Dřevěné žaluzie

 
Home » Vnitřní stínění » Vnitřní žaluzie » Dřevěné žaluzie

 Vnitřní dřevěné žaluzie na míru

Pro opravdové fajnšmekry máme v nabídce dřevěné žaluzie z exotického dřeva, africké vrby Abachi. Exkluzivní stínění se vyrábí v přírodním vzhledu, s viditelnou přirozenou strukturou dřeva. Na vaše přání jednotlivé lamely obarvíme dle vzorníku RAL nebo NSC, můžeme je i obalit kůží.

  • bambusové nebo africká vrba Abachi
  • více než 100 barevných lamel
  • mořené nebo drásané pro maximální efekt
  • výroba na míru do šířky až 4200 mm
  • manuální nebo elektrické ovládání

Kam se hodí?

Horizontální nebo vertikální dřevěné žaluzie vypadají skvěle v kanceláři, i v obývacím pokoji. Nehodí se však do zimních zahrad, do pergoly ani na terasu a do míst, kde je vlhko a prudké slunce. Dřevo je materiál, který pracuje, reaguje na teplotu a vlhkost a nevhodné prostředí by proto životnost žaluzií mohlo zkrátit.

Dřevěné lamelové žaluzie

Vyberte si šířku lamel, která nejlépe doladí váš interiér. Můžete vyzkoušet úzké jemné lamely o šířce 25 a 33 mm, nebo vsadit na elegantní lamely o šířce 50 či 70 mm. Svislé dřevěné žaluzie mají šířku 89 mm.

Jednotlivé lamely jsou propojeny žebříčkem či páskou, kterou vždy sladíme s barvou interiérové žaluzie. Lamelové žaluzie můžete ovládat manuálně řetízkem nebo motoricky, pomocí ovladače či vypínače.

Luxusní mořené a kartáčované žaluzie ze dřeva

Interiérové dřevěné žaluzie jsou elegantní variantou do přepychových interiérů. Není proto divu, že nejoblíbenějším designem jsou mořené a kartáčované žaluzie značky Bematech.

Chcete si horizontální žaluzie prohlédnout na vlastní oči? Rádi vás přivítáme na naší vzorkovně, kde si žaluzii můžete prohlédnout a vyzkoušet.

737 739 714 – přijďte na naší vzorkovnu v Praze Stodůlky