Vnitřní rolety na míru

Home » Vnitřní stínění » Vnitřní rolety » Rolety na míru

Rolety na míru – jaké vybrat

Pokud jde o soukromí a ochranu před sluncem pro obývací pokoje, ložnice a další místnosti v domě, jsou rolety na míru bezpochyby klasickou dekorací oken. Po celá desetiletí zdobí naše okna. V minulosti roleta, která visela před oknem, sloužila jako zvláštní izolace proti horku nebo chladu zvenčí. Dnes jsou to hlavně dekorace, které lahodí našemu zraku, chrání nás před sluníčkem a dodají domovu zvláštní individuální dotek.

Výběr se v posledních letech znásobil, a v dnešní nabídce je mnoho typů rolet, které se vyrábí na míru od interiérového až po venkovní zastínění. Ať už se vám líbí průsvitné nebo zatemňovací, bílé nebo barevné, různé jasné barvy, se vzorem nebo s motivem, výběr různých variant je dnes opravdu obrovský.

Pokud chcete okno zastínit, látka se odvíjí z horní role pozvolna dolu. Zatažením za řetízek, mechanismus hřídele, otáčí roletou, kterou můžete zatáhnout nebo vytáhnout nahoru a dolů. Při elektrickém ovládání se o chod rolety postará motor.

Hledáte výrobu rolet na míru do svého obývacího pokoje? Pak by jste se měli rozhodovat pro průsvitnou roletu. Ta odfiltruje sluneční světlo a propouští dostatek světla do obývacího pokoje. Ve večerních hodinách jsou vidět obrysy za průsvitnými roletami z pohledu zvenčí. Jestli se tomu chcete vyhnout, raději se rozhodněte pro zatemňovací roletu, která zcela zatemní místnost a nebude umožňovat žádné pohledy sousedů z venku.

Představíme vám, jaké rolety na míru pro vás zajistíme.

737 739 714 – pojďte se podívat do vzorkovny stínění v Praze

Římské rolety

Dekorace oken je důležitou součástí každé moderní domácnosti. Římská roleta, jsou praktické a sluší každému oknu.

Vyrábějí se v průsvitném nebo neprůsvitném provedení. Jejich výhodou je, že udržují teplo v místnosti a světla propustí tolik, kolik budete chtít.

Ovládají se jednoduše řetízkem, který je schovaný za látkou rolet, nebo mohou být ovládány elektricky.

Rolety den a noc

Máme různé potřeby v různých denních dobách. Možná budeme chtít během dne nechat dostatek krásného slunečního světla pouštět do místností, zatímco v noci budete chtít chránit své soukromí.

Roleta do okna den a noc je nato jako stvořené. Dvojí látka má střídavé průhledné a neprůhledné proužky.

Můžete s nimi dokonale regulovat prostup světla do místnosti, nebo s nimi zatemnit.

Plisé rolety bez vrtání

Jsou vhodné pro okna a s oblibou se používají ve dveřích. Montáž rolet plisé se provádí do zasklívacích lišt, kde se řádně ukotví.

V případě, že nechcete vrtat do oken je více způsobů provedení této montáže. Lze využít speciální nalepovací sady, které roletu velmi dobře drží.

Může se též využít několik způsobů různých držáků, které se bez šroubování přidělají na okno.

Venkovní rolety na míru

Oblíbená venkovní roleta jsou kompaktní a funkční, které vyhovují vašim potřebám.

Jsou k dispozici v široké škále barevných lamel a celkového barevného provedení. Zvyšují vaše soukromí, chrání před denním světlem.

Vhodné jsou pro všechny stavby, na balkony a do paneláku.

Roletu je možné pořídit se sítí proti hmyzu, což doporučujeme. Pozdější řešení nebývá zdárné.

Další doporučené typy stínění : rolety bez vrtání, plisé rolety, rolety Zebra, rolety na okna,

737 739 714 – přijďte nasát inspiraci do naší vzorkovny v Praze ve Stodůlkách