Vnitřní rolety designový prvek i účinné zastínění

Home » Rolety

Vyberte si rolety, které doladí váš interiér

Interiérové látkové rolety mají nejen skvělé stínící vlastnosti, ale také exkluzivní vzhled. Není proto divu, že jsou oblíbené už přes 200 let a jejich vývoj jde neustále dopředu. Dnes si můžete vybrat mezi látkami, které jsou téměř průhledné až po ty plně zatemňující. Díky speciální povrchové úpravě se téměř nešpiní, odpuzují prach a sednou tak i alergikům.

Klasika, plisé nebo den a noc?

Můžete vsadit na klasické rolety, nebo třeba vyzkoušet originální plisé, které tvoří elegantní skládaná látka. Rolety den a noc jsou tvořeny dvěma látkami, jednou průsvitnou, kterou si stáhnete přes den a užíváte si přirozeného denního světla a jednou zcela zatemňující, která se hodí na noc. Vybrat si můžete i ovládání – pomocí madla, šňůrky či pomocí ovladače nebo vypínače. Možnost ovládání přes chytrou domácnost Somfy TaHoma.

Rolety využijete v bytě i na verandě

Díky široké paletě různých barev a vzorů se může roleta proměnit v hlavní designový prvek interiéru, nebo jen doladit jeho ráz. Interiérové rolety se hodí do všech typů oken, i do těch atypických, střešních i do zimních zahrad.

 

Jaké interiérové rolety vám nabízíme?

Máte zájem o vnitřní rolety? Napište nám