Home » Tipy a návody » Látkové rolety „Elektrické na dálkové ovládání“

Látkové rolety „Elektrické na dálkové ovládání“

Vyberete si dle svých potřeb

V současné době neplní elektrické látkové rolety pouze funkci zatemňovací, ale stále častěji nacházejí uplatnění i jako dekorace interiéru.

Díky inovativním výrobním procesů, naleznete v nabídce celou řadu zajímavých kousků, které doplní i ozvláštní jakýkoliv interiér.

Nabízíme nejen elektrické interiérové rolety, ale i rolety na řetízek či dálkově ovládané rolety. Velkou výhodou je i komplexní servis, který je při koupi rolet poskytován.

  • navrhneme optimální řešení
  • výroba rolet na míru
  • možnost dálkového ovládání rolet přes chytrý telefon
elektrické rolety do oken

Jaké vnitřní rolety si zvolit

Vnitřní elektrické rolety do oken se nabízejí v celé řadě zajímavých provedení a kolekcích.

Roleta PURE

Je vhodná pro okna 600 – 3400 mm. Je to zcela nová řada, kterou vyrobil přední český výrobce Bematech, který zaujímá významné místo ve výrobě stínící techniky

Tyto rolety nabízejí zcela nový design konzolí, které jsou hladké a v barvě bílé, šedé nebo černé. Renovací prošel i design a barevné provedení řetízků. Vybírat lze i ze široké palety kvalitních látek. Rolety lze montovat nad okno, do stropu nebo do okenního ostění.

rolety Pure do velkých oken

Elektrická roleta den a noc

U tohoto druhu rolet se střídají pruhy zatemňovací a transparentní. Díky jejich vzájemnému překrývání nabízejí vysokou regulaci průniku světla. Šířka jednotlivých pruhů závisí na druhu látky.

Elektrickou roletu den a noc si můžete prohlédnout na naší vzorkovně. Pokud chcete vytvořit dokonalé zastínění, využijte instalaci více rolet vedle sebe. Prakticky je řešeno i navíjení látky, která se namotá na trubku a roletu je tak možno skrýt do malého obalu.

Roleta s potiskem

Potisk můžete vybírat z konkrétní nabídky či si navrhnout vlastní motiv. Potisk lze vyrobit i z dodaných fotografií.

Firmy tak mohou využít možnosti tisku loga či reklamy a v případě rolet do soukromého interiéru si můžete vybrat motivy. Které se hodí do konkrétní místnosti. Díky látkovým roletám s potiskem si vytvoříte příjemnou atmosféru jakéhokoli prostředí.

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top