Látková roleta PURE pro okna 600 - 3400 mm

 
Home » Vnitřní stínění » Vnitřní rolety » Látkové rolety » Látková roleta Pure

Roleta s čistou linií

Látková roleta Pure je celokovová včetně konzoly, která má PVC krytku. Tato krytka zcela zakryje kovovou konzoli včetně viditelných šroubů. Tím se stává roleta PURE čistým a zajímavým prvkem pro každou domácnost ( zcela hladká krytka konzoly ). Nové barevné řetízky rozjasní každé okno v moderní domácnosti. Nabízíme nepřeberné množství doplňků, které vám doporučí každý architekt interiéru.

  • bohatý výběr látek
  • výroba rolet na míru
  • možnost barevného výběru konzol
  • bez kazety nebo s kazetou
  • na řetízek nebo elektrické ovládání
  • možnost ovládat přes telefon TaHoma

Řada látkových rolet PURE od předního českého výrobce stínící techniky Bematech ( garance 66 měsíců ). 

737 739 714 – nebo navštivte naší vzorkovnu v Praze

Pure – roleta s mnoha doplňky

Roleta Pure je celokovová včetně konzoly, která má PVC krytku. Tato krytka zcela zakryje kovovou konzoli včetně viditelných šroubů. Tím se stává roleta PURE čistým a zajímavým prvkem pro každou domácnost ( zcela hladká krytka konzoly ).

Nové barevné řetízky rozjasní každé okno v moderní domácnosti. Nabízíme nepřeberné množství doplňků, které vám doporučí každý architekt interiéru. Nová řada rolet PURE uspokojí i náročné zákazníky.

V nové řadě najdete PVC konzole ( bílé, šedé a černé ). Pro milovníky přírody nabízíme dřevěné konzole ( dřevěná mořená garnýž dle našeho vzorníku ) . Pro lepší představu vám v naší fotogalerii představíme novou řadu PURE.

Látková roleta PURE nabízí skupinové ovládání rolet. Jde to i pod  úhlem a to 0 – 45 stupňů a 0 – 90 stupňů. Jedná se již o velmi specifické provedení, které je třeba navrhnout specialisty.

 

  • sdružující mechanismus pro dvě nebo tři rolety
  • jedno ovládání pro skupinu rolet ( rolety jedou společně )
  • skupinové ovládání lze umístit do boxu ( ne pod úhlem )

Možnost jednoho ovládání pro více rolet

Jako jediní výrobci v České republice nabízíme možnost napojení až tří rolet na jeden pohon, který může být řetízkový tak motoristický.

Velkou výhodou je, že pokud zvolíte řetízkové ovládání látkové rolety, pak můžete jedním řetízkem ovládat jednoduše 2 až 3 rolety s lehkým převodem.

To samé vám dokážeme vyrobit u elektrických rolet, kde je použit jeden elektromotor. Tím dochází ke snížení nákladu na pořízení vnitřních rolet.

Vyberte si zátěžovou lištu

Výroba látkových rolet PURE je od 600 mm až po 3 400 mm. Používáme kvalitní návinové hřídele o průměru 32 mm až 54 mm dle velikosti vašeho okna. U nás dostanete kvalitní a optimální velikost hřídele pro bezchybný chod vaší rolety. Poddimenzování hřídele znepříjemňuje život svému uživateli, a může mít za následek brzkou nefunkčnost celého systému. Po dodání rozměrů vašich oken vám navrhneme systém rolet šitý na míru přesně pro vás. Nabízíme kompletní servis od zaměření až po montáž.

737 739 714 – přijďte na naší vzorkovnu v Praze ve Stodůlkách