Římské rolety

 

Home » Vnitřní stínění » Vnitřní rolety » Římské rolety

Vyrobíme pro vás římské rolety na míru

Římské rolety patří mezi nejelegantnější látková stínění na trhu. Na rozdíl od klasických navíjecích interiérových rolet se stínící látka u římských rolet skládá. Látku můžete vybírat v mnoha typech – nabízíme i záclonovou variantu textilie, která částečně propouští denní světlo a hodí se například do kuchyní či obývacích pokojů, kde prostor zastíní a zajistí soukromí. Římské rolety na míru můžeme dodat i v zatemňovací a nehořlavé variantě.

Proč si na okna pořídit vkusné římské rolety?

Ozdobte svá okna látkovými římskými roletami, které dodají interiéru útulnost i elegantní zastínění. Zakládáme si na perfektním zpracování rolet i na dlouhotrvající barvě látek.

 

  • Nejvyspělejší technologie výroby
  • Možnost provedení Back (zadní tunýlky) nebo Front (přední tunýlky)
  • Profesionální zpracování, neviditelné švy
  • Plná automatizace šití tunýlků pro laminátové výztuže
  • Ochrana lícové strany látky před vyblednutím barev od slunce
  • Naprosté vypnutí látky pomocí laminátových výztuží
  • Možnost elektrického ovládání (i v rámci chytré domácnosti přes chytrý telefon )
  • Záclonové a zatemňovací římské rolety se výhradně vyrábějí na míru
  • Zatemňovací nebo poloprůsvitná textilie či látka záclonového typu, kvalitní komponenty

737 739 714 – Vystaveno na vzorkovně v Praze ve Stodůlkách.

Široká paleta barev a nápaditý design

Římské rolety se mohou vyjímat ve vašem domově v elegantní bílé barvě, nenápadné béžové nebo v dalších přírodních odstínech. Pokud z nich chcete udělat výrazný detail celého pokoje, nebojte se barev. U nás seženete i tyrkysové, růžové či fialkové římské rolety. Vyberte si ten pravý odstín látky i barevné provedení řetízku. Rolety můžete kombinovat s blackout závěsy na okna a zajistit si dokonalé zastínění i při plném slunci.

Osahejte si římské rolety naživo

Přijeďte si prohlédnout římské rolety, které vyrábíme na míru, do naší vzorkovny v Praze ve Stodůlkách a najděte zde inspiraci pro váš domov. Rolety a další stínící techniku si zde můžete sami osahat i vyzkoušet.

Profesionální montáže rolet provádíme především ve městech: Plzeň, Beroun, Praha, Hořovice, Klatovy, Domažlice, Kladno a v jejich okolí.

Pokročilé technologie a neviditelné švy

V naší nabídce naleznete římské rolety s garancí 66 měsíců značky Bematech, která se pyšní nejvyspělejšími výrobními metodami v ČR. Švy rolet jsou šité neviditelnými stehy, látka je přesně řezána laserem a tunýlky jsou 100% rovné. Bezchybné římské rolety vám poskytnou dokonalé zastínění i vytříbený design.

Do atypických i střešních oken

Nabízíme římské rolety do šířky 4200 mm a výšky 5900 mm v závislosti na použitém systému a způsobu ovládání. Látkové rolety v římském stylu pomohou dotvořit interiér s klasickými, nadrozměrnými i střešními okny. Všechny varianty vám rádi i nainstalujeme.

737 739 714 – srdečně vás zveme na prohlídku naší vzorkovny v Praze ve Stodůlkách