Rolety na plastová okna

Home » Vnitřní stínění » Vnitřní rolety » Na plastová okna

Stále častěji se rozhodujeme pro okna z PVC. Po zakoupení těchto oken je musíme zastínit pro denní použití, abychom si zachovali soukromý a chránili se před nadměrným přehřívání interiéru.

Rolety pro plastová okna jsou skvělým způsobem, jak se chránit před denním světlem, nebo zvědavým pohledům do našich domácností. Rolety jsou jedinečné, protože jsou namontovány do okenního profilového rámu. Je to pohodlné a praktické.

Pokud přemýšlíte, co může nahradit běžné záclony, kontaktujte nás prostřednictvím uvedených kontaktů, a my vám poskytneme konzultace o tom, jak vytvořit pohodlný a stylový domov instalací rolet pro plastová okna.

 

Rolety pro okna jsou oblíbené a stylové. Vytvářejí pohodlný domov.

  • lze použít pro všechny typy plastových oken.
  • Můžete si vybrat látku ze široké škály materiálů.
  • Brzdový systém, který zajišťuje roletu v požadované výšce.
  • Upravení množství světla ve vašem pokoji podle vašich potřeb.
  • V létě zabraňuje horku,  v zimě zabraňuje chladu.
  • Snižují hluk z vnějšku.
  • Vynikající ochrana místnosti před přímým slunečním světlem.

737 739 714 – vzorníky látek na naší vzorkovně v Praze

Roleta den a noc Maestra Magic

Roleta den a noc v liště Maestra Magic je v hliníkové kazetě, kterou nabízíme v několika barevných provedení. Roleta se střídajícími se látkami vám poskytne maximální kontrolu nad světlem a nabízí řešení výrobku 2 v 1. Když jsou vyrovnány rovnoběžné pruhy látky, poskytují úplný efekt zatemnění, nebo průsvitný efekt podobné zácloně.

roleta na plastové okno Magic den a noc

Roleta Skid s vodícími lištami

Roleta SKID zaujme vynikajícími vlastnostmi jak v komerčním, tak v domácím prostředí. Uzavřený systém zavěšení přímo do rámu okna. Vodící lišty se postarají o zatemnění vaší místnosti dle zvolené látky.

zatemňovací látková roleta Skid

Roleta bez vrtání Jazz na rám okna

Roleta den a noc bez vrtání Jazz je dokonalým řešením pro každého, kdo si cení dokonalých podmínek spánku. Roleta se pouze zavěsí na háčky přímo na rám okna. Žádné vrtání.

Správné množství přirozeného světla by mělo být vybráno pro různé místnosti v závislosti na jejich umístění a činnostech prováděných v nich.

rolety den a noc na rám okna

Plisé žaluzie - možnost bez vrtání do okna

Plisé žaluzie si získávají čím dál tím větší oblibu u nás i ve světě. Není se čemu divit, jedná se o unikátní řešení pro zastínění prostor, které v sobě kombinuje velkou vizuální variabilitu a zároveň efektivitu funkce.

látkové žaluzie na okně

737 739 714 – pojďte načerpat inspiraci do naší vzorkovny v Praze