Home » Rolety » Látkové rolety » Látkové rolety na křídlo okna

Látkové rolety na křídlo okna

Křídlová okna jsou atraktivním prvkem každého domu a mohou být součástí důvodu, proč jste si byt nebo dům pořídili kvůli jejich charakteristickému dobovému vzhledu.

Vaše obavy jsou pravděpodobně způsobeny tím, jak se okna otevírají a zavírají – ale víme, že látkové rolety na křídlo okna perfektně pasují, jsou u tohoto typu oken velmi úspěšné.

Látková roleta je dokonalou roletou pro vaše křídlová okna. Umožňují úplné pokrytí, nebo pokud potřebujete otevřít okno, částečné pokrytí. Mohou vypadat mimořádně elegantně a nezbaví vás krásy vašich oken. Mohou zastínit nebo zatemnit přicházející světlo. Poskytnou vám zasloužené soukromí a poskytnout to nejlepší v úplném pokrytí tak, jak to závěsy nedělají.

Elegantní a univerzální

Látkové rolety na křídlo okna jsou extrémně univerzální a přicházejí nejen v široké škále látek, vzorů a barev, ale také v zatemňovacím provedení.

Zatemňovací látky blokují škodlivé UV sluneční paprsky a brání světlu, což je ideální, pokud se snažíte spát během dlouhých letních nocí. Ideální provedení pro děti, když se snažíte, aby zůstali v posteli, což je tak těžké, když je světlo a slunce proudí dovnitř.

Vzorkovna

Vzorkovna

Zavolejte nám a vyberte si termín návštěvy.

+420 737 739 714

Vzorkovna (showroom) MK rolety

1 000+
produktů v naší vzorkovně.

U nás si vyberete za chvilku.

Kde vzorkovnu najdete

MK Rolety – stínící technika Praha
Bavorská 856/14, 155 00 Praha 5-Stodůlky

Otevírací doba:

Út – 12 – 18 hodin

Čt – 12 – 18 hodin

So – 09 – 13 hodin

Kudy k nám Parkoviště