Látkové rolety: Ozdoba, která skvěle stíní

Home » Látkové rolety
látkové rolety vnitřní na míru

Unikátní složení látek, dělá z rolety královnu stínění

Látkové rolety prošly za dobu své existence celou řadou inovací, díky čemuž už dnes nejsou jen okrasným stíněním, ale funkčním doplňkem, se kterým můžete docílit různé intenzity zastínění u libovolně tvarovaných oken.

+420 737 739 714

Jaké typy látek existují?
Látek pro látkové rolety se vyrábí celá řada a je jen na vás, jaký stupeň propustnosti si zvolíte. Můžete volit látky, které propouští světlo podobně jako záclony, nebo plně zatemňovací látky, přes které neprojde ani paprsek. Průsvitné a poloprůsvitné látky se hodí do kuchyně či obývacího pokoje, zatemňující látky vám zase dopřejí klidný spánek a proto nesmí chybět v ložnici.

Barvy, které snadno sladíte
Látkové rolety se vyrábí v celé řadě barev a vzorů, tak aby se staly důležitým designovým prvkem vašeho interiéru. Můžete je ovládat řetízkem, pružinou nebo vsadit na pohodlnou variantu elektrických rolet – což je nezbytné zejména v případě velkých prosklených ploch. Možnost ovládání přes telefon Somfy TaHoma.

Na jeden motor vám napojíme 2 až 3 rolety. Pokud nemáte připravený elektrický přívod, nemusíte se bát žádných komplikovaných stavebních úprav. V tomto případě nabízíme interiérové rolety na baterie, s maximální velikostí až 9 m2 a výdrží baterie až 5 let.

Najdeme to pravé pro vaše okno
Spolupracujeme s českým výrobcem Bematech ( garance 66 měsíců ) a německou značkou Erfal, díky čemuž vám zastíníme jakékoliv okno, i atypické! V našem vzorníku najdete celou řadu originálních kolekcí, které si můžete na vlastní oči prohlédnout v našem vzorovém domě v Těškově u Rokycan. Látkové rolety instalujeme v Plzni, Berouně, Rokycanech, Hořovicích, Kladně, Klatovech v Praze a okolí.

Máte zájem o látkové rolety? Rádi vám je namontujeme. Napište nám