Látkové rolety na okna vyrobíme na míru

Home » Látkové rolety
látkové rolety vnitřní na míru

Výroba látkových rolet na míru dospěla k vysokým inovačním procesům. Nejedná se již jen o klasickou stínící techniku, ale o pokročilé a hlavně dekorativní prvky našeho interiéru. Výrobní firma Bematech působí v oboru více jak dvacet let a během této doby došlo k nepřetržitým inovačním procesům. Firma Bematech je bezesporu největší specialista na výrobu látkových rolet na českém trhu.

Dodáváme vnitřní rolety na okna ( elektrické, na řetízek a na pružinu ) od české firmy Bematech, Isotra a německé firmy ERFAL . Pod touto značkou nabízíme hlavně kvalitní látkové rolety řetízkové i motorické na okna nebo do oken. Nabízíme komplexní servis od zaměření až po montáž látkové rolety na okno. Máme největší nabídku originálních kolekcí látek v české republice.

Vnitřní látkové rolety „Zatemňovací, průsvitné i průhledné”

Nabízíme velký výběr látek pro vnitřní rolety do oken vyrobené pro vás na míru. Hledáte průsvitné, průhledné nebo zatemňovací rolety? Z našeho vzorníku si vybere opravdu každý. Pro látkové okenní rolety nabízíme několik možností provedení dle šířky a výšky vaše okna. Průsvitnou nebo průhlednou roletu využijete v obývacím pokoji nebo v kuchyni. Zatemňovací roletu si naši zákazníci pořizují do ložnice, nebo dětského pokoje. Výjimkou ovšem nejsou například školy, laboratoře nebo administrativní budovy.

Interiérové látkové rolety montujeme hlavně ve městech : Plzeň , Beroun, Rokycany, Hořovice, Kladno, Klatovy, Praha a jejich okolí. Další města po telefonické domluvě.

Dodáváme vnitřní rolety „ Elektrické, na baterie i na řetízek”

Pro vaše maximální pohodlí doporučujeme vnitřní elektrické látkové rolety s montáží do oken ( dokážeme vám napojit 2-3 rolety na jeden motor, takzvané sdružení rolet ). Nemáte připravený elektrický přívod? To vůbec nevadí. Nabídneme vám interiérové elektrické rolety na baterie s maximální velikostí až 9m2 a výdrží baterie až 5 let, nebo vám nabídneme vnitřní okenní rolety ovládané na řetízek ( několik možností barevného provedení ).

Cenová nabídka ZDARMA – napište nám

 

Rádi vám poradíme. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.