S venkovními roletami šetříte energii

Home » Venkovní stínění » Venkovní rolety Minirol
elektrické rolety předokenní

Zastíní, snižují hluk a chrání okno před větrem

Venkovní stínění má oproti tomu interiérovému řádu výhod navíc, kromě zastínění má vynikající termoregulační vlastnosti, v létě chrání interiér před přehřátím, v zimě před únikem tepla. Venkovní roletové systémy značky Minirol díky důmyslné konstrukci pomáhají k dosažení co nejvyšších úspor, dovedou snížit průniky tepla skrz okna až o 30 %.

Líbí se vám ovládání přes telefon? Dodáme vám řídící jednotku Somfy TaHoma.

Ochrana před zloději i krupobitím

Venkovní rolety také představují ochrannou bariéru pro případné nezvané návštěvníky. Rolety nechte zatažené, když jedete například na dovolenou. Zloději totiž značně ztíží vstup do nemovitosti a často ho odradí.

Rolety ochrání okno také před rozmary počasí, silným větrem, deštěm, ale také sněhem či kroupami. Z roletového systému si můžete udělat výrazný dekorační prvek, lamely mohou mít jakoukoliv barvu dle vzorníku RAL nebo v imitaci dřeva. Vyrábí se ve velikosti 37, 41, 42 a 55 mm. Můžete je stahovat klikou nebo vsadit na pohodu a zvolit elektrické rolety.

venkovní rolety s viditelným boxem Plzeň

Rolety namontujeme i dodatečně
Váš dům už stojí a rozhodli jste se pořídit si venkovní rolety? Pro dodatečnou montáž jsou speciálně určené venkovní rolety s viditelným boxem. Lamelový pancíř je navíjen do hliníkového boxu umístěného na vnější straně. Do roletového boxu namontujeme i sítě proti hmyzu.

Předokenní rolety s viditelným boxem se instalují snadno a rychle, montujeme je na rám okna nebo do zapraveného ostění v jakékoliv fázi projektu – i po dokončení vnějších omítek, nebo při modernizaci stávající budovy.

venkovní rolety s viditelným boxem popis výrobku

 

 

 

venkovní rolety zaomítací box

Rolety se zaomítacím boxem pro novostavby
Pokud s exteriérovými roletami počítáte už v projektu stavby či rekonstrukce, doporučujeme elegantní řešení se zaomítacím boxem. Tyto rolety se montují pod omítku, odizolovaný box je umístěný ve zdi nad okenním otvorem, díky čemuž je po dokončení fasády neviditelný.

Do systému je možné integrovat síť proti hmyzu. Do hřídele s pružinou namontujeme síť, která je však na chodu rolety nezávislá. Venkovní rolety se zaomítacím boxem jsou sice na fasádě téměř neviditelné, ale v případě revize či údržby se do roletového boxu snadno dostaneme pomocí revizní klapky. Chcete si venkovní rolety prohlédnout z blízka? Zveme vás do našeho vzorového domu v Těškově u Rokycan.

venkovní roleta - zaomítací box popis

Fotogalerie venkovních rolet

předokenní rolety Plzeň

předokenní rolety v boxu

venkovní roleta šedá fasádní Plzeň

venkovní rolety předokenní novostavba

venkovní rolety bílé Minirol RD

venkovní rolety Minirol fasádní

venkovní rolety na terase

venkovní roleta bílá předokenní

 

DOPORUČUJEME:

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat