Kvalitní venkovní rolety se zárukou 5 let

Home » Venkovní stínění » Venkovní rolety Minirol
elektrické rolety předokenní

Venkovní roletové systémy jsou vynikajícím nástrojem k dosažení úspor v nákladech na stále zdražující se energie. Je dokázáno, že jsou před okenní rolety výrazným pomocným prvkem v ochraně příslušné nemovitosti před nezvanými hosty. V případě odjezdu na dovolenou jednoduše spustíte rolety a výrazně tím ztížíte přístup do vašeho bydlení. Venkovní rolety spolehlivě ochrání okna a okenní rámy před silným větrem, deštěm, sněhem, kroupami či jinými nepříznivými vlivy. Roleta je pochopitelně také významným dekoračním prvkem obydlí. Proto je škála jejich barevného provedení opravdu široká. Ať už se jedná o imitaci dřeva či možnost lakování v jakékoli barvě vzorníku RAL. V naší nabídce najdete venkovní rolety od firmy MINIROL, které dodáváme včetně montáže na kliku nebo jako elektrické rolety. Lamely dodáváme ve velikosti 37 mm, 41 mm, 42 mm a 55 mm.

venkovní rolety s viditelným boxem Plzeň

 

 

Systém venkovních rolet s viditelným boxem je určen pro investory, kteří mají projekt, který neumožňuje použití rolet se zamítacím boxem, nebo nadokenním PVC boxem, v případě chtějí modernizovat stávající budovu. Konstrukce systému umožňuje rychlou a snadnou instalaci a rozhodnutí o jeho použití může padnout v jakékoliv fázi realizace nového projektu, nebo při modernizaci stávající budovy. Viditelné prvky hliníkového boxu a vodících lišt mohou být snadno přizpůsobeny vzhledu budovy a okenního rámu. Systém zaručuje vysokou úroveň komfortu bydlení díky svým tepelným a akustickým vlastnostem.

Venkovní rolety s viditelným boxem

Roletové systémy určené především pro dodatečnou montáž. Nezasahují do stávajícího stavebního otvoru a zachovávají co největší světlost otvoru. Lamelový pancíř je navíjen do hliníkového boxu umístěného na vnější straně. Samozřejmostí je také integrace rolovací sítě přímo do roletového boxu. 

venkovní rolety s viditelným boxem popis výrobku

 

 

 

venkovní rolety zaomítací box

 

 

Systém venkovních rolet se zamítacím boxem je určený pro ty, kteří preferují jednoduché a funkční řešení. Konstrukce systému je určena pro kompletní zakrytí ve speciálně připraveném překladu. Způsob instalace rolet pod omítku zajišťuje architektonicky čisté řešení zvenčí a ze vnitř budovy. Systém zajišťuje vysoký komfort života díky tepelným a akustickým vlastnostem.

Rolety se zaomítacím boxem

Ideální a nejelegantnější na trhu určené zejména pro novostavby a rekonstruované objekty. Box rolet je zaomítatelný a odizolovaný přímo ve zdi nad okenním otvorem a není nikterak viditelný. Samozřejmostí je také integrace rolovací sítě přímo do rolovacího boxu.

venkovní roleta - zaomítací box popis

Fotogalerie venkovních rolet

předokenní rolety Plzeň

předokenní rolety v boxu

venkovní roleta šedá fasádní Plzeň

venkovní rolety předokenní novostavba

venkovní rolety bílé Minirol RD

venkovní rolety Minirol fasádní

venkovní rolety na terase

venkovní roleta bílá předokenní

 

DOPORUČUJEME:

Cenová nabídka na venkovní rolety ZDARMA