Home » Rolety » Rolety bez vrtání

Rolety do oken bez vrtání

Rolety bez vrtání jsou připevněny k oknům nebo dveřím pomocí držáků svorek nebo lepicích pásků. Používání vrtáků a dalších nástrojů během montáže vnitřních rolet proto není třeba.

Výhodou je, že u jednoduchých modelů rolet i méně zkušení lidé snadno připevní rolety do oken i dveří bez vrtání.

Na druhé straně se vyhnete vrtání děr na dveřních a okenních rámech. Zejména v nájemném bydlení je důležité, aby nájemníci nezanechávali na oknech či dveřích žádné stopy.

Vzorkovna (showroom) MK rolety

Vzorkovna

Pojďte se podívat do naší velké vzorkovny.

+420 737 739 714

Rolety bez vrtání – cena

roleta den a noc bez vrtání

Roleta den a noc bez vrtání

cena od 1 983,- Kč

Šířka: až 170 cm
Výška: do 220 cm

látková roleta Maestra Profil

Zatemňovací roleta bez vrtání s vodící lištou

cena od 1 098,- Kč

Šířka: až 170 cm
Výška: do 220 cm

roleta na okno bez vrtaní

Roleta na okno bez vrtání

cena od 1098,- Kč

Šířka: až 170 cm
Výška: do 250 cm

římská roleta Areo

Římská roleta bez vrtání Areo

cena od 3 432,- Kč

Šířka: až 150 cm
Výška: do 220 cm

Nabízí se rozmanitý výběr vhodného zastínění na okna bez nutnosti vrtání, a my vás s tímto výběrem seznámíme.

Roleta na okno bez vrtání se jednoduše zavěsí přímo na rám okna pomocí držáku svorky. Ovládání probíhá prostřednictvím nekonečného řetízku, který umožňuje umístění vpravo nebo vlevo. Řetízek je extrémně nenáročný na údržbu a má dlouhou životnost.

  • výroba na míru
  • vhodné do panelákových bytů
  • maximální plocha 3 m2
roleta den a noc bez vrtaní

Rolety den a noc bez vrtání

Máme různé potřeby v různých denních dobách. Možná budeme chtít během dne nechat dostatek krásného slunečního světla pouštět do místností, zatímco v noci budete chtít chránit své soukromí.

Rolety den a noc bez vrtání jsou na to jako stvořené. Dvojí látka má střídavé průhledné a neprůhledné proužky.

Můžete s nimi dokonale regulovat prostup světla do místnosti nebo s nimi zatemnit vaše okna. V naší nabídce je také roleta na dveře bez vrtání. Velmi vhodné na balkonové dveře.

Zatemňovací rolety bez vrtání

Pro dokonalý klid a relaxaci během spánku jsou zatemňovací rolety ideálním řešením. Poskytují téměř plné zatemnění místnosti.

Doporučuje se látka s přesahem přes okna alespoň 20 mm na každé straně. Zamezují průsvitu nežádoucího slunečního světla a snižují hluk z ulice.

Pak si užijete klidného odpočinku, kdy nebudete rušeni vnějším hlukem ať už v noci nebo po náročné noční směně.

zatemňovací roleta bez vrtaní

termo rolety bez vrtaní

Termo rolety

Svou funkci nejlépe splní termo rolety bez vrtání. Zaručují dokonalé přizpůsobení oknům, což umožňuje nejlepší funkčnost a správnou funkci. Pogumovaný materiál poskytuje ochranu před slunečními paprsky. Speciální vrstva odráží sluneční paprsky, zabraňuje jejich pronikání do interiéru domu, díky čemuž se místnosti méně přehřívají a snáze se v nich udržuje stálá teplota.

Vyplatí se také vybrat kazetové modely. Termoizolační rolety v kazetě působí vkusně a decentně, méně práší. Postranní lišty zajišťují rovnoměrný vývoj materiálu a přilnavost k oknu. Taková montáž je odpovídajícím způsobem dražší, ale kvalitní materiály zaručují mnoho let bezproblémového používání.

Římské rolety bez vrtání

Mezi výhody římské rolety patří roleta bez vrtání na rám okna a možnost dobrého zastínění okna, s malým prostorem po stranách okenní tabule. Zatemňovací rolety se osvědčí především na jižní straně, kde jsou sluneční paprsky nejvíce vystaveny. V případě římské rolety potřebujeme jen pár centimetrů volného prostoru mimo roletu, abychom ji mohli správně nainstalovat a snadno používat.

K rychlému rozšíření římských rolet v našich interiérech přispívají kromě praktických důvodů také estetické hodnoty. Dobře zvolená roleta je dekorativním prvkem okna, srovnatelným se závěsem nebo síťovým závěsem. O to více, že v jednotlivých segmentech římských rolet můžeme libovolně kombinovat různé materiály, což umožňuje vytvořit skutečně unikátní okenní aranžmá.

římská roleta Areo
montáže sítnicí techniky bez vrtaní

Montáž rolety bez vrtání

Nejoblíbenějším způsobem instalace rolet bez vrtání je použití samolepicích konstrukcí. V tomto případě jsou místo objímky pro šrouby plné madla žaluzií a rolet, které jsou přelepeny oboustrannou lepicí páskou. Díky tomu je možné konstrukci nalepit na rám okna.

Takový způsob montáže rolet bez vrtání umožňuje montáž především lehkých konstrukcí. Nejčastějšími neinvazivními roletami jsou konstrukce den a noc nebo zatemňovací plisé. Nevýhodou tohoto řešení je malá nosnost, takže těžší hliníkové nebo dřevěné žaluzie pro tento typ instalace nebudou fungovat. Při jejich uchycení na rám okna bude problémem také omezená možnost otevírání či vyklápění okna.

Vzorkovna (showroom) MK rolety

1 000+
produktů v naší vzorkovně.

U nás si vyberete za chvilku.

Kde vzorkovnu najdete

MK Rolety – stínící technika Praha
Bavorská 856/14, 155 00 Praha 5-Stodůlky

Otevírací doba:

ÚT – 12.00 – 18.00 hod. 

ČT – 12.00 – 18.00 hod.

SO – 09.00 – 13.00 hod.

Kudy k nám Parkoviště

Doporučené články

montáž markýzy na zateplenou fasádu

Montáž markýzy na zateplenou fasádu

Obtížnost instalace markýzy na vnější stěny závisí na tom, z čeho je zeď vyrobena a jakým způsobem je izolována.

5 klíčových výhod rolet den a noc

5 klíčových výhod rolet den a noc

Provedení den a noc je typ rolet, které mají dvě vrstvy látek, které jsou tvořeny pruhy poloprůhledného a zatemňovacího provedení.

látkové rolety přes výklenek okna

Mají vaše rolety zakrývat výklenek okna?

Proč jsou rolety důležitou součástí domu? Okna hrají klíčovou roli při rozhodování o architektuře a vizuální estetice vašeho domu.