Vnitřní kazetové látkové rolety zcela zatemňovací

Home » Látkové rolety » Zatemňovací kazetové rolety
Kazetové rolety

Kazetové interiérové rolety jsou zajímavou alternativou k dalším typům látkových rolet. Podívejte se, jaké jsou jejich hlavní přednosti a proč se vyplatí investovat do tohoto inovativního řešení. Obzvlášť jestliže usilujete o větší zatemnění místnosti, než nabízejí obyčejné rolety či žaluzie, zvažte pořízení kazetového systému.

Kazetové rolety jsou moderní a stoprocentně zatemní

Vnitřní kazetové rolety se instalují zevnitř oken a jsou oblíbené zejména proto, že dokážou okno zcela zatemnit. Tyto vnitřní rolety mají celohliníkovou konstrukci a jsou tedy opatřené speciálními vodícími lištami (ve spodní části pak kartáčkem), bránícími vniku venkovního světla. Ty navíc můžete zkombinovat s blackoutovou látkou a zipem a zajistit si tak stoprocentní zatemnění v noci i během dne.

Kam všude se zatemňovací kazetové rolety na plastová okna vyrobené na míru hodí? Oceníte je nejen v ložnici a dětském pokoji, ale třeba i ve školní učebně, v laboratoři nebo v promítacím sálu. Rolety se snadno instalují i ovládají. Kromě manuálního řetízkového ovládání lze totiž použít i to motorické. U kazetového systému máte na výběr ze základních barevných odstínů – nejoblíbenější je bílé a šedé provedení – i z jednotlivých odstínů RAL, do kterých se kazety lakují. Takové rolety se už upravují dle konkrétních požadavků zákazníka. Látku volíte dle vlastního výběru.

 

Kazetový systém rolet

 

Máme v nabídce tři systémy provedení:

  • PRO BLOCK – Jedná se o interiérovou zatemňovací kazetovou roletu s šířkou do 2500 mm, které jsou vhodné pro zastínění menších oken.
  • MAXI BLOCK – vnitřní kazetová roleta na míru nabízí šířku až 4500 mm a hodí se tedy i do velkých oken.

 

Vždy si můžete vybrat mezi různými typy kazet a vodících lišt, které se od sebe mohou lišit i způsobem montáže. Kromě maximální šířky vás bude určitě zajímat i výška – ta činí až 6000 mm. Záleží však na použitém průměru toče, látce a způsobu ovládání.

 

Kazetové rolety provedení kazet

 

 

  • X-BLOCK – Jedná se o samostatnou řadu kazetových rolet s bočními lištami. Látka rolety je vedena v blackoutovém zipu a vy tak máte jistotu, že z kazety nikdy nevypadne a zároveň stoprocentně odstíní venkovní světlo. Systém může mít bílou, šedou nebo hnědou barvu, či být na přání zákazníka lakovaný v RAL odstínech. Varianta X-BLOCK má šířku až 4000 mm a maximální výšku 3000 mm.

 

Řekněte si o cenovou kalkulaci

Nebo máte zájem o řešení na míru? I to vám jsme schopni zajistit. Kontaktujte nás pro konkrétní cenovou nabídku. Protože každý zákazník má jiné požadavky, cenovou kalkulaci připravujeme vždy individuálně na základě přesného provedení a použitých komponentů.

 

 Doporučujeme kvalitní látkové rolety do oken

Nabízíme elektrické rolety do oken. Použití pro klasická plastová okna špaletová okna i nadměrně velká okna. Nabízíme zaručený a účinný způsob zastínění. Široká nabídka barevného provedení látek ( průsvitné, zatemňující nebo zcela zatemňující ). Naše rolety se přizpůsobí každému interiéru díky různým doplňkům ( designové konzole, barevné konzole nebo barevné kovové řetízky ).

V naší nabídce najdete největší výběr rolet do interiéru. Navrhneme vám optimální řešení pro vaše okna. Pro úplné zatemnění místnosti doporučujeme kazetové rolety, které jsou umístěny v boxu s vodící lištou. Pro velmi moderní design vašich oken doporučujeme rolety den a noc v kazetě.