Home » Rolety » Látkové rolety » Římské rolety

Římské rolety

Krásné, mimořádně stylové a originální římské rolety jsou dobrým způsobem, jak osvěžit interiér. Tento typ okenních rolet postupně získává výhodu oproti tradičním záclonám a závěsům. Především jsou velmi elegantní a univerzální zároveň. Mohou být úspěšně použity v moderních, skandinávských a klasických interiérech. Díky římské roletě bude váš byt útulný a ještě pohodlnější.

Rolety se nejčastěji vybírají pro interiéry spojené s odpočinkem a blaženou relaxací. Proto je jejich přítomnost v ložnicích a obývacích pokojích velmi žádaná. Nic vám však nebrání používat je v kuchyni, koupelně, dětském pokoji, kanceláři nebo ve studovně. Římské roletky krásně ladí s jakýmkoliv stylem.

Vzorkovna (showroom) MK rolety

Vzorkovna

Pojďte se podívat do naší velké vzorkovny.

+420 737 739 714

Produkty v této kategorii

Název: Římské rolety a záclony

Možná použití: do dětského pokoje, do kuchyně, na balkonové dveře – pro ochranu soukromí a proti oslnění, regulace tepla

Vlastnosti: Průsvitné, poloprůhledné, zatemňovací látky

Barvy : více než 150 barev: jednobarevné nebo různé barevné dekorace + Textiles by MHZ

Maximální rozměry: max. Šířka až 500 cm , max. Výška až 590 cm

Ovládání: nekonečný řetízek, elektrické na dálkové ovládání, možnost ovládání přes mobil

Jiné: volně visící, přední tunýlky Front a zadní tunýlky Back

Římské rolety – cena

římská roleta Spin

Římská roleta Spino

cena od 4 030,- Kč

Šířka: až 300 cm
Výška: do 350 cm

Ovládání: řetízek nebe baterie

hnědá zatemňovací římská roleta

Římská roleta Bematech

cena od 3 549,- Kč

Šířka: až 420 cm
Výška: do 590 cm

Náš Tip: záruka až 60 měsíců

římská roleta Aura

Římská roleta Aura

cena od 7 930,- Kč

Šířka: až 500 cm
Výška: do 500 cm

Ovládání: řetízek nebe elektricky 230 V

římská roleta Areo

Římská roleta Areo

cena od 3 432,- Kč

Šířka: až 150 cm
Výška: do 220 cm

Náš Tip: římská roleta bez vrtání

Římské rolety na míru

Římské rolety jsou v první řadě známé svou jemností. Dokonale kombinují funkčnost látkových rolet s elegantním vzhledem klasických záclon. Poskytují tedy účinnou ochranu před nadměrným slunečním zářením ve velmi designovém a propracovaném provedení. Chcete římské závěsy šité na míru pro vaše okna? Vyberte si naše kvalitní římské rolety.

Jsme tu pro vás. S velkým potěšením splníme vaše sny o dokonalém interiéru. Naše výrobky na zakázku vám umožní vychutnat si dokonalé uspořádání nejen samotného okna, ale i celé místnosti. Sdělte nám, co přesně potřebujete a my zakázku zpracujeme podle vašich individuálních preferencí a očekávání. Připravíme pro vás římské rolety na míru, které zajistí pohodlí všem členům domácnosti a zároveň budou vypadat krásně.

římské rolety do kuchyně

Libovolná barva římských rolet

U nás rozhoduje zákazník o konečném vzhledu rolet. Jste to vy, kdo volí typ a barvu rolety. Takže se rozhodněte, zda potřebujete zatemňovací roletu nebo stínicí roletu. Nebo si můžete vybrat něco zcela transparentního. Poté vyberte barvu, která nejlépe zapadne do každého prostoru. Pamatujte, že každá barva nese různé emoce. Doporučujeme vám proto zvolit úplně jinou barvu pro obývací pokoj, kancelář a jinou barvu pro ložnici.

