Home » Rolety » Kazetové rolety

Kazetové rolety

Udělejte si na svou prezentaci úplnou tmu

Hledáte stínění, které v případě potřeby vykouzlí úplnou tmu? Kazetové rolety se instalují zevnitř oken a místnost plně zatemní. Díky speciálním vodícím lištám s kartáčkem ve spodní části do místnosti nepronikne ani paprsek. Můžete je zkombinovat s blackoutovou látkou a zipem a zajistit si tak stoprocentní zatemnění v noci i během dne.

Hodí se proto do zasedacích místností a přednáškových sálů, kde máte umístěný projektor, do škol, učeben, poslucháren či laboratoří. Oceníte je i v ložnici či v dětském pokoji, zajistí vám černočernou tmu i na odpoledního šlofíka. Kazetové rolety se snadno instalují i ovládají, buď pomocí řetízku, nebo motoricky, což zejména do oken velkých poslucháren doporučujeme.

Nejoblíbenější barvou pro kazetový systém je bílá a šedá, vybrat ale můžete jakýkoliv odstín RAL, kterým kazetu nalakujeme. Výběr látky je rovněž na vás.

kazetový systém
kazetový systém

Máme v nabídce tyto systémy provedení:

  • PRO BLOCK – Jedná se o interiérovou zatemňovací kazetovou roletu s šířkou do 2500 mm, vhodnou pro zastínění menších oken.
  • X-BLOCK – Jedná se o samostatnou řadu kazetových rolet s bočními lištami. Látka rolety je vedena v blackoutovém zipu a vy tak máte jistotu, že z kazety nikdy nevypadne a zároveň stoprocentně odstíní venkovní světlo. Systém může mít bílou, šedou nebo hnědou barvu, či být na přání zákazníka lakovaný v RAL odstínech. Varianta X-BLOCK má šířku až 4000 mm a maximální výšku 3000 mm.
Problock rolety

Vždy si můžete vybrat mezi různými typy kazet a vodících lišt, které se od sebe mohou lišit i způsobem montáže. Kromě maximální šířky vás bude určitě zajímat i výška – ta činí až 6000 mm. Záleží však na použitém průměru toče, látce a způsobu ovládání.

Zaujaly vás tyto zatemňovací kazetové rolety?

Přemýšlíte nad pořízením rolet? Neváhejte nám napsat, rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy. Pokud si nejste jistí, jaké stínění zvolit, zveme vás do naší vzorkovny v Praze, kde si můžete všechno prohlédnout, osahat a vyzkoušet.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top