Roleta Wing

látková roleta Wing bez vrtání do plastového okna

Vsaďte na stínění,

které lze namontovat bez vrtání

Látková roleta Wing se jednoduše zavěsí na speciální držáky na rám okna bez jakéhokoliv vrtání, proto je skvělou variantou pro všechny, kdo chtějí stínění, ale nemohou, nebo nechtějí do oken vrtat. Tato situace je typická například, pokud bydlíte v pronajatém bytě a žaluzii potřebujete snadno namontovat i odmontovat.

Roleta má celkovou šířku až 2900 mm a hodí do jakýchkoliv plastových oken, mechanismus a řetízek se vyrábí v bílé barvě, aby krásně splynul s bílým rámem okna. Vyberte si s našeho vzorníku design, který se vám do interiéru bude nejvíce hodit a také stupeň světelné prostupnosti látky, od průsvitné až po zatemňovací.

 

 

 

 

Pevná hřídel rolety WING  je vyráběna o průměru 34 mm. Zavěšení na okenní rám bez použití vrtacích nástrojů. Jednoduchá montáž i demontáž.

látková roleta Wing do plastového okna bez vrtání
látková roleta Wing zátěžová lišta

 

 

 

Kulatá zátěžová lišta o průměru 13 mm je všita do kapsy látkové rolety. Dle vaší potřeby si u nás můžete objednat ocelové vodící lanko o tloušťce 1 mm v nerezovém provedení.

 

 

 

Potřebujete roletu zafixovat? Pak použijte kotvení na vaší stěnu.

latkova roleta wing kotvici lanka

Máte zájem o látkové rolety bez vrtání? Napište nám

  Nabízíme více možností zastínění

  Vnitřní látkové rolety na okna

  Nabízíme velmi kvalitní vnitřní látkové rolety pro hliníková, dřevěná i plastová okna do celkové velikosti až 5 000 mm, která vám dokážeme zastínit jednou roletou. Propustnost látky si vyberete z našeho vzorníku (průsvitné, zastiňující nebo zatemňovací). Pro náročné zákazníky nabízíme elektrické rolety, které můžete ovládat přes telefon. Chytrá domácnost Somfy TaHoma vám zajistí ovládání odkudkoliv.

  Instalaci látkových rolet provádíme na zeď nebo na stěnu dle přání zákazníka.

  Preferujete více žaluzie nebo rolety?

  Při rozhodování zdali žaluzie nebo rolety bývá nejeden zákazník. U nás pořídíte velmi kvalitní stínění pro vaše okna. Na rolety Bematech poskytujeme garanci až 66 měsíců.

  Náš TIP

  Mnoho mladých lidí dnes nechce na svá okna pořizovat záclony. Výjimku tvoří římské rolety záclonového typu, které perfektně sednou do každého interiéru. My je pro vás vyrobíme o šířce až 4200 mm. Další variantou moderního stínění jsou žaluzie Plisé, která vám zajistí jednoduché ovládání jak manuální, na šňůru i elektrické. S oblibou jsou používány na stínění zimní zahrady, na které se naše firma též specializuje.