Vnitřní dřevěné lamelové žaluzie

Home » Vnitřní žaluzie » Dřevěné žaluzie

Vnitřní dřevěné žaluzie na míru jsou vyráběné z přírodního kvalitního materiálu, který do vašeho interiéru vnese teplo a útulno. Luxusní, vnitřní dřevěné žaluzie jsou vhodné do soukromých i komerčních prostorů. Právě pro jejich jedinečný vzhled doporučujeme věnovat výběru vhodného místa jejich instalace zvýšenou pozornost. Současně je třeba mít na paměti fakt, že se jedná o přírodní materiál, který reaguje na vnější vlivy – vlhkost, zvýšenou teplotu prostředí nebo působení slunečního záření.

Cena dřevěných žaluzií se odvíjí od zvolené velikosti lamel a povrchové úpravě. Dřevěná žaluzie nepatří mezi levné výrobky. Jejich výroba je mnohem náročnější než u klasické žaluzie.

Ovládání dřevěných žaluzií a jejich výroba

Dřevěné žaluzie je možné ovládat manuálně nebo motoricky. Pro žaluzie větších rozměrů doporučujeme motorické ovládání.

Lamely dřevěných žaluzií jsou vyráběny z kvalitního dřeva – africké vrby Abachi, která zaručuje vysokou kvalitu a dlouhou životnost. Dřevěný materiál dodá žaluziím přirozený i luxusní vzhled současně. V kolekci nabízíme více než 100 druhů lamel dřevěných žaluzií, různých barevných a povrchových úprav.

Volbou vhodné povrchové úpravy může být zachována patrná přirozená struktura dřeva. Lamely lze také lakovat do různých barevných odstínů nebo obalit kůží.

Pokud si z naší kolekce barev nevyberete, lze lakovat do jakéhokoliv odstínu dle vzorníku RAL nebo NCS. Lakovány jsou všechny viditelné komponenty dřevěných žaluzií, včetně boků lamel.
Lamely pro horizontální dřevěné žaluzie nabízíme v šířce 25, 35, 50 a 70 mm. Lamely jsou vzájemně propojeny žebříčkem nebo páskou, kterou vždy ladíme k barvě interiérové žaluzie. V kolekci je celkem 25 odstínů. V případě vertikálních dřevěných žaluzií je šířka lamel 89mm.

Ve vytaženém stavu jsou vnitřní dřevěné lamelové žaluzie shrnuty do paketu, který je umístěný pod horním profilem. Výška paketu se mění dle šířky použitých lamel a výšky žaluzie.

Vnitřní dřevěné lamelové žaluzie dodáváme s montáží do měst: Plzeň, Beroun, Praha, Kladno, Hořovice, Klatovy a Domažlice a jejich okolí. Další města po domluvě.

 

  • Přírodní materiál
  • Možnost lakování do odstínu RAL nebo NCS
  • Z  kvalitního dřeva – africké vrby Abachi
  • Možnost vyrobit jako vertikální žaluzie
  • Luxusní vzhled
  • Horizontální dřevěná žaluzie  šířka až 3600 mm
  • Kvalitní český výrobce
  • Dřevěné žaluzie se montují před okna, na dveře.
  • Nejžádanější řada BE NOBLE ( mořené a kartáčované ) a BEE WOOD ( mořené )

 

Inspirace fotogalerie dřevěných žaluzií

Dřevěné žaluzie dodáváme od předního českého výrobce Bematech s tradicí více jak dvacet let. V případě vašeho zájmu o dřevěnou žaluzii domluvíme prohlídku výrobního závodu Bematech.

 

Cenová nabídka na dřevěné žaluzie ZDARMA – napište nám