Home » Žaluzie » Venkovní žaluzie » Látková mini roleta Maestra

Fasádní žaluzie

Pokud není možnost montáže venkovních žaluzií klasickým způsobem nastupuje systém fasádní žaluzie, která má předsazenou montáž na plášť budovy. Je především vhodná tam, kde je malá tloušťka zdiva nebo je nevhodný podklad pro klasickou montáž.

Venkovní fasádní žaluzie se montuje v samonosném extrudovaném boxu s kulatými vodícími lištami. Je použito speciálních držáků pro celý rám venkovních žaluzií. Do tohoto systému je možné použít všechny žaluzie, které mají lamely ve vodících lištách (lamely, které mají vodící kolíky).

 

minimální šířka60 cm
maximální šířka395 cm
maximální výška400 cm
maximální plocha11 m2
  

Na fasádu

  • Elektrické

Fasádní žaluzie dodáváme od specialisty na výrobu venkovních žaluzií. Tou je česká firma NEVA, která se specializuje na výrobu žaluzií, které vyrábí pro Český a Evropský trh. Momentálně má nejvyspělejší technologii pro výrobu předokenních žaluzií v Evropě, které vyrábí již od roku 1996. Špičková kvalita žaluzií je zaručena.

Fasádní žaluzie detail

Výrobní materiál fasádních žaluzií

Lamely – hliníkové válcované do tvaru C, S nebo Z oboustranně barevně upravené, šířka lamely 65, 70, 80, 90 mm, tloušťka lamely 0,42 mm.

Horní profil – 56 x 58 mm z pozinkovaného ocelového plechu nebo extrudovaného hliníku.

Textilní nosiče a pásky – speciální syntetická vlákna, barva černá nebo šedá, šířka pásky 8 mm.

Spodní profil – v šířce lamel z extrudovaného hliníku v barvě RAL nebo eloxu.

Krycí plech – z extrudovaného hliníku v barvě RAL nebo eloxu, maximální délka jednoho plechu 5 500 mm ( pouze při montáži 2 a více žaluzií umístěném v jednom krytu ). Lakování – ve vlastní práškové lakovně.

  • maximální plocha jedné žaluzie 11 m2
  • maximální šířka 3950 mm
  • maximální výška 4000 mm

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top