Home » Žaluzie » Dřevěné žaluzie

Dřevěné žaluzie

Pro opravdové fajnšmekry máme v nabídce dřevěné žaluzie z exotického dřeva, africké vrby Abachi. Exkluzivní stínění se vyrábí v přírodním vzhledu, s viditelnou přirozenou strukturou dřeva. Na vaše přání jednotlivé lamely obarvíme dle vzorníku RAL nebo NSC, můžeme je i obalit kůž

  • bambusové nebo africká vrba Abachi
  • více než 100 barevných lamel
  • mořené nebo drásané pro maximální efekt
  • výroba na míru do šířky až 4200 mm
  • manuální nebo elektrické ovládání

Kam se hodí?

Horizontální nebo vertikální dřevěná žaluzie vypadá skvěle v kanceláři, i v obývacím pokoji. Nehodí se však do zimních zahrad, do pergoly ani na terasu a do míst, kde je vlhko a prudké slunce. Dřevo je materiál, který pracuje, reaguje na teplotu a vlhkost a nevhodné prostředí by proto životnost žaluzií mohlo zkrátit.


  • Dodací lhůty: jen 3–4 týdny
  • Max. rozměry: šířka až 420 cm, výška až 350 cm

Pro vás bez starostí

Poradíme vám a vybereme → vše u vás zaměříme → provedeme odbornou montáž se zárukou.


Dřevěné lamelové žaluzie

Vyberte si šířku lamel, která nejlépe doladí váš interiér. Můžete vyzkoušet úzké jemné lamely o šířce 25 a 33 mm, nebo vsadit na elegantní lamely o šířce 50 či 70 mm. Svislé dřevěné žaluzie mají šířku 89 mm.

Jednotlivé lamely jsou propojeny žebříčkem či páskou, kterou vždy sladíme s barvou interiérové žaluzie. Lamelové žaluzie můžete ovládat manuálně řetízkem nebo motoricky, pomocí ovladače či vypínače.

Luxusní mořené a kartáčované žaluzie ze dřeva

Interiérové dřevěné žaluzie jsou elegantní variantou do přepychových interiérů. Není proto divu, že nejoblíbenějším designem jsou mořené a kartáčované žaluzie značky Bematech.

Chcete si horizontální žaluzie prohlédnout na vlastní oči? Rádi vás přivítáme na naší vzorkovně, kde si žaluzii můžete prohlédnout a vyzkoušet.

černé dřevěné žaluzie na míru
bíla-dřevěná-žaluzie

Dřevěné žaluzie – cena

Horizontální roleta BE WOOD

BE WOOD

cena od 12 498,- Kč

max. šířka: 420 cm
výška: do 350 cm

Lamelová roleta BE BAMBO

BE BAMBOO

cena od 6 778,- Kč

max. šířka: 240 cm
výška: do 350 cm

Roleta dřevěná BE NOBLE

BE NOBLE

cena od 13 310,- Kč

max. šířka: 420 cm
výška: do 350 cm

Dřevěná žaluzie do okna 25 mm

Žaluzie 25 mm

cena od 2 250,- Kč

max. šířka: 270 cm
výška: do 300 cm

Co je dřevěná žaluzie?

Dřevěná žaluzie je žaluzie vyrobená z přírodního materiálu. Dřevěné lamely této „dřevěné rolety“ působí elegantně, útulně a dodávají příslušné místnosti přirozený šarm. Blokuje nepříjemné sluneční paprsky bez zatemnění místnosti. Užijte si vysoce kvalitní design našich dřevěných žaluzií a zalijte svůj pokoj měkkým a teplým světlem.

Na internetu se setkáte s mnoha pojmy, které všechny označují jako dřevěné žaluzie. Možná jste již viděli zastínění okna pod jedním z následujících názvů:

“Dřevěná roleta” “Dřevěné lamely” “Dřevěné rolety”

I když je třeba roletu obecně odlišit od žaluzie, tyto termíny označují také dřevěné rolety pro vnitřní použití obecně.

