Venkovní látkové rolety

Home » Venkovní stínění » Venkovní rolety » Venkovní látkové rolety

Účinně regulujte sluneční teplo, světlo a UV (ultrafialové) světlo pomocí látkových venkovních rolet. Jsou namontovány na vnější straně budovy a montují se přímo před okna nebo terasové dveře všech velikostí – poskytují pohodlný a příjemný vnitřní prostor.

Látkové venkovní rolety jsou efektivní a elegantní řada rolet, které odrážejí až 99% slunečního tepelného záření. Působí jako klimatizace, aby udržovalo vaši nemovitost v chladu – dokonce i v nejteplejších letních dnech. Poskytuje fyzickou bariéru sluneční energii.

 

  • dokonalé stínění
  • možnost ovládat přes chytrý telefon
  • prodloužená záruka 60 měsíců

 

Rozptýlené, rovnoměrně rozložené přirozené světlo bez oslnění, které exteriérové látky propouští do interiéru dle vybrané hustoty venkovních látek. Není třeba použití umělého osvětlení.

Další výhodou venkovních látkových rolet je, že chráníte interiér proti ultrafialovým paprskům, které mají za následek vyblednutí příslušenství a vybavení interiérů.

Běžný výhled ven je zachován (v závislosti na výběru materiálu), ale máte ochranu soukromí z výhledu na budovy a kolemjdoucí.

Navíc v chladnějších obdobích naše venkovní okenní látkové rolety zachycují vzduch mezi sklem a tkaninou a poskytují další vrstvu izolace. To příjemně pomáhá udržovat teplo v budově, a zároveň se vyhýbáte vysokým nákladům na topení v zimě.

737 739 714 – pojďte na naší vzorkovnu stínění v Praze

Pevné screenové látkové rolety

Pokud se rozhodnete pro motorové nebo klikové ovládání, počítejte s tím, že venkovní screenové rolety umožňují velký výběr látek a sladění s vaší fasádou.

Jednoduchý, ale stylový design se může bez problémů integrovat na jakýkoliv dům, kancelář nebo ostatní venkovní plochy.

Můžete si vybrat z celé řady různých látek pro své exteriérové stínění. Rozhodněte se pro úplné soukromí pomocí ztmavovacích látek, pro udržení výhledu na své okolí.

Populární volbou pro kavárny je pevnost PVC, odolná varianta, která poskytuje zcela jasný výhled.

Venkovní rolety na balkon i panelák

Oblíbené venkovní rolety jsou kompaktní a funkční, které vyhovují vašim potřebám.

Jsou k dispozici v široké škále barevných lamel a celkového barevného provedení. Zvyšují vaše soukromí, chrání před denním světlem.

Vhodné jsou pro všechny stavby, na balkony a do paneláku.

Roletu je možné pořídit se sítí proti hmyzu, což doporučujeme. Pozdější řešení nebývá zdárné.