Látková roleta PURE pro okna 600 - 3400 mm

Home » Látkové rolety » Látková roleta PURE
látková roleta PURE

Látková roleta Pure je celokovová včetně konzoly, která má PVC krytku. Tato krytka zcela zakryje kovovou konzoli včetně viditelných šroubů. Tím se stává roleta PURE čistým a zajímavým prvkem pro každou domácnost ( zcela hladká krytka konzoly ). Nové barevné řetízky rozjasní každé okno v moderní domácnosti. Nabízíme nepřeberné množství doplňků, které vám doporučí každý architekt interiéru.

Zcela nová řada látkových rolet PURE od předního českého výrobce stínící techniky Bematech ( garance 66 měsíců ). Jedna z novinek pro rok 2018, která se stane vlajkovou lodí pro naší firmu.

Roleta Pure je celokovová včetně konzoly, která má PVC krytku. Tato krytka zcela zakryje kovovou konzoli včetně viditelných šroubů. Tím se stává roleta PURE čistým a zajímavým prvkem pro každou domácnost ( zcela hladká krytka konzoly ). Nové barevné řetízky rozjasní každé okno v moderní domácnosti. Nabízíme nepřeberné množství doplňků, které vám doporučí každý architekt interiéru. Nová řada rolet PURE uspokojí i náročné zákazníky. V nové řadě najdete PVC konzole ( bílé, šedé a černé ). Pro milovníky přírody nabízíme dřevěné konzole ( dřevěná mořená garnýž dle našeho vzorníku ) . Pro lepší představu vám v naší fotogalerii představíme novou řadu PURE.

 • zcela nový design konzolí ( hladké )
 • barevné konzole: bílé, šedé, černé
 • nový design a barevnost řetízků
 • jednodušší demontáž rolety
 • manuální řetízkové nebo motoristické 230V ovládání
 • velký výběr kvalitních látek
 • Pure WOOD konzole nebo garnýž různé moření včetně zátěžové dřevěné lišty
 • montáž rolet – nad okno, do stropu, do ostění okna
 • pro středně velká okna až
 • maximální šířka rolet Pure až 3 400 mm o výšce až 3 800 mm ( maximálně 9 m2 )

 

Možnost jednoho ovládání pro více rolet

Jako jediní výrobci v České republice nabízíme možnost napojení až tří rolet na jeden pohon, který může být řetízkový tak motoristický. Velkou výhodou je, že pokud zvolíte řetízkové ovládání látkové rolety,  pak můžete jedním řetízkem ovládat jednoduše 2 až 3 rolety s lehkým převodem. To samé vám dokážeme vyrobit u elektrických rolet, kde je použit jeden elektromotor. Tím dochází ke snížení nákladu na pořízení vnitřních rolet.

Látková roleta PURE nabízí skupinové ovládání rolet i pod úhlem a to 0 – 45 stupňů a 0 – 90 stupňů. Jedná se již o velmi specifické provedení, které je třeba navrhnout specialisty.

 

 • sdružující mechanismus pro dvě nebo tři rolety
 • jedno ovládání pro skupinu rolet ( rolety jdou nahoru nebo dolu společně )
 • skupinové ovládání lze umístit do boxu ( ne pod úhlem )

S výběrem zátěžové lišty u rolety Pure vám doporučíme vhodné řešení. Nejvíce se využívá zátěžová lišta typu C 25, která je všita do kapsy látkových rolet.

zátěžové lišty pro látkové rolety Pure

Nová barevná řada řetízků u látkových rolet Pure

barevné řetízky pro látkové rolety Pure

Necháme na vás, jaký barevný řetízek se bude hodit do vašeho interiéru. Nabízíme plastové a kovové řetízky k látkovým roletám Pure. Vyberte si látku na roletu, a pak hravě vyberete barevný odstín řetízku. Ve výběru barevného sladění vás neomezujeme jako jiní výrobci. U nás si vybere opravdu každý.

 

Barevné konzole PURE a PURE WOOD

Roleta PURE i pro středně velká okna až 3 400 mm

Výroba nových látkových rolet PURE je od 600 mm až po 3 400 mm. Používáme kvalitní návinové hřídele o průměru 32 mm až 54 mm dle velikosti vašeho okna. U nás máte jistotu, že na vaše okna dostanete kvalitní a optimální velikost hřídele pro bezchybný chod vaší rolety. Poddimenzování hřídele znepříjemňuje život svému uživateli, a může mít za následek brzkou nefunkčnost celého systému. Po dodání rozměrů vašich oken vám navrhneme systém rolet šitý na míru přesně pro vás. Nabízíme kompletní servis od zaměření až po montáž.

Vnitřní roleta PURE je vyrobena v ČR předním specialistou na interiérovou stínící techniku firmou Bematech. Montáže zajišťujeme především ve městech Praha, Plzeň a jejich okolí. Pro větší zakázky po celé ČR po dohodě.

 

látková roleta Pure WOOD možnosti moření

 

Doporučujeme naše rolety

Cenová nabídka ZDARMA