Lista here!

Vnitřní žaluzie

Žaluzie do oken » Žaluzie na míru » Vnitřní žaluzie

Interiérové neboli vnitřní žaluzie do oken jsou již dlouho nedílnou součástí našich bytů, domů, kanceláří a lékařských praxí. Jsou opravdovým evergreenem ve stínění oken a zkrášlí nejen obytné prostory, ale i všechny ostatní místnosti s okny a prosklenými dveřmi.

Interiérové žaluzie jsou nyní k dispozici v obrovské škále barev, takže každý nápad na bydlení lze dokonale realizovat. Kromě toho jsou k dispozici v různých velikostech a mohou být také vyrobeny z různých materiálů.

Ani co se týče manipulace, vnitřní žaluzie nemají žádné zásadní zvláštnosti. Každý může se může snadno otevřít a zavřít. K tomuto účelu jsou nabízeny různé systémy, které jsou individuálně přizpůsobeny vašim potřebám. Případně by vás mohlo zajímat, jak opravit zaseklé žaluzie.


  • Dodací lhůty: jen 3–4 týdny
  • Max. rozměry: šířka až 500 cm, výška až 350 cm

Pro vás bez starostí

Poradíme vám a vybereme → vše u vás zaměříme → provedeme odbornou montáž se zárukou.


Cena vnitřních žaluzií

Plisé roleta MHZ

Plisé MHZ

cena od 2 314,- Kč

max. šířka: 230 cm
výška: 260 cm

roleta plisé Uno v kuchyni

Plisé Uno

cena od 868,- Kč

max. šířka: 150 cm
výška: do 220 cm

Plisovaná roleta úžasná opice

Plisovaná DUETS ® HEROES MHZ

cena od 4 238,- Kč

max. šířka: 220 cm
výška: do 260 cm

Plisse roleta

Plisse 11-8320

cena od 4 496,- Kč

šířka: až 120 cm
výška: do 220 cm

roleta den a noc do střešního okna

Den a noc 11-7372

cena od 6 292,- Kč

Šířka: do 150 cm
Výška: do 150 cm

Roleta den a noc 11-7370 do střešního okna

Den a noc 11-7370

cena od 4 628,- Kč

Šířka: do 150 cm
Výška: do 1500 cm

žaluzie horizontální InLine MHZ

Žaluzie InLine MHZ

cena od 3 300,- Kč

Šířka: do 250 cm
Výška: do 360 cm

roleta den a noc na zeď

Den a noc na zeď Magic

cena od 2 126,- Kč

Max. šířka: 240 cm
Výška: do 250 cm

roleta Twintex

Zatemňovací den a noc na zeď Twintex

cena od 4 067,- Kč

Šířka: až 220 cm
Výška: do 300 cm

Roleta den a noc Maestra Magic s vodícími lištami

Den a noc na rám okna Maestra

cena od 1 983,- Kč

Max. šířka: 170 cm
Výška: do 250 cm

Roleta Doppelrollo

Den a noc Zebra montáž na strop

cena od 4 641,- Kč

Max. šířka: 250 cm
Výška: do 260 cm

roleta den a noc bez vrtaní

Den a noc bez vrtání

cena od 1 983,- Kč

Max. šířka: 170 cm
Výška: do 250 cm

roleta den a noc na balkonové dveře

Den a noc na balkonové dveře

cena od 1 983,- Kč

Šířka: až 170 cm
Výška: do 250 cm

roleta den a noc v kazetě realizace 2

Den a noc v kazetě

cena od 3 192,- Kč

Max. šířka: 240 cm
Výška: do 250 cm

Roleta den a noc Jazz na rám okna

Den a noc Jazz na rám okna

cena od 1 490,- Kč

Max. šířka: 130 cm
Výška: do 160 cm

Vnitřní žaluzie do plastových oken

Žaluzie jsou vlajkovou lodí ochrany proti slunci a skládají se z lamel, které jsou pevné nebo volně pohyblivé. Lamely jsou vyrobeny z plastu, dřeva nebo hliníku. Vnitřní žaluzie do plastových oken se ovládají nekonečným řetízkem, stahovacím lankem, elektrickým nebo rádiovým motorem.