Zatemňovací římské rolety Blackout

Římská zatemňovací roleta se vyznačuje jednoduchým, ale módním designem. Jejich největší výhodou však je, že mohou poskytnout ideální podmínky pro klidný spánek v ložnici. Podle odborníků je kvalita spánku stejně důležitá jako jeho množství.

A zlepšení kvality spánku řízením množství světla nás může dokonce přimět spát méně a stále být svěžejší! To je skvělý způsob, jak zabránit tomu, aby světlo vašich městských luceren proniklo v noci do vaší ložnice.

hnědá zatemňovací římská roleta
průsvitné látky římských rolet

Jak již bylo zmíněno výše, tyto rolety jsou ideální pro ložnice, kde je dobré zatemnění neoddělitelné od správného a pohodlného spánku. Barvy, vzhled a struktura kolekce blackout však znamená, že se při dekoraci obývacích pokojů a dalších místností tímto systémem nebude mít za co stydět.

Zatemňovací rolety však nejsou vhodné jen do ložnice. Jejich výhody ocení každý, kdo rád odpočívá v obývacím pokoji u dobré knihy nebo zajímavého filmu. Silný materiál, ze kterého je látka vyrobena, zajišťuje intimní a soukromou atmosféru, která vede k relaxaci, a to je to, co každý potřebuje po náročném pracovním dni. Další oceňovanou výhodou zatemňovacích rolet je jejich vysoká odolnost na mnoho let.

Moderní římské rolety – co si můžete u nás vybrat?

Na naší vzorkovně v Praze najdete široký výběr římských rolet. Vyrábíme dva typy – přední tunýlky Front a zadní tunýlky Back na míru vašim oknům. Jsou k dispozici ve dvou variantách montáže.

Nabízíme římské rolety připevněné ke zdi nebo ke stropu. Široká škála barev látek vám umožní vybrat si perfektní moderní roletu pro váš interiér.

béžové římské rolety se závěsy
jak fungují římské rolety

Jak vlastně fungují římské rolety?

Římské rolety fungují podobně jako běžné rolety, ale liší se skládacím mechanismem. Zatímco běžná roleta je srolované na hřídel role, římské rolety se krásně skládají do překrývajících se záhybů.

Činnost římských rolet spočívá v zatemnění místnosti a ochraně soukromí jejích uživatelů. Když jsou zcela staženy, minimalizují tok světla zvenčí. Stupeň zastínění, který nabízejí, pak zajišťuje pohodlný odpočinek při zachování minimálního množství světla potřebného pro ostatní uživatele místnosti. Pomocí římských rolet můžete libovolně nastavit množství světla v místnosti a vytáhnout jej do vhodné výšky.

Jaké jsou výhody římských rolet

Římské rolety mají mnoho výhod, které se promítají do pohodlí a bezpečnosti jejich používání. Jsou to produkty té nejvyšší kvality, vyrobené z vysoce kvalitních materiálů a vyrobené s maximální péčí. Udržováním nejvyšších výrobních standardů jsme schopni poskytnout maximální výhody, které římské rolety nabízejí.

  • bezpečnost použití
  • krásný, atraktivní vzhled – nejkrásnější látky v různých barvách, dokonalé střihy
  • schopnost upravit stupeň zastínění vytažením rolet do optimální výšky
  • mohou být namontovány na strop nebo stěnu, což zvyšuje účinnost zastínění
  • záruka výrobce, která pokrývá každou z našich rolet až 5 let
výhody římských rolet
Vzorkovna (showroom) MK rolety

1 000+
produktů v naší vzorkovně.

U nás si vyberete za chvilku.

Kde vzorkovnu najdete

MK Rolety – stínící technika Praha
Bavorská 856/14, 155 00 Praha 5-Stodůlky

Otevírací doba:

ÚT – 12 – 18 hod.
ČT – 12 – 18 hod.
SO – 09 – 13 hod.

Kudy k nám Parkoviště