Látkové rolety

Home » Rolety » Látkové rolety

Látkové rolety

Hledáte funkční ochranu před sluncem s různými látkami, vzory a dekory?

Pak vám doporučujeme naše interiérové látkové rolety do oken.

Nabízeny jsou nejen v široké škále látek a barev, ale také v klasickém a moderním designu.

Zatemňovací látkové rolety bez vrtání – jsou výbornou volbou pro lidi, kteří nechtějí zasahovat do konstrukce rámu okna nebo stěny.

Okenní rolety den a noc – známé též jako duo rolety, zebra, roletožaluzie mají perfektně promyšlený design. Mechanismus je založen na dvou střídavě uspořádaných pásech z různých materiálů – průhledné síťoviny a zatemňovací látky.

Rolety s vodící lištou – látka je ukryta v estetické kazetě. Roleta díky lištám nevyčnívá od skla ani při otevřeném okně.

Vzorkovna

Pojďte se podívat do naší velké vzorkovny.

+420 737 739 714

Látkové rolety – cena

látková roleta Leontina

Roleta Leontina

cena od 933,- Kč

Šířka: až 250 cm
Výška: do 250 cm

Roleta Pure

Roleta Pure

cena od 1 829,- Kč

Max. šířka: 340 cm
Výška: do 380 cm

Roleta den a noc Maestra Magic s vodícími lištami

Roleta den a noc Maestra

cena od 1 983,- Kč

Max. šířka: 170 cm
Výška: do 250 cm

římská roleta Areo

Římská roleta Areo

cena od 3 432,- Kč

Max. šířka: do 150 cm
Výška: do 220 cm

Vybírejte ze široké nabídky

Vybírat můžete z pestré palety barevných odstínů, materiálů – od hliníku přes dřevo – až po speciální látky, ale také ze způsobu ovládání. Sortiment neustále obohacujeme o nové technologie, proto kromě klasického ovládání na šňůrku nabízíme i žaluzie s vypínačem či na dálkové ovládání.

Látkové rolety bez vrtání

Látkové rolety bez vrtání

Pokud se rozhodnete pro látkové zatahovací rolety na míru, pak na výběr téměř z 1000 designů rolet, které lze vyrobit s milimetrovou přesností a pokud je to požadováno, umožňují montáž bez vrtání. Rozhodněte se pro všechny běžné standardní velikosti, pro mnoho moderních barev a pro optimální tepelnou ochranu. Můžete se také rozhodnout pro rolety, které vám na přání nabízejí 100% zatemnění.

Pokud zatemnění není požadováno, můžete zvolit látkové rolety na okna s různým stupněm průhlednosti. Všechno je možné od průsvitných přes neprůhledné až po úplné zatemnění. A pokud máte rádi věci barevné a se vzorem, najdete také tyto typy rolet.

Soukromí a ochrana před sluncem

Různé možnosti, které u rolet najdete, vám umožňují používat univerzální dekorace oken jednotlivě. Látková roleta na okno je obzvláště populární a je známá jako klasika . Poskytuje obzvláště účinnou ochranu proti slunci podobně jako látkové žaluzie, a je díky své jednoduché manipulaci a vysoké funkčnosti zdaleka nejoblíbenější položkou mezi roletami.

Výhodou rolet s bočním vytažením je skutečnost, že rolety můžete snadno stáhnout nebo vytáhnout pomocí plastového nebo kovového řetízku. Roletu můžete také nastavit individuálně. Nejenže tedy máte možnost úplně ovládat látkovou roletu, ale můžete také individuálně měnit výšku rolet. Můžete povolit plný prostup světla do interiéru, částečný prostup světla, nebo zcela zamezit dopadu světla.

Roleta MHZ
Průsvitné látkové rolety

Navrhněte si stínící rolety sami

Nabízíme mnoho různých látek, vzorů a dekorů. To vám dává možnost navrhnout si rolety individuálně a sladit je s vaší obytnou oblastí. Rolety s dekorativními vzory jsou obzvláště žádané.

Látky se vzory poskytují nejen soukromí, ale také speciální design, který v místnostech vytváří příjemnou atmosféru. Díky tomu je roleta atraktivním prvkem, který výslovně ovlivňuje design interiéru.

Díky moderním látkách lze rolety použít v různých místnostech. Nabízíme rolety, které mají vrstvu odpuzující vodu a nečistoty a díky svému speciálnímu materiálu se velmi dobře hodí například pro vlhké místnosti.

Různé stupně průhlednosti

Máte možnost vybavit roletu různým stupněm průhlednosti v závislosti na jejich účelu. Není důležité jen to, jak roletu připevníte. Je také důležité, jaký typ látky si pro své rolety vyberete.

Nabízíme různé stupně průhlednosti. Vy rozhodujete, kolik světla je do pokojů vpuštěno. V závislosti na míře průhlednosti můžete navíc pomocí rolet vytvořit v obývacím pokoji krásné světelné efekty. Je možné si vybrat mezi odstupňovanými stupni průhlednosti od průsvitných po zatemňovací. Nasimulovali jsme pro vás obrázky, které vám ukáží různou průhlednost rolet.

