Vnitřní rolety

Home » Rolety » Vnitřní rolety

Vnitřní rolety

Vyberte si vnitřní okenní roletu pro váš domov

Interiérové látkové rolety mají nejen skvělé stínicí vlastnosti, ale také exkluzivní vzhled. Není proto divu, že jsou vnitřní rolety do oken oblíbené už přes 200 let a jejich vývoj jde neustále dopředu.

Dnes si můžete vybrat mezi látkami, které jsou téměř průhledné až po ty plně zatemňující. Díky speciální povrchové úpravě se látkové rolety na okna téměř nešpiní, odpuzují prach a mohou tak ozdobit domov i alergikům.

Vzorkovna

Pojďte se podívat do naší velké vzorkovny.

+420 737 739 714

Vnitřní rolety – cena

Látková roleta Leontina Pavon

Roleta Leontina

cena od 933,- Kč

Šířka: až 250 cm
Výška: do 250 cm

Roleta Pure

Roleta Pure

cena od 1 829,- Kč

Max. šířka: 340 cm
Výška: do 380 cm

Roleta den a noc Maestra Magic s vodícími lištami

Roleta den a noc Maestra

cena od 1 983,- Kč

Max. šířka: 170 cm
Výška: do 250 cm

římská roleta Areo

Římská roleta Areo

cena od 3 432,- Kč

Max. šířka: do 150 cm
Výška: do 220 cm

Rolety využijete v bytě i na verandě

Díky široké paletě různých barev a vzorů se může roleta na míru proměnit v hlavní designový prvek interiéru, nebo jen doladit jeho ráz. Interiérová roleta se hodí do všech typů oken, i do těch atypických, střešních i do zimních zahrad.

Rolety den a noc
Rolety den a noc

Praktická roleta den a noc nebo vkusné plisé rolety?


Můžete vsadit na klasickou vnitřní okenní roletu nebo třeba vyzkoušet originální plisé rolety (plisé žaluzie), které tvoří elegantní skládaná látka. Rolety den a noc pak jsou tvořeny dvěma látkami – jednou průsvitnou, kterou využijete přes den a užíváte si přirozeného denního světla. Druhá textilie představuje zcela zatemňující techniku pro ničím nerušený spánek.

Vybrat si můžete i ovládání – stahujte okenní rolety vnitřní madlem, šňůrkou či na dálku pomocí ovladače nebo vypínače. Nejmodernější možností je pak ovládání přes chytrou domácnost Somfy TaHoma.

Rolety s vodicí lištou snadno upevníte do rámu oken i bez vrtání

Látkové rolety s vodicími lištami představují řešení zejména pro ty, kteří upřednostňují dokonalé přiléhání rolety, potřebují roletu nainstalovat bez vrtání či chtějí zastínit šikmá nebo střešní okna. Díky vodicím lištám upevněným k rámu okna či dveří se jemnější látka po okně hladce pohybuje nahoru a dolů. Ovládání lze vybrat řetízkové nebo pomocí madla.

Lišty roletu pevně udrží i v průvanu nebo při naklonění okna. Spolu se zatemňující textilií (blackout) poskytuje zatemňovací kazetová roleta dokonalou tmu a soukromí, výborná je i do přednáškových sálů. Kazetová roleta den a noc s vodicími lištami vám zase poskytne jemnou regulaci denního světla a zatemnění, které je díky přiléhajícím lištám ještě lepší. Užijte si perfektní stínění bez průsvitů.

rolety s vodící lištou
rolety s vodící lištou
vnitřní rolety den a noc
vnitřní rolety den a noc

Vnitřní rolety den a noc zajistí dostatek svitu i soukromí

Lidé mají jiné potřeby v různých denních dobách. Pokud chcete během dne nechat dostatek slunečního světla proudit do místnosti a v noci budete chtít chránit své soukromí, vybírejte mezi látkovými roletami den a noc.

Dvojí látka má střídavé průhledné a neprůhledné proužky (rolety zebra). Můžete s nimi dokonale regulovat prostup slunečního svitu do místnosti nebo s nimi prostor zatemnit.

Vnitřní elektrické rolety pro pohodlné ovládání

Elektrická roleta vám zajistí ovládání vašeho dokonalého zastínění oken bez námahy a přímo podle vašich potřeb. Vnitřní elektrické rolety vás jemně probudí a zajistí nerušený spánek.

Ovládejte roletu pomocí dálkového ovladače nebo použijte aplikaci Somfy TaHomma, kde si můžete nastavit různé scénáře (stažení nebo vytažení rolet v určitý čas). Nezapomínejte, že plnohodnotný spánek je jedním z nejdůležitějších způsobů, jak vylepšit svůj zdravý životní styl.

vnitřní elektrické rolety
vnitřní elektrické rolety
zatemňovací rolety do oken
zatemňovací rolety do oken

Zatemňovací rolety: Vyspěte se bez světelného smogu

Pro dokonalý klid a relaxaci během spánku jsou zatemňovací rolety ideálním řešením. Poskytují téměř úplné zatemnění místnosti. Doporučujeme zakoupit látku s přesahem přes okna alespoň 50 mm na každé straně, zamezíte tak průsvitu nežádoucího světla.

Zatemňovací rolety zároveň snižují hluk z ulice. Díky blackout roletám si užijete zaslouženého odpočinku, při kterém nebudete rušeni vnějším hlukem ani světlem – ať už v noci nebo po náročné noční směně.

1 000+
produktů v naší vzorkovně.

U nás si vyberete za chvilku.

Kde vzorkovnu najdete

MK Rolety – stínící technika Praha
Bavorská 856/14, 155 00 Praha 5-Stodůlky

Otevírací doba
Úterý: 10 – 18 hod.
Čtvrtek: 10 – 18 hod.

Sobota: 9 – 13 hod.

Kudy k nám Parkoviště

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.