Vnitřní roleta Skid s vodícími lištami

Home » Látkové rolety » Interierová roleta Skid s vodícími lištami
latkova roleta s vodicimi listami Skid

Roleta SKID zaujme vynikajícími vlastnostmi jak v komerčním, tak v domácím prostředí. Uzavřený systém zavěšení přímo do rámu okna. Vodící lišty se postarají o zatemnění vaší místnosti dle zvolené látky. SKID splňuje nejrůznější požadavky na dokonalé stínění, a dovolí vám bez problému kdykoliv otevřít vaše okna nebo dveře. Kolekce látek se skládá z 36 vybraných tkanin, které jsou obzvláště vhodné pro použití rolet přímo do rámu okna. Textilní vlastnosti, jako je zpomalování hoření, zadní vrstva pro dobré reflexní hodnoty, antibakteriální úprava.

Čtyři různé úrovně průhlednosti zajišťují, že roleta SKID bude používána jako ochrana vašeho soukromí, ochrana proti oslnění nebo s funkcí stmívání, podle vašich potřeb. Lze docílit 100% zatemnění. Jakákoli požadovaná barva RAL může být vybrána tak, aby odpovídala moderním barvám rámu okna.

Přijďte si prohlédnout roletu na vlastní oči – vzorkovna Praha Stodůlky.

Látková roleta SKID s vodícími lištami může být ovládaná více způsoby. Ať už je zavěšena zdola nahoru nebo naopak, bude na vaše potřeby zastínění připravena. Například při práci na PC přes den rušivé sluneční paprsky dopadají na váš monitor, takže práce je velmi obtížná. SKID zde může poskytnout uklidňující ochranu před oslněním. Nebo v koupelně. Znepokojující pohledy mohou být odvráceny, ale místnost můžete zaplavit denním světlem. V takovém případě lze SKID namontovat tak, aby se roleta vytahovala ze spodku nahoru. Otevření okna nebo dveří jsou vždy bez překážek.

Díky dvojímu exkluzivnímu provoznímu konceptu německé firmy MHZ, si můžete vybrat mezi ovládáním na řetízek nebo rukojetí. Pokud ovládací rukojeť není pohodlná (madlo je příliš vysoko nebo nízko) je řetízek vhodný pro snadné ovládání.

SKID je perfektní produkt se kterým lze dosáhnout úplného zatemnění. Boční hliníkové profily s kartáčovým těsněním a horní a spodní kryt byl vyvinut uzavřený systém, který není rušivý na pohled.

Roletu SKID využijete na místě, zejména kde je zapotřebí dosáhnout většího zatemnění. V zasedacích místnostech, různé prezentace, v dětském pokoji a v ložnici.

  • pro okna – maximální velikost 1500 x 1500 mm
  • pro dveře – maximální velikost 1200 x 2200 mm dle použité látky
  • pouhých 23 mm přečnívá přes rám okna
  • hliníkové vodící lišty (více barevných provedení, nebo jakákoliv RAL na vyžádání)
  • 36 látek na výběr
latkova roleta Skid detail
roleta Skid rozmery
rolety skid na balkonovych dveri
zatemnovaci roleta skid

Poslat poptávku