Lista here!

Termo rolety

Vysoká kvalita tepelně izolačních rolet se skrývá především v materiálu, ze kterého jsou vyrobeny rolety. Speciální povlak pokrývá látku rolety. Zaručí příjemné zastínění a vytvoří chladná místa ve vašem domě či bytě. Jistotou je i ochrana před nadměrným vytápěním jednotlivých místností. Termo rolety jsou proto vhodné do prostor umístěných v prvním patře domu, jako je dětský pokoj, šatna nebo ložnice. Tepelné štíty se také doporučují pro byty umístěné ve vyšších patrech budov, které mají tendenci se rychle zahřívat. Termo rolety doporučujeme také do kanceláří, restaurací a hotelových pokojů, kde je sluneční záření velmi vysoké.

Nejlepší Termo rolety jsou dostupné v našem obchodě . Proč si myslíme, že jsou dokonalé? Podle nás je to zlatá střední cesta! Tepelné štíty jsou správnou volbou pro nejnáročnější zákazníky. Vysoká kvalita zpracování při zachování relativně rozumné a atraktivní ceny potěší uživatele spolehlivostí.

Termo rolety jsou dlouhodobou investicí, která má i módní prvky, které milují estéti a minimalisté. Praktické využití vnitřních rolet je jednou z největších vlastností. Mimořádně důležitou roli však hraje i módnost. Interiéry zařízené v minimalistickém, elegantním, industriálním až skandinávském stylu potřebují patřičné zastánce. Námi doporučené rolety jsou v různých vzorech a barvách.


  • Dodací lhůty: jen 3–4 týdny
  • Max. rozměry: šířka až 700 cm, výška až 300 cm

Pro vás bez starostí

Poradíme vám a vybereme → vše u vás zaměříme → provedeme odbornou montáž se zárukou.

Termo rolety – cena

látková roleta Leontina

Roleta Leontina

cena od 933,- Kč

Šířka: až 250 cm
Výška: do 250 cm

Roleta Pure

Roleta Pure

cena od 1 829,- Kč

Max. šířka: 340 cm
Výška: do 380 cm

Látková roleta MHZ Rollo R 03

Látková roleta MHZ Rollo R 03

cena od 2 003,- Kč

max. šířka: 250 cm
výška: do 280 cm

látková roleta Maestra Profil

Zatemňovací roleta bez vrtání

cena od 1 098,- Kč

max. šířka: 170 cm
výška: 100 – 250 cm

zatemňovací roleta bez vrtaní

Zatemňovací roleta na dveře v kazetě

cena od 1 098,- Kč

šířka: až 170 cm
výška: do 250 cm

Plisé roleta MHZ

Plisé roleta MHZ

cena od 2 314,- Kč

max. šířka: 230 cm
výška: 260 cm

roleta plisé Uno v kuchyni

Roleta Plisé Uno

cena od 868,- Kč

max. šířka: 150 cm
výška: do 220 cm

Stínící roleta na střešní okno Espiral

Stínící roleta na střešní okno

cena od 845,- Kč

šířka: až 250 cm
výška: do 250 cm

Roleta Wing

Roleta Wing bez vrtání

cena od 1 850,- Kč

max. šířka: 290 cm
výška: do 300 cm

rolety na střešní okna Roto

Zatemňovací roleta na střešní okno

cena od 1 368,- Kč

max. šířka: 120 cm
výška: do 140 cm

látková stínící roleta Pure 32

Stínící roleta Pure 32

cena od 2 132,- Kč

max. šířka: 180 cm
výška: do 300 cm

Plisovaná roleta úžasná opice

Plisovaná roleta DUETS ® HEROES MHZ

cena od 4 238,- Kč

max. šířka: 220 cm
výška: do 260 cm

zatemňovací roleta Bruno

Zatemňovací roleta Bruno

cena od 2 496,- Kč

šířka: až 250 cm
výška: do 250 cm

Termo rolety na okna

Místnost, která se velmi zahřívá, je častým problémem, který snižuje komfort života. To platí zejména pro interiéry orientované na jih. Tento jev je zvláště problematický v létě. Proto se vyplatí investovat do kvalitní termo rolety na okna . S jejich pomocí můžete zvýšit komfort a svobodu každodenního fungování. Výhodou je, že nestojí majlant. Bez větších potíží můžete najít levné produkty, které budou stoprocentně přizpůsobeny vašim individuálním potřebám. To je vynikající volba pro ty, kteří oceňují moderní a osvědčená řešení. Termo rolety jsou plně funkční a svými výkonnostními parametry uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Jsou skvělou variantou pro ty, kteří jsou unaveni těžkými a tlustými závěsy. Rolety jsou vyrobeny z certifikovaných textilních materiálů, které splňují přísné normy a standardy. Stojí za zmínku, že se jedná o materiály, které poskytují nejen zvýšený tepelný komfort, ale jsou také odolné vůči negativnímu vlivu faktorů prostředí. Koukněte na termo rolety recenze v našem článku.

Termo rolety na okna
Termo rolety bez vrtání

Termo rolety bez vrtání

Termo rolety se montují tak, aby neovlivňovaly konstrukci rámu. Totéž platí pro nástěnné modely. Obrovskou výhodou je vysoká volnost montáže. Je jen na nás, zda bude výrobek připevněn na stěnu, strop nebo okenní výklenek. Jedná se o velmi individuální záležitost, takže si každý může vybrat vhodné řešení.

Sada samozřejmě obsahuje veškeré potřebné příslušenství a návod. Mezi velmi oblíbenou montáž patří termo rolety bez vrtání přímo nalepením na okenní rám.

Nástěnné termo rolety se připevňují pomocí hmoždinek. Jsou základním upevňovacím prvkem.

Nutno dodat, že roleta je zakončena speciálním závažím, které usnadňuje její udržení ve stabilní poloze. Tím se snižuje pravděpodobnost jeho posunu pod vlivem faktorů prostředí.

Termo rolety do střešních oken

V létě sluneční záření dopadající do interiéru způsobuje nadměrné přehřívání. Příliš jasné světlo často dráždí lidi v místnosti. Komfortu lze dosáhnout použitím vhodných rolet.

Některé z nich poskytují 90% zatemnění a tepelně izolační rolety dokonce 100%. Tento typ protisluneční ochrany je určen pro montáž na střešní okna. Jejich instalace nejen zvýší komfort pobytu v místnosti, ale také sníží používání klimatizací a ventilátorů , což se promítá do nižších nákladů na elektřinu.

Navíc získáme moderní design interiéru, který se odlehčí – Termo rolety do střešních oken úspěšně nahradí těžké, silné, neprůhledné závěsy . Vlastnosti rolet jsou podpořeny prvky, jako jsou boční lišty, díky kterým roleta těsně přilne ke sklu.

Termo rolety do střešních oken

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top