Tyto stínící systémy se instalují zvenčí i zevnitř před okno. Montáž se tradičně provádí vrtáním, ale lze ji provést i jinými způsoby. Žaluzie se připevňují do okenního výklenku, do falce okna, na rám okna pomocí montážních úhelníků nebo upínacích konzol.

Alternativně lze vnitřní žaluzii k nalepení zakoupit i komerčně. Tento typ sluneční ochrany je ale ideální i pro balkónové dveře, střešní okna a okna speciálních tvarů. Vnitřní žaluzie jsou nejběžnější formou žaluzií. Kromě optimální ochrany před sluncem nabízejí také vynikající ochranu soukromí a oslnění.

Vnitřní žaluzie do plastových oken
vnitřní žaluzie bez vrtaní do oken
vnitřní žaluzie bez vrtaní do oken

Vnitřní žaluzie bez vrtání

Jedním typem vnitřních žaluzií bez vrtání jsou žaluzie montované s plastovými úchyty. Neinvazivní instalace pomocí plastových úchytů je velmi jednoduchá a zvládnete ji sami. Neinvazivní háčky k žaluziím jsou běžně dostupné v setu s žaluziemi. Mají tvar háčků, i když jejich vzhled závisí do značné míry na výrobci.

Slouží k uchycení nejlepší žaluzie na okenní křídlo. V prodeji jsou i speciálně upravené plastové háčky určené pro neinvazivní montáž žaluzií na okna vybavená průduchy. Prodloužená neinvazivní madla umožňují namontovat žaluzie o něco níže, aby nezakrývaly větrací otvory.

Délku a tloušťku úchytů neinvazivních žaluzií lze obvykle upravit, díky čemuž jsou vhodné pro okna různých velikostí. Neinvazivní montáž vnitřních žaluzií pomocí plastových úchytů je pro okna bezpečná a nevyžaduje použití dalších prvků, jako jsou šrouby. V tomto případě není nutné vrtat otvory, i když někdy jsou žaluzie dodávány s oboustrannou páskou, která se používá jako dodatečné zabezpečení.

Vnitřní žaluzie na dálkové ovládání

Preferujete nejjednodušší způsob ovládání žaluzií? Pak jsou pro vás naše žaluzie na dálkové ovládání to pravé. Dopad světla můžete snadno ovládat bezdrátově pomocí dálkového ovladače nebo vypínače. Tato technika je oblíbená zejména u žaluzií, které jsou obtížně přístupné, jako jsou stropní okna. Jediným kliknutím můžete svému obytnému prostoru dodat harmonickou atmosféru díky našim elektrickým vnitřním žaluziím.

Žaluzie na dálkové ovládání jsou kvalitní, výkonné a navíc vám nabídnou různé atraktivní designy. Zde se spojuje praktická technika a moderní design bydlení. Inspirujte se rozmanitými barevnými variacemi! Vyberte si barvu lamel, která nejlépe ladí s barvou vašich oken a interiéru.

Vnitřní žaluzie na dálkové ovládání
Elektrické žaluzie

Vnitřní žaluzie elektrické

Nebaví vás neustále posouvat těžkopádný řetízek vašich žaluzií, abyste je nastavili do požadované polohy? Tak s tím skoncujte! Vylepšete své žaluzie elektricky !

Ovládat vnitřní žaluzie elektricky , tedy bez nutnosti denně tahat a tahat za řetízek, a mít interiérové ​​žaluzie, které se budou automaticky otevírat a zavírat samy – takové přání má poměrně hodně z nás.

S motorem žaluzií se toto přání splní, nekomplikovaně a hospodárně.

