Vnitřní rolety

 
Home » Vnitřní stínění » Vnitřní rolety

Vyberte si vnitřní okenní roletu

Interiérové látkové rolety mají nejen skvělé stínící vlastnosti, ale také exkluzivní vzhled. Není proto divu, že jsou vnitřní rolety oblíbené už přes 200 let a jejich vývoj jde neustále dopředu. Dnes si můžete vybrat mezi látkami, které jsou téměř průhledné až po ty plně zatemňující. Díky speciální povrchové úpravě se téměř nešpiní, odpuzují prach a sednou tak i alergikům.

 

  • s kazetou i bez kazety
  • na řetízek nebo na elektrické ovládání
  • bohatý výběr látek
  • vnitřní roletu do okna vyrábíme na míru

 

Roleta na míru – plisé nebo den a noc?

Můžete vsadit na klasickou vnitřní okenní roletu, nebo třeba vyzkoušet originální plisé, které tvoří elegantní skládaná látka. Rolety den a noc jsou tvořeny dvěma látkami, jednou průsvitnou, kterou si stáhnete přes den a užíváte si přirozeného denního světla a jednou zcela zatemňující, která se hodí na noc. Vybrat si můžete i ovládání – pomocí madla, šňůrky či pomocí ovladače nebo vypínače. Možnost ovládání přes chytrou domácnost Somfy TaHoma.

Rolety využijete v bytě i na verandě

Díky široké paletě různých barev a vzorů se může roleta na míru proměnit v hlavní designový prvek interiéru, nebo jen doladit jeho ráz. Interiérová roleta se hodí do všech typů oken, i do těch atypických, střešních i do zimních zahrad.

Vnitřní rolety s vodící lištou

Jako poslední tip, který je především vhodný na okna a dveře. Jedná se o látkovou roletu, která má vodící lišty.

Látka pohodlně v lištám jezdí nahoru a dolu. Při zvolení zatemňovací nebo reflexní látky dokážete vytvořit blackout efekt.

Roleta může být ovládaná řetízkem nebo hliníkovým madlem. Jelikož se jedná o roletu, která se instaluje přímo do rámu okna nebo dveří, tak se používají speciální slabší látky.

Přes svojí specifikaci nabízejí výběr barevného provedení okolo 40 druhů barevných látek.

Vnitřní elektrické rolety

Elektrická roleta vám ulehčí ovládání vašeho dokonalého zastínění oken, které můžete ovládat dle své potřeby.

Vnitřní elektrické rolety vás jemně probudí a zajistí nerušený spánek.

Ovládejte roletu pomocí dálkového ovladače nebo použijte aplikaci Somfy TaHomma, kde si můžete nastavit různé scénáře ( stažení nebo vytažení rolet ). Nezapomínejte, že zdravý spánek je jedním z nejlepších způsobů, jak přispět ke zdravému životnímu stylu.

Vnitřní rolety den a noc

Máme různé potřeby v různých denních dobách. Možná budeme chtít během dne nechat dostatek krásného slunečního světla pouštět do místností, zatímco v noci budete chtít chránit své soukromí.

Látková roleta den a noc je nato jako stvořené. Dvojí látka má střídavé průhledné a neprůhledné proužky.

Můžete s nimi dokonale regulovat prostup světla do místnosti, nebo s nimi zatemnit.

Zatemňovací rolety

Pro dokonalý klid a relaxaci během spánku jsou zatemňovací rolety ideálním řešením. Poskytují téměř plné zatemnění místnosti.

Doporučuje se látka s přesahem přes okna alespoň 50 mm na každé straně. Zamezují průsvitu nežádoucího slunečního světla a snižují hluk z ulice.

Pak si užijete klidného odpočinku, kdy nebudete rušeni vnějším hlukem ať už v noci nebo po náročné noční směně.

737 739 714 – přijďte nasát inspiraci do naší vzorkovny stínění v Praze ve Stodůlkách