Látkové rolety a jejich průhlednosti
bílá průsvitná interiérová látková roleta R_03

Průsvitná látková roleta v čistě bílé barvě zaujme vysokou průhledností, voňavou lehkostí a především krásným a jemným vzorem, který ukazuje svou plnou krásu, zejména v protisvětle. Díky svým necitlivým vlastnostem je tato vzdušná, lehká okenní dekorace vhodná i do koupelen a kuchyní.
Vneste do svého domova nádech svěžesti a ozdobte si okna touto nádherně průsvitnou látkou. Díky vysoké úrovni průhlednosti zaplavuje do místností mnoho denního světla a vytváří jemnou, rozptýlenou atmosféru. Vzor je tón v tónu, a proto je velmi diskrétní. Okouzlující dekorace v každé místnosti!

poloprůhledná šedá látková roleta

Poloprůhledná šedá látková roleta vás rychle přesvědčí o šedých tónech, protože díky vlastnostem materiálu a jemnému a nepravidelnému designu čáry vypadá tento barevný tón moderně a zároveň elegantně.
Látka je poloprůhledná a účinně chrání vaše soukromí. Díky tomu jsou okenní dekorace ideální pro použití v ložnicích a dětských pokojích.

zatemňovací červená látková roleta

Zatemňovací látková roleta Chili červené barvě přináší vašim oknům život a šmrnc. Model přináší atraktivní barevný kontrast k neutrálnímu nábytku v primárních barvách.
Vysoce kvalitní látková roleta je nejen neprůhledná, ale lze ji použít i k úplnému zatemnění místností, a proto ji lze použít i v ložnicích a konferenčních místnostech.

průsvitná béžová látková roleta v kážete mala

Světle béžová látková roleta vypadá mimořádně stylově a zároveň zůstává diskrétně v pozadí. Díky vysoké průhlednosti vypadá tento materiál nádherně lehce a vzdušně a dodává místnostem útulné prostředí podporované propustností světla, které propouští hodně denního světla. Udělejte teplé akcenty v každé místnosti!
Světle béžové tóny byly vždy oblíbené u bytových doplňků a tento teplý odstín šíří eleganci a teplo ve stejné míře.

průsvitná žlutá látková roleta

Vysoce kvalitní látková roleta vám nabízí nejnovější trend v ochraně světla a soukromí.
Svou krásnou, tónovanou citrónově žlutou barvou rozhodně nastavíte extrémně dekorativní zvýraznění okna, které upoutá pozornost každého, a působivé stylistické zařízení pro všechny moderní životní styly představuje.

zatemňovací oranžová látková roleta

Zatemňovací oranžová látková roleta je držena ve svěží mandarince. Veselý barevný tón může být do interiéru umístěn jako atraktivní barevný akcent, který vytváří svěží a letní atmosféru. V tomto neprůhledném modelu je zadní strana v bílé barvě, která dobře odráží slunce.
I během dne mohou být pokoje nejen chráněny před sluncem, ale v případě potřeby také zcela zatemněny.

poloprůhledná červená látková roleta

Poloprůhledná látková roleta v elegantní vínově červené barvě nastavuje na okně teplý a harmonický barevný akcent.
Módní ochrana proti slunci blokuje velkou část slunečních paprsků, takže je možné zastínit místnosti a vytvořit příjemnou světelnou atmosféru. Jasné barvy vytvářejí v místnosti živou atmosféru a opravdu okoření interiér.

průsvitná fialová látková roleta

Průsvitná látková roleta ve fialové barvě je skutečnou vzácností! Protože je navržena ve velmi zvláštní kombinaci purpurového tónu a průsvitných vlastností látky. Kombinuje výrazné barvy s nádherně vzdušným nádechem.
S poněkud kompaktnějším tkaným materiálem také blokuje malé množství přímých pohledů z ulice do vašeho obývacího prostoru.

zatemňovací modrá látková roleta

Zatemňovací látková roleta je v trendy džínové modré barvě. Módní džínový vzhled lze kombinovat mnoha způsoby, od pokoje pro mládež až po námořní styl. Látková roleta je na obou stranách udržována ve stejné barvě, takže je dosaženo rovnoměrného efektu zevnitř i zvenčí.
Materiál je nejen neprůhledný a má vynikající ochranu před sluncem, ale je vhodný i pro úplné zatemnění místností.

zatemňovací hněda látková roleta

Zatemňovací látková roleta Sky v teplé hnědé nugátové barvě je klidným, a přesto trendy živým akcentem, který může optimálně doplnit vaše vybavení. Teplá barva vytváří v místnosti uvolněnou atmosféru. S roletou lze místnosti zcela chránit před světlem.
Látková roleta Blackout je v teplém a neutrálním nugátově hnědém odstínu. Klidný vzhled této látkové rolety v hnědé barvy vytváří obzvlášť přirozené a teplé prostředí v každém obývacím pokoji.

poloprůsvitná černá látková roleta

Hledáte černé okenní dekorace s komfortem a funkcemi? Černá látková roleta poloprůsvitná je jedním z modelů s nejvyšší úrovní vybavení! Tato pozoruhodná ochrana proti slunci má pro vás připraveno sedm funkcí.
Ztmavení, oslnění, zastavení tepla a chladu, ochrana soukromí, snížení nákladů na vytápění a vhodnost pro vlhké místnosti.

1 000+
produktů v naší vzorkovně.

U nás si vyberete za chvilku.

Kde vzorkovnu najdete

MK Rolety – stínící technika Praha
Bavorská 856/14, 155 00 Praha 5-Stodůlky

Otevírací doba
Úterý: 10 – 18 hod.
Čtvrtek: 10 – 18 hod.

Sobota: 9 – 13 hod.

Kudy k nám Parkoviště

FAQ – Často kladené otázky

Naše odpovědi na nejčastěji kladené otázky

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.