Látkové žaluzie

Látkové žaluzie žaluzie do oken nabízejí praktičtější volbu než záclony. Na rozdíl od záclon, které je třeba sundat a vyprat stačí čistit plátěné žaluzie vlhkým hadříkem a teplou mýdlovou vodou. Mnoho látek je navíc speciálně upraveno, aby poskytovali dodatečnou ochranu před ušpiněním a slunečním zářením.

Některé látkové žaluzie do okna dokonce nabízejí ochranu před vlhkostí a odpuzují prach, snadno se omývají a otírají.

  • velký barevný výběr látek
  • výroba na míru
  • manuální nebo elektrické – bateriové ovládání

Pokud jste alergičtí na roztoče nebo prach obecně, záclony pro vás nejsou alternativou. Volba pro vás je něco menšího a mnohem funkčnějšího, textilní žaluzie je to, co doporučujeme. Nejsou vyrobeny z chemicky zpracovaných materiálů a jsou příjemné na dotek.

Poskytují příznivé účinky na vaše zdraví. K dispozici je na výběr mnoho tvarů a velikostí, že najdete ty, které by se perfektně hodily pro vaše okna nebo posuvné dveře. Na našich stránkách můžete najít nápady na dekorace oken, a vybrat si zastínění, které by lépe vyhovovaly vašemu interiéru.

Můžeme vám také navrhnout mnoho možností, pokud nás budete kontaktovat!

Jaký typy látkové stínění nabízíme? Pojďme se na ně spolu podívat.


  • Dodací lhůty: jen 3–4 týdny
  • Max. rozměry: šířka až 400 cm, výška až 260 cm

Pro vás bez starostí

Poradíme vám a vybereme → vše u vás zaměříme → provedeme odbornou montáž se zárukou.


látkové žaluzie den a noc

Látkové žaluzie den a noc

Funkčnost, jednoduchá instalace a dokonalá regulace vnitřního osvětlení dělají z volně zavěšených rolet den a noc skvělou volbu pro téměř každé okno. Látka duo vyznačující se zebřím efektem poskytuje soukromí a osvětlení interiéru dle potřeby.

Spodní nosná tyč udržuje materiál v dokonale rovné poloze bez ohledu na jeho výšku. Nepochybnou výhodou volně visící látkové žaluzie den a noc je její struktura, která zajišťuje plynulé zvedání a spouštění látky.

Žaluzie den a noc se instalují invazivně pomocí hmoždinek a šroubů, které jsou součástí sady. Tento proces je snadný a nevyžaduje specializované znalosti ani odbornou pomoc. Vše, co potřebujete, je správná výška a vrták. Pokud máte posuvné okno, můžete si objednat speciální distanční držáky, které montáž jistě usnadní.

Explicitní design a všestrannost v regulaci osvětlení jsou nespornými výhodami duo žaluzií. Střídavé uspořádání průhledných a zatemňovacích proužků poskytuje jedinečný vizuální zážitek a nabízí vynikající možnosti pro útulné zatemnění místnosti. Poskytne také požadovanou úroveň soukromí. Pohyb pásů vůči sobě umožňuje jejich nastavení do polohy:

  • OTEVŘENO
  • polootevřené
  • ZAVŘENO

Látkové žaluzie plisé

Jednou z největších výhod plisé žaluzií je jejich výjimečně jednoduchá obsluha a montáž spojená s obrovskými možnostmi polohování. Na rozdíl od standardních žaluziírolet vám plisované modely umožňují nastavit je v libovolné výšce okna a nejen vytáhnout lamely nahoru nebo je spustit dolů nebo roztáhnout od sebe, ale také celou žaluzii posunout do středu okna a jakákoli jiná výška.

Toto moderní řešení umožňuje dokonale přizpůsobit úroveň záhybů počasí mimo budovu. Lze je ovládat ve vztahu k úhlu dopadu slunečního záření a zajistit tak co nejpřesnější ochranu místnosti před nadměrným vytápěním. Je to také skvělý způsob, jak zajistit naprosté soukromí. Po úplném uzavření látkové žaluzie plisé plně chrání přístup třetích stran do interiéru místnosti, což je ideální pro obytné, hotelové nebo pracovní prostředí.

