Venkovní roleta na baterie SOLIX

Home » Předokenní rolety » Venkovní roleta na baterie SOLIX

Venkovní látková roleta na okno Solix na baterie se vejde téměř do všech oknech. Lze ji snadno zevnitř vložit do rámu okna – bez lešení nebo poškození okna a fasády.

Inovativní řešení ochrany před sluncem spolehlivě chrání před teplem, a je volitelně k dispozici s integrovanou ochranou proti hmyzu. Solix lze snadno dovybavit, a proto je ideální pro stávající nemovitosti, pronajaté byty a chráněné budovy.

 

  • Instalace bez lešení
  • Snadná instalace bez poškození oken a fasád – maximálně 2,6 m2
  • Bezdrátový bateriový provoz motoru, možnost solárního provozu
  • Až o 70% méně přívodu tepla do místnosti
  • šíře: od 620 mm do 1600 mm, maximální výška 2050 mm

 

737 739 714 – vzorník látek na naší vzorkovně ve Stodůlkách

venkovní roleta na baterie Solix
energetická účinnost díky venkovnímu stínění Solix

Až o 70% méně přívodu tepla do místnosti.

Roleta Solix absorbuje velkou část slunečních paprsků před oknem. V nových budovách převažuje ve většině případů vnější ochrana před sluncem, což brání slunci proniknout sklem, a zajišťuje příjemné klima v místnosti.

S novým solixovým systémem Solix je nyní možné dovybavit stávající vlastnosti. Inovativní řešení ochrany před sluncem nabízí až o 70 procent nižší přívod tepla do místností, a tedy vysokou energetickou účinnost.

Solix je vhodný pro pronajímatele nebo nájemce, kteří hledají nákladově efektivní a bezúdržbovou tepelnou ochranu, a bojí se velkých investic nebo stavebních projektů.

Snadná montáž bez konstrukčních opatření

Instalace Solixu je dětskou hrou a probíhá bez lešení: Díky všestrannému rámu z úhlových profilů lze světelnou roletu rychle vložit zevnitř do okenního otvoru a zajistit pomocí speciálně vyvinutých zamykacích zařízení. Tím se zabrání poškození okna nebo fasády. Demontáž je samozřejmě možná kdykoli.

Roleta je poháněna elektrickým rádiovým motorem s integrovanou baterií a nabíjecí zdířkou na straně místnosti, takže není třeba žádných kabelů a elektrických prací. Volitelně, Německá firma MHZ také nabízí provoz se solárním panelem.

venkovní roleta Solix bez vrtání do okna

K dispozici jsou dvě verze – s ochranou proti hmyzu nebo bez

Venkovní roleta Solix je na vyžádání k dispozici s nebo bez ochrany proti hmyzu. Vnější roleta již absorbuje sluneční paprsky před okenní tabulí a zajišťuje dobře temperované obytné a pracovní prostory i příjemné světlo.

V kombinované verzi se Solix skládá z vnější roletové clony s integrovanou ochranou proti hmyzu.

Kombinované řešení MHZ na míru sedí naprosto těsně, čímž je zajištěna spolehlivá ochrana proti komárům a dalším škůdcům.

Vlastnosti a barvy látek

Látka na venkovní roletu může být vybrána ze 4 kvalit s různými stupni průchodu. S výjimkou zatemňovací kvality Soltis B92, se skrze všechny látky stále díváte ven.

Díky široké škále barevných odstínů látek v kombinaci se 6 dostupnými technickými barvami profilů, lze vytvořit barevné sladění okenních rámů a ochrany před sluncem.

Tkanina proti hmyzu je k dispozici ve 4 různých kvalitách, skelná vlákna, AntiPoll, UltraView a OptiView v černé barvě.

SOLTIS 86

Vlastnosti textilie rolet

 

  • Nesrovnatelný výhled
  • Přirozené světlo

 

SOLTIS 92

 

  • silný tepelný štít
  • optimální vizuální komfort

Další doporučené stínění: venkovní látkové rolety