celá řada a je jen na vás, jaký stupeň propustnosti si zvolíte. Můžete volit látky, které propouští světlo podobně jako záclony, nebo plně zatemňovací látky, přes které neprojde ani paprsek. Průsvitné a poloprůsvitné látky se hodí do kuchyně či obývacího pokoje, zatemňující látky vám zase dopřejí klidný spánek a proto nesmí chybět v ložnici.

Navrhneme látkovou roletu pro vaše okno

Spolupracujeme s českým výrobcem Bematech ( garance 66 měsíců ) a německou značkou MHZ a Erfal, díky čemuž vám zastíníme jakékoliv okno, i atypické! V našem vzorníku najdete celou řadu originálních kolekcí, které si můžete na vlastní oči prohlédnout v naší vzorkovně v Praze ve Stodůlkách. Látkové rolety instalujeme v Plzni, Berouně, Rokycanech, Hořovicích, Kladně, Klatovech v Praze a okolí.

Barvy, které snadno sladíte

Látkové rolety do oken se vyrábí v celé řadě barev a vzorů, tak aby se staly důležitým designovým prvkem vašeho interiéru. Můžete je ovládat řetízkem, pružinou nebo vsadit na pohodlnou variantu elektrických rolet – což je nezbytné zejména v případě velkých prosklených ploch. Možnost ovládání přes telefon Somfy TaHoma.

Na jeden motor vám napojíme 2 až 3 rolety. Pokud nemáte připravený elektrický přívod, nemusíte se bát žádných komplikovaných stavebních úprav. V tomto případě nabízíme interiérové rolety na baterie, s maximální velikostí až 9 m2 a výdrží baterie až 5 let.

 

  • každá roleta je vyrobena na míru

Široká škála látkových rolet na výběr

látková roleta Pure vnitřní

Látková roleta Pure

vnitřní screenová roleta

Vnitřní screenová roleta

látková roleta Skid

Interiérová roleta Skid

roleta s vlastním potiskem

S vlastním potiskem

látková roleta R 03 MHZ

Roleta R03 MHZ

Máte zájem o látkové rolety? Rádi vám je namontujeme.

737 739 714 – zveme vás na naší vzorkovnu v Praze