Široká škála barev a vzorů dostupných v našem obchodě navíc umožňuje sladit plisé k oknu v jakémkoli interiéru. Použití identických vzorů a stejné barvy zajišťuje konzistenci ve všech místnostech a umožňuje zvolit přesně ty barvy dominantní v daném prostoru. S tím souvisí nejvyšší kvalita nabízená renomovaným výrobcem a odpovídající cena.

látkové žaluzie plisé
Látkové vertikální žaluzie

Vertikální látkové žaluzie

Jedním z mnoha důvodů, proč se tolik lidí rozhoduje pro koupi vertikálních žaluzií, je jejich velká univerzálnost. V praxi to znamená, že tento typ žaluzií bude vypadat mimořádně atraktivně mimo jiné ve vysokých místnostech a to jak v případě velkých, tak standardních oken.

Jejich lehká, moderní a jemná forma snadno zapadne do interiérů navržených v moderním a minimalistickém stylu, ale nejen to. Každému domovu nebo kanceláři dodají nový a svěží vzhled, který ovlivní estetiku celé místnosti.

Vertikální látkové žaluzie jsou oceňovány především pro svou funkčnost a univerzálnost, což znamená, že je nalezneme nejen v domácnostech, ale také v kancelářích, ordinacích, konferenčních místnostech, restauracích a hotelech a vytváří tak elegantní prostor, ve kterém se pobyt v interiéru stane skutečným potěšení.

Látkové žaluzie horizontální

Horizontální žaluzie je ideální do všech místností, kde potřebujete soukromí nebo ochranu před světlem, kterou si můžete flexibilně přizpůsobit svým potřebám. Použitím dvou typů látek (průhledné a neprůhledné) můžete měnit ochranu tak, aby vyhovovala aktuálním světelným podmínkám nebo denní době, přesně tak, jak potřebujete. To platí stejně pro pracovní i obývací pokoje, jako jsou jídelny nebo dětské pokoje. Látkové žaluzie horizontální ale vypadají dobře i v koupelně a kuchyni, protože se dají bez problémů připevnit na okno a vyklopit.

U nás najdete žaluzie horizontální v mnoha různých velikostech. Pro určení správné velikosti potřebujete šířku a délku okna. Nejprve byste měli změřit šířku okna: Ta sahá od středu okenního rámu až po kliku okna (uvnitř). To znamená, že žaluzie pokrývá celou plochu okna, aniž by ovlivnila ovládání kliky. Délku měřte od horního okraje okenního křídla ke spodnímu okraji tabule. Jsou to však pouze orientační pokyny. Délku si nakonec můžete vybrat podle svého osobního vkusu a potřeb.

Látkové horizontální žaluzie
bílé Twintex žaluzie

Látkové žaluzie Twintex

Získejte dva úžasné styly v jedné žaluzii Twintex. Ať už chcete pustit dovnitř světlo nebo si stáhnout žaluzii kvůli spánku, tyto žaluzie vám to umožní díky svému nápaditému designu.

Stylové, funkční a odolné látkové žaluzie Twintex jsou skvělým doplňkem pro každou domácnost a jsou ideální pro moderní prostory s nádechem tradičního designu.

Žaluzie vám poskytují funkce, které vám umožní vychutnat si úplnou tmu při nastavení na zatemnění nebo jemnou filtraci světla bez kompromisů v soukromí. Jsou k dispozici v široké škále barev a odstínů, takže si budete jisti, že najdete perfektní žaluzie pro vylepšení vašeho interiéru. A s naší 5letou zárukou si můžete být jisti, že vaše nová žaluzie vydrží.

Látkové žaluzie Duette

Hledáte moderní stínění pro vaše okno? Látkové žaluzie Duette se hodí ke každému tvaru okna a samozřejmě dotvářejí atmosféru a vzhled vašeho interiéru.

Plisé žaluzie jsou univerzálním talentem, pokud jde o ochranu proti slunci a nezastaví je žádný tvar okna, ať už trojúhelník, lichoběžník nebo jiný tvar okna, plisovaná roleta se přizpůsobí všem architektonickým výzvám. Je ideální i pro střešní okna a zastínění zimních zahrad.

Látkovou žaluzii Duette lze ovládat klikou, šňůrou, řetízkem, elektropohonem.

Plisé můžete vybavit i elektropohonem 24 V od SOMFY. Tento pohon lze ovládat pomocí interního spínače nebo dálkového ovladače. Samozřejmostí je možnost připojení různých senzorů, které reagují na světlo apod. Vybrat si můžete z široké nabídky elektropříslušenství.

designové žaluzie plisé duette MHZ

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top