Kazetové rolety jsou skvělou volbou do poslucháren a zasedacích místností

Home » Látkové rolety » Zatemňovací kazetové rolety
Kazetové rolety

Udělejte si na svou prezentaci úplnou tmu

Hledáte stínění, které v případě potřeby vykouzlí úplnou tmu? Kazetové rolety se instalují zevnitř oken a místnost plně zatemní. Díky speciálním vodícím lištám s kartáčkem ve spodní části do místnosti nepronikne ani paprsek. Můžete je zkombinovat s blackoutovou látkou a zipem a zajistit si tak stoprocentní zatemnění v noci i během dne.

Hodí se proto do zasedacích místností a přednáškových sálů, kde máte umístěný projektor, do škol, učeben, poslucháren či laboratoří. Oceníte je i v ložnici či v dětském pokoji, zajistí vám černočernou tmu i na odpoledního šlofíka. Kazetové rolety se snadno instalují i ovládají, buď pomocí řetízku, nebo motoricky, což zejména do oken velkých poslucháren doporučujeme.

Nejoblíbenější barvou pro kazetový systém je bílá a šedá, vybrat ale můžete jakýkoliv odstín RAL, kterým kazetu nalakujeme. Výběr látky je rovněž na vás.

 

Kazetový systém rolet

 

Máme v nabídce tři systémy provedení:

 

  • PRO BLOCK – Jedná se o interiérovou zatemňovací kazetovou roletu s šířkou do 2500 mm, vhodnou pro zastínění menších oken.
  • X-BLOCK – Jedná se o samostatnou řadu kazetových rolet s bočními lištami. Látka rolety je vedena v blackoutovém zipu a vy tak máte jistotu, že z kazety nikdy nevypadne a zároveň stoprocentně odstíní venkovní světlo. Systém může mít bílou, šedou nebo hnědou barvu, či být na přání zákazníka lakovaný v RAL odstínech. Varianta X-BLOCK má šířku až 4000 mm a maximální výšku 3000 mm.

 

Kazetové rolety provedení kazet

 

Vždy si můžete vybrat mezi různými typy kazet a vodících lišt, které se od sebe mohou lišit i způsobem montáže. Kromě maximální šířky vás bude určitě zajímat i výška – ta činí až 6000 mm. Záleží však na použitém průměru toče, látce a způsobu ovládání.

Zaujaly vás tyto rolety?

Přemýšlíte nad pořízením rolet? Neváhejte nám napsat, rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy. Pokud si nejste jistí, jaké stínění zvolit, zveme vás do našeho vzorového domu v Těškově u Rokycan, kde si můžete všechno prohlédnout, osahat a vyzkoušet.

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat

Nabízíme více možností zastínění

Vnitřní látkové rolety na okna

Nabízíme velmi kvalitní vnitřní látkové rolety pro hliníková, dřevěná i plastová okna do celkové velikosti až 5 000 mm, která vám dokážeme zastínit jednou roletou. Propustnost látky si vyberete z našeho vzorníku (průsvitné, zastiňující nebo zatemňovací). Pro náročné zákazníky nabízíme elektrické rolety, které můžete ovládat přes telefon. Chytrá domácnost Somfy TaHoma vám zajistí ovládání odkudkoliv.

Instalaci látkových rolet provádíme na zeď nebo na stěnu dle přání zákazníka.

Preferujete více žaluzie nebo rolety?

Při rozhodování zdali žaluzie nebo rolety bývá nejeden zákazník. U nás pořídíte velmi kvalitní stínění pro vaše okna. Na rolety Bematech poskytujeme garanci až 66 měsíců.

Náš TIP

Mnoho mladých lidí dnes nechce na svá okna pořizovat záclony. Výjimku tvoří římské rolety záclonového typu, které perfektně sednou do každého interiéru. My je pro vás vyrobíme o šířce až 4200 mm. Další variantou moderního stínění jsou žaluzie Plisé, která vám zajistí jednoduché ovládání jak manuální, na šňůru i elektrické. S oblibou jsou používány na stínění zimní zahrady, na které se naše firma též specializuje.