Home » Rolety » Rolety v kazetě

Rolety v kazetě

Pokud potřebujete rolety v kazetě můžeme vám je vyrobit na míru ať už v oblém nebo hranatém provedení.

Kazetový systém pro rolety se skládá z kazetového profilu, který zcela uzavírá látku rolet, aby nedocházelo k jejímu znehodnocování vlivem okolního prostředí. Proto je roleta zcela skrytá před pohledem v uzavřené kazetě.

  • kazety do celkové šíře až 5000 mm
  • výroba na míru
  • manuální nebo elektrické ovládání

Kazeta s okenní roletou je skvělý způsob, jak přidat nějaký výrazný charakter, nebo kvůli designu nechcete, aby návin látek nebyl viditelný.

Zejména pokud jsou vaše rolety v kazetě neutrální barvy, bílé nebo krémové, pak použití tmavší kazety, jako je například šedá kazeta, a dokončení pomocí spodní zátěžové lišty ve stejné barvě, zajistíte, že vaše rolety budou skutečným designovým prvkem v místnosti.

Potřebujete více rolet v jedné kazetě? My vám je na zakázku vyrobíme.

zatemňovací okenní rolety

Zatemňovací rolety

Pro dokonalý klid a relaxaci během spánku jsou zatemňovací rolety ideálním řešením. Poskytují téměř plné zatemnění místnosti.

Doporučuje se látka s přesahem přes okna alespoň 50 mm na každé straně. Zamezují průsvitu nežádoucího slunečního světla a snižují hluk z ulice.

Pak si užijete klidného odpočinku, kdy nebudete rušeni vnějším hlukem ať už v noci nebo po náročné noční směně.

Rolety den a noc v kazetě

Máme různé potřeby v různých denních dobách. Možná budeme chtít během dne nechat dostatek krásného slunečního světla pouštět do místností, zatímco v noci budete chtít chránit své soukromí.

Rolety den a noc jsou nato jako stvořené. Dvojí látka má střídavé průhledné a neprůhledné proužky.

Můžete s nimi dokonale regulovat prostup světla do místnosti, nebo s nimi zatemnit.

rolety den a noc na Francouzká okna
látkové rolety

Látkové rolety na okna

Jako poslední tip, který je především vhodný na okna i dveře. Jedná se o okenní látkové rolety, které mohou mít vodící lišty.

Látka pohodlně v lištám jezdí nahoru a dolu. Při zvolení zatemňovací nebo reflexní látky dokážete vytvořit blackout efekt.

Roleta může být ovládaná řetízkem nebo hliníkovým madlem. Jelikož se jedná o roletu, která se instaluje přímo do rámu okna nebo dveří, tak se používají speciální slabší látky.

Přes svojí specifikaci nabízejí výběr barevného provedení okolo 40 druhů barevných látek. Podívejte se na roletu s vodícími lištami.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top