Home » Rolety » Venkovní rolety » Rolety do paneláku

Rolety do paneláku

Rolety do panelákových oken

Základní funkcí rolet do paneláku je ochrana prosklených prvků, jako jsou okna a balkonové dveře, před povětrnostními vlivy a poškozením.

Navíc zajišťují soukromí a ochranu před sluncem, takže perfektně zastiňují okna v paneláku.

Novinkou je venkovní roleta SOLIX na baterie bez vrtání do okna.

Roleta je flexibilní prvek, který lze podle potřeby použít k ovlivnění klimatu místnosti a světelných podmínek. Kromě toho musí ideálně plnit další funkce, jako je ochrana proti vloupání a tepelná izolace. V těchto případech má kvalita konstrukce, materiál a výroba zásadní význam.

Poskytnou vám větší ochranu

Prosklené prvky, jako jsou okna a balkonové dveře v paneláku, jsou klasickou slabinou v ochraně proti vloupání.

Rolety před okny a balkonovými dveřmi slouží jako další bariéra, která ztěžuje vloupání lupičů do bytu v paneláku. Dále přispívají k lepší tepelné izolaci.

V chladné zimní noci poskytují zavřené rolety významné úspory energie. Nesmíme zapomínat, že kvalitní rolety do panelákového bytu navíc poskytují zlepšenou zvukovou izolaci.

Při stažení rolet se vyhýbáte vnějšímu hluku, jako je hluk ze silnice, takže vnímaná hladina hluku klesá asi o 50 procent.

Bezpečné a vysoce kvalitní rolety jsou proto nepostradatelnou součástí díky mnoha funkcím, protože poskytují klid, tmu, bezpečnost a lepší vnitřní klima.

Podívejte se, jaké zastínění oken v paneláku nabízíme.

Venkovní rolety do paneláku

Používají se velmi často, a stávají se stále více oblíbenými pro ochranu před sluncem. Venkovní rolety nabízejí dobrou tepelnou izolaci, protože brání zahřívání skla, a tím přímému vstupu světla do místnosti.

Regulujeme s nimi množství světla v místnosti, ale zároveň při jejich vytažení nebrání našemu pohledu ven z okna. Jsou vhodné pro zastínění oken a balkonových dveří v paneláku.

Venkovní žaluzie pro paneláková okna

Díky venkovním žaluziím vytvoříte příjemné klima v místnosti vašim potřebám. Poskytují optimální tepelnou ochranu na přímém slunečním světle, a také vám umožňují nejlepší regulaci denního světla, protože polohu žaluzií lze snadno regulovat.

Venkovní žaluzie jsou nákladově efektivní řešení s vysokou funkčností. Do panelákových bytů se nejčastěji instalují fasádní žaluzie nebo samonosné systémy, které se instalují na rám oken.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top