Materiál, lamely a vzhled: Různé žaluzie vyrobené ze dřeva

Naše dřevěné žaluzie jsou vyrobeny z různých typů dřeva. Dřevo je ošetřeno a nakonec lazurováno nebo lakováno v různých barvách. Lamely jsou silné cca 3 mm a lze je zakoupit v různých šířkách (25,35, 50 a 70 mm). U velmi velkých oken doporučujeme široké lamely pro lepší vizuální efekt. Také vytvoří v horní části okna nábal, který je výrazně užší, protože se na stejnou délku používá méně lamel.

Aby vaše dřevěné žaluzie dokonale zapadly do vašeho bytového designu, můžete si dřevěné lamely objednat v různých barvách. V závislosti na velikosti lamel si můžete vybrat z nabídky barev vaší dřevěné rolety. Ať už dřevěná roleta v bílé, dřevěná roleta v černé nebo šedá: vše je možné! Své dřevěné žaluzie si samozřejmě můžete pořídit i v hnědé nebo tmavě hnědé barvě. Prostě skutečná dřevěná roleta s přírodním vzhledem.

Dřevěné žaluzie na míru: individuálně vyrobené na vámi požadovaný rozměr

Dřevěné žaluzie na míru jsou elegantním poutačem pro každé okno. Jsou individuálně vyrobeny na vámi požadovanou velikost a perfektně sedí na okně. Jednoduše zadejte nám rozměry okna pro vaše nové dřevěné žaluzie. Pokud si stále nejste jisti, můžete se také spolehnout na naše odborné poradenství na místě. Jednoduše si domluvte schůzku s naším servisem a brzy si užijte svou dřevěnou lamelovou roletu.

Speciální varianta: sluneční ochrana ze dřeva s bambusovým vzhledem

Jako alternativu máme také dřevěné lamely pro vnitřní použití z bambusu – naše bambusové rolety. Bambus je mnohem lehčí než dřevo, a proto je ideální pro větší okna. Materiál je navíc rychle obnovitelná surovina, která je velmi šetrná k životnímu prostředí a ekologická. Krásný design jde ruku v ruce s dobrým svědomím!

Elektrické nebo s tahem: Takto se ovládají dřevěné žaluzie

Obsluha vašich dřevěných žaluzií je minimálně stejně důležitá jako dokonalý vzhled. Dřevěné lamelové žaluzie totiž budete používat každý den a chcete, aby to šlo snadno a hladce.

Mnoho různých provozních režimů vám umožní najít dřevěnou roletu, která vyhovuje vašim potřebám. Osvědčený provoz s torzní tyčí a tažným lankem nebo tahem lanka a obrácením lanka nebo komfortní, elektrická verze s naším modelem „ Elektrická žaluzie “, buď s vypínačem nebo dálkovým ovládáním – rozhodněte se.

Otevřená technologie s dřevěnou žaluzií „Retro“

Pro nostalgický vzhled doporučujeme naše „retro“ žaluzie. Viditelná technologie harmonicky doplňuje design a přináší vzhled 30. let do současnosti. Dřevěná „retro“ žaluzie se hodí k modernímu i klasickému stylu zařízení a zaujme svým nostalgickým vzhledem.

Model „Retro“ je dostupný jako dřevěné žaluzie s šířkou lamely 50 mm. Vršek interiérových žaluzií „Retro“ se navíc liší od vršku ostatních dřevěných žaluzií. Pro vytvoření nostalgického nádechu byla horní část hlavy vyrobena výhradně ze dřeva, takže můžete vidět mechaniku. U všech ostatních modelů je jak vrchní hlava z plechu, tak technologie schovaná za dřevěným panelem. To zajišťuje jednotný pohled na okně.

retro dřevěná žaluzie

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top