Home » Rolety » Plisé rolety » Plisé roleta

Plisovaná roleta DUETS ® HEROES MHZ

Sieger vytváří poetické ikony

Plisovaná roleta MHZ DUETTE ® nabízí extravagantní vyjádření interiéru. Ať už odvážní komiksoví hrdinové nebo čtyři přírodní živly – senzační vítězná kolekce fascinuje svým kreativním, živým designem. Designér Michael Sieger, který vede rodinnou firmu spolu se svým bratrem Christianem ve druhé generaci, vytvořil ikony designu pokojů a koupelen.

„Designový styl naší agentury je archetypální a funkční, zároveň poetický a potvrzující život“

říká Michael Sieger a jeho designérský tým, který získali za svou práci řadu mezinárodních ocenění. Christian Sieger se věnuje profesionálnímu marketingu produktů a konceptů značek, které Sieger design vyvíjí. Design našich voštinových plisovaných žaluzií s podpisem Sieger designu naplní místnosti sofistikovanou estetikou a vytříbeným komfortem.

Z hradu Harkotten, kreativní tým společnosti SIEGER propaguje více demokracie a pestré, kosmopolitní soužití. Naši barevní superhrdinové Marvelous Monkey , Rumble Rex , Glamour Girl a Star Man odstraňují diskriminaci a každodenní rasismus plný síly. Nyní také jako fantastický dekor v kolekci HEROES, kterou náš designový tým vyvinul pro sluneční clonu DUETTE ® vyrobenou z voštinových plisovaných rolet.

.

Vzorkovna

Vzorkovna

Zavolejte nám a vyberte si termín návštěvy.

+420 737 739 714

Když si koupíte sluneční ochranu DUETTE ® z kolekce HEROES, všichni hrdinně podpoří Network for Democracy and Courage eV (NDC) . NDC je celostátní síť podporovaná mladými lidmi, kteří se zavázali podporovat demokracii a větší toleranci.

plisé roleta úžasná opice

MARVELLOUS MONKEY

Síla z deštného pralesa


Marvelous Monkey přináší fascinaci afrických deštných pralesů do obývacího pokoje. Účinná ochrana proti slunci, která zajišťuje chladný vzhled i při jasném světle a vysokých venkovních teplotách.

plisé roleta RUMBLE REX

RUMBLE REX

Dino-výkonný poutač


Agresivního Rumble Rexe obklopuje barevný výbuch hvězd. Tento barevný dekor je vhodný pro malé i velké fanoušky mohutného obřího ještěra z pravěku.

plisé roleta STAR MAN

STAR MAN

Ke hvězdám


Kdo se probudí s motivem Hvězdného muže, má na ten den ještě hodně v plánu. Lineárně geometrické hvězdy doprovázejí svalnatého komiksového hrdinu na cestě k jeho další misi.

plisé roleta GLAMOUR GIRL

GLAMOUR GIRL

Dáma s vlivem


Glamour Girl přitahuje pozornost každého a dává výrazné akcenty do designu interiéru. Odstraňuje klišé rolí a dobře se hodí k sebevědomým stylům vybavení.

Vzorkovna (showroom) MK rolety

1 000+
produktů v naší vzorkovně.

U nás si vyberete za chvilku.

Kde vzorkovnu najdete

MK Rolety – stínící technika Praha
Bavorská 856/14, 155 00 Praha 5-Stodůlky

Otevírací doba:

ÚT – 12 – 18 hod.
ČT – 12 – 18 hod.
SO – 09 – 13 hod.

Kudy k nám Parkoviště

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.