Látková roleta Rollo R 03

Home » Látkové rolety » Rollo R 03
latkova roleta rollo 3

S novým modelem Rollo R 03, přivádí německá firma MHZ zcela novou éru rolet. Silné kořeny R 03 pokračují v konzistentním designu elegantního a jasného designového světa. Nový systém rolet splňuje všechny požadavky na technickou dokonalost, bezpečnost a snadné ovládání.

Ve vlastním technologickém centru jsou vyvinuty a vyrobeny téměř všechny díly a potřebné nástroje. Roleta je vyrobena na míru pro vás a sestavena s požadovaným materiálem.

S R 03 získáte roletu na zakázku vyrobenou na 100 procent MHZ v Německu.

Design a rozmanitost barev

Vnitřní roleta R 03 dokonale ladí s osobním stylem interiérového designu v šesti technických barvách stříbrná, bílá, šedá hliník, antracitová, antracitová a černá a velké množství modelů. Kromě toho si můžete odstín přizpůsobit pomocí vyměnitelných matných a lesklých bočních krytů.

Roleta R 03 zaujme svým jednoduchým a pohodlným ovládáním ve všech variantách. Zvláštní výhodu poskytuje varianta s řízením řetízku. V závislosti na hmotnosti zavěšení je pružinový motor a převodovka integrovány do rolety, což dále snižuje provozní sílu rolet.

Patentovaná dětská pojistka

Patentovaný provozní MHZ řetízek. Již se nemusíte na téma dětské pojistky bát. Ovládací řetízek lze nyní provozovat volně zavěšený v požadované délce bez nutného kotvení.

roleta Rollo R 03 detail

Rovnoměrný vzhled látky

Nová kulatá závěsná lišta zcela zabraňuje vráskám švu a zajišťuje tak obzvláště jednotný vzhled tkaniny. Vnější závěsná lišta je k dispozici také v šesti technických barvách.

zatezova lista rolety r 03

Vyberte si pohodlné ovládání

ovladani rolety r 03 retizkem

Řetízkem

ovladani rolety r 03 tahem

Tahem

ovladani rolety r 03 motoristicky

Elektrický motor

ovladani rolety r 03 bateriovym pohonem

Bateriový motor

Fotogalerie

Roletu R 03 si můžete přijít prohlédnout do naší nové vzorkovny vnitřního stínění v Praze ve Stodůlkách od října 2019 

Poslat poptávku