Home » Rolety » Látkové rolety na míru » Látkové rolety bez vrtání

Látkové rolety bez vrtání

Látkové rolety bez vrtání se připevňují k oknům nebo dveřím pomocí držáků spon nebo lepicích pásků. Při montáži není nutné používat vrtáky nebo jiné nástroje.

Výhody: Na jedné straně mohou i ti, kteří nemají manuální dovednosti, snadno připevnit roletu bez vrtání.

Na druhou stranu se vyhnete vyvrtání otvorů na rámy dveří a oken. Zejména v nájemních bytech je důležité, aby soukromí a ochrana před sluncem mohly být odstraněny beze zbytku.

Ať už ve standardní velikosti nebo na míru – máme pro vás rozmanitý výběr v našem sortimentu.

Cena již od 790,- Kč bez DPH

Vzorkovna

Pojďte se podívat do naší velké vzorkovny.

+420 737 739 714

nalepovací rolety den a noc

Rolety den a noc bez vrtání na míru pro upínání nebo lepení

Naše rolety den a noc bez vrtání jsou k dispozici ve dvou verzích: s kazetou a vodicími lištami nebo závěsné. Oba modely jsou vhodné pro okna i dveře a jsou k dispozici v maximální šířce až 180 cm a maximální výšce 220 nebo 230 nebo 250 cm. Při výběru látky si můžete vybrat mezi průsvitnou, tmavou nebo plně tmavou verzí.

Optimálního zatemnění – například do své ložnice – dosáhnete plně zatemňující látkou s roletou Maestra s kazetou a bočními vodicími lištami. Díky vynikající kvalitě látky můžete tuto ochranu soukromí použít také ve vlhkých místnostech.

Montáž lze provést bez vrtání. Roleta den a noc s kazetou a vodicí lištou se lepí na okenní křídlo nebo zasklívací lištu, druhá základní verze se na okenní křídlo připevňuje pomocí svorek. Pamatujte, že tloušťka rámu křídla musí být 15 až 23 mm.

Zatemňující roleta Jazz s háčky na zavěšení

Pokud máte rádi snadnou montáž a chcete si vybrat správnou barvu z atraktivního portfolia, pak je zatemňovací roleta Jazz tou správnou volbou. Najdete také své oblíbené položky z klasické barevné škály od žluté po černou. Maximální šířka až 150 cm a maximální výška 230 cm. Záleží na typu vybrané látky.

Pokud jste nadšeni trendy barvami, určitě máme něco v naší nabídce růžové, fialové nebo trendy, silně zelené, aby vyhovovaly vašemu vkusu.

Zatemňovací roleta Jazz je k dispozici ve variantách polo zatemňovací a úplně zatemnění. Ale vše je také snadné udělat během montáže: Háčky, držák svorky jednoduše nasaďte na dříve důkladně očištěnou vnitřní hranu horního křídla okna.

Cena od 790,- Kč bez DPH

zatemňovací roleta Jazz na háčky
vnitřní rolety den a noc
vnitřní rolety den a noc

Římské rolety bez vrtání

Obecně platí, že tento typ, známý také jako římské rolety bez vrtání, je skutečným prodavačem pro mnoho dekorativních živých doplňků. Model pro stahovaní se v jednom bodě liší od všech ostatních variant a provedení rolety bez vrtání.

Látka se na roletové trubce neprotáčí nahoru a dolů. Látka je shromážděna. Tím vznikají charakteristické záhyby, takzvané volánky, které tomuto typu rolet dávají své jméno.

U římské rolety bez vrtání máme na výběr různé barvy podle povahy, jako je hnědá, krémová nebo béžová, ale také bílá a mnoho dalších. Montáž je snadná: připevňuje se k rámu okna nebo dveří pomocí sestavy upínacího držáků nebo pomocí nalepovací pásky na okno.

Novinka pro jaro 2021

1 000+
produktů v naší vzorkovně.

U nás si vyberete za chvilku.

Kde vzorkovnu najdete

MK Rolety – stínící technika Praha
Bavorská 856/14, 155 00 Praha 5-Stodůlky

Otevírací doba

Úterý: 10 – 18 hod.

Čtvrtek: 30.6. ZAVŘENO

Sobota: 9 – 13 hod.

Kudy k nám Parkoviště

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.