Římské rolety: dekorativní stínění, které snadno vyperete

Home » Látkové rolety » Římské rolety
římské rolety na míru

Vsaďte na nejelegantnější látkové stínění

Římské rolety patří mezi nejelegantnější látková stínění na trhu. Tvoří je pouze látka, která se při stahování skládá. Mezi látkami najdeme více druhů, některé jsou spíše záclonového typu, částečně propouští denní světlo a hodí se například do kuchyní či obývacích pokojů, kde zastíní a zajistí soukromí. Vyrábí se i v zatemňovací a nehořlavé variantě.

Široká paleta barev a nápaditý design
Římské rolety mohou mít elegantní bílou či nenápadnou béžovou a další přírodní odstíny. Pokud z nich chcete udělat výrazný detail celého pokoje, nebojte se barevných, třeba tyrkysových, růžových či fialkových. Vyberte si ten pravý odstín látky i barevné provedení řetízku. Rolety můžete kombinovat s blackout závěsy na okna.

Pokročilé technologie a neviditelné švy
Římské rolety značky Bematech s garancí 66 měsíců se pyšní nejvyspělejšími výrobními metodami v ČR. Švy jsou šité neviditelnými stehy, látka se řeže laserem a tunýlky jsou 100 % rovné. Na římských roletách zkrátka nenajdete ani chybičku a užíváte si jen jejich design.

Do atypických i střešních oken
Římské rolety vyrábíme do maximální šířky 4200 mm a výšky 5900 mm v závislosti na použitém systému a způsobu ovládání. Římské rolety se tak hodí do klasických i nadrozměrných oken, namontujeme vám variantu i pro střešní okna.

Proč římské rolety na okna?

 

  • Nejvyspělejší technologie výroby
  • Možnost provedení Back (zadní tunýlky) nebo Front (přední tunýlky)
  • Profesionální zpracování, neviditelné švy
  • Plná automatizace šití tunýlků pro laminátové výztuže
  • Ochrana lícové strany látky před vyblednutím barev od slunce
  • Naprosté vypnutí látky pomocí laminátových výztuží
  • Možnost motorického ovládání

 

U nás najdete inspiraci
Přijeďte si prohlédnout římské rolety do našeho vzorového domu v Těškově u Rokycan a najděte inspiraci pro váš domov. Montáže římských rolet provádíme především ve městech: Plzeň, Beroun, Praha, Hořovice, Klatovy, Domažlice, Kladno a jejich okolí.

 

Napište nám – cenová nabídka římských rolet ZDARMA