Dřevěné žaluzie vytvoří doma útulnou, přírodní atmosféru

Home » Vnitřní žaluzie » Dřevěné žaluzie

Kvalitní africké dřevo jim dodává odolnost i šmrnc

Pro opravdové fajnšmekry máme v nabídce dřevěné žaluzie z exotického dřeva, africké vrby Abachi. Exkluzivní stínění se vyrábí v přírodním vzhledu, s viditelnou přirozenou strukturou dřeva. Na vaše přání jednotlivé lamely obarvíme dle vzorníku RAL nebo NSC, můžeme je i obalit kůží.

+420 737 739 714

Kam se hodí?

Dřevěné žaluzie vypadají skvěle v kanceláři, i v obývacím pokoji. Nehodí se však do zimních zahrad a míst, kde je vlhko a prudké slunce. Dřevo je materiál, který pracuje, reaguje na teplotu a vlhkost a nevhodné prostředí by proto životnost žaluzií mohlo zkrátit.

Od nejužších až po zajímavé široké lamely

Vyberte si šířku lamel, která nejlépe doladí váš interiér. Můžete vyzkoušet úzké jemné lamely o šířce 25 a 33 mm, nebo vsadit na elegantní lamely o šířce 50 či 70 mm. Svislé dřevěné žaluzie mají šířku 89 mm. Jednotlivé lamely jsou propojeny žebříčkem či páskou, kterou vždy sladíme s barvou interiérové žaluzie. Žaluzie můžete ovládat manuálně řetízkem nebo motoricky, pomocí ovladače či vypínače.

Luxusní mořené a kartáčované žaluzie

Dřevěné žaluzie jsou elegantní variantou do přepychových interiérů. Není proto divu, že nejoblíbenějším designem jsou mořené a kartáčované žaluzie značky Bematech. Chcete si horizontální žaluzie prohlédnout na vlastní oči? Rádi vám domluvíme prohlídku výrobního závodu Bematech.

 

Fotogalerie

 

Cenová nabídka ZDARMA – napište nám