Motory žaluzií lze ovládat jednotlivě nebo jako skupinu. Pomocí aplikace můžete trénovat více motorů. Vnitřní žaluzie na baterie vám ušetří za rozvody elektro a sekání po celém domě.

Dřevěné vnitřní žaluzie

Milujete přírodní materiály a nechcete se bez nich u vás doma obejít? Pak doporučujeme naše dřevěné vnitřní žaluzie. Najdete u nás různé modely žaluzií z ušlechtilého dřeva. Zaplaví vaše pokoje příjemným světlem a vytvoří teplou životní atmosféru.

Vysoce kvalitní dřevěné lamely dodají vašim oknům a místnostem zvláštní vzhled a zajistí zdravou atmosféru v místnosti. S dřevěnými žaluziemi můžete nastavit stylové akcenty. U dřevěných žaluzií si můžete vybrat ze čtyř provozních režimů a dvou různých šířek lamel.

Aby vaše dřevěné žaluzie dokonale zapadly do vašeho bytového designu, můžete si dřevěné lamely objednat v různých barvách. Ať už dřevěná žaluzie v bílé, v černé nebo šedé: vše je možné! Své dřevěné žaluzie si samozřejmě můžete pořídit i v hnědé nebo tmavě hnědé barvě. Prostě skutečná žaluzie s přírodním vzhledem.

Dřevěné vnitřní žaluzie
Jak čistit vnitřní žaluzie

Jak čistit vnitřní žaluzie

Je dobře známo, že interiérové ​​žaluzie poskytují nejen vynikající ochranu proti slunci, ale také zlepšují atmosféru obytného prostoru. Mimořádně elegantním vzhledem se vyznačují zejména hliníkové žaluzie . Lamely tohoto systému ochrany před sluncem bohužel nejsou imunní vůči prachu a nečistotám. Pravidelná péče je proto nezbytná, aby se vaše žaluzie nejen znovu leskly, ale také perfektně fungovaly. Kromě nečistot zvenčí se mohou opotřebovat i mechanické části žaluzií. Zde vám řekneme, jak tomu můžete zabránit.

Jako první krok jednoduše odstraníte nečistoty z lamel žaluzie pomocí běžného hadříku. To však vyžaduje určitou trpělivost, protože se musíte postupně propracovávat lamelu po lamele. Efektivnější variantou je speciální čistič lamel , který díky svým třem ramenům dokáže vyčistit více lamel najednou. Pokud se však znečištění žaluzií ukáže jako příliš tvrdohlavé, může pomoci její čištění ve vlažné vodní lázni.

K tomu však musíte stínicí systém demontovat a umístit do vodní lázně, kterou je vhodné smíchat s jemným čisticím prostředkem. Asi po hodině můžete žaluzii svisle sundat, aby mohla přebytečná voda odtéct. Poté se také doporučuje krátce osprchovat žaluzie studenou vodou. Tímto způsobem odstraníte i poslední zbytky nečistot! Pokud však všechny tyto nástroje nepomáhají, lze čištění provést také vysokotlakým čističem, běžně známým jako Kärcher.

Žaluzie byste však měli sundat a ošetřit je ve svém venkovním prostoru, například na zahradě. Dobrá zpráva: U hliníkových žaluzií se nemusíte bát rzi nebo vyblednutí. Můžete proto s klidem vybavit i vlhké místnosti touto sluneční ochranou. Častým efektem hojně používaných žaluzií je obávané vrzání lamel. Tomu lze snadno čelit naolejováním lamel nebo použitím teflonového spreje. Zejména modely s elektrickým pohonem navíc nemohou těžit z dlouhodobého používání. Proto by motor neměl být vystavován nadměrnému namáhání a v případě závady by měl být přivolán příslušný odborný personál, který může chybu rychle opravit.

S těmito radami prodloužíte životnost vašich interiérových rolet a udržíte je vždy v nejlepším stavu!

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top