Vertikální žaluzie: v kancelářích vypadají skvěle, doma ještě líp

Home » Vnitřní žaluzie » Vertikální žaluzie

Svislé žaluzie se hodí do běžných i atypických oken

Vertikální žaluzie si často spojujeme s veřejnými místy, jako jsou kanceláře, čekárny či velká prosklená okna administrativních budov. Jsou ale skvělou volbou také do domácností. Zastíní vysoká i atypická okna, ale i zimní zahradu či strop světlíku, populární jsou i do prosklených balkónů. Lze vyrobit různé šikmé provedení, vertikální oblouk nebo horizontální oblouk. Pokud máte pod schody nevzhledný výklenek, vertikálními žaluzii vytvoříte šikovnou místnost.

 

Vyberte si barevný odstín, nebo zkuste potisk

Interiérové vertikální žaluzie můžete zvolit v jedné barvě, nebo experimentovat a vsadit na různé barvy. Pokud chcete, aby stínění bylo hlavním prvkem interiéru, můžete vsadit na vzorované nebo potištěné lamely. Světelnou propustnost látek si zvolíte dle toho, jaký stupeň zastínění chcete, od úplně zatemňující látky až po ty nejpropustnější.

Montujeme vertikální žaluzie značky ERFAL a Bematech, zejména v Plzni, Praze, Rokycanech, Hořovicích, Kladně, Klatovech, Berouně a jejich okolí.

barevné provedení vertikálních žaluzií
šířka lamel vertikálních žaluzií

 

 

Jakou šířku lamel zvolíte?

 

  • široké lamely 250 mm (zvláště elegantní provedení)
  • střední velikost 127 mm
  • úzké lamely 89 mm

 

různé velikosti lamel na vertikální žaluzie

 

 

 

Čím jsou lamely zakončené?

Lamely jsou zakončené závažím, díky čemuž jsou stabilní a neustále napnuté. Závaží může být plastové či kovové, vkládá se do speciálních kapes na látce. Jednotlivé lamely mohou být spojené řetízkem, můžete však zvolit i variantu bez řetízku. Pokud hledáte něco originálního, nebojte se dřevěné nebo kovové povrchové úpravy.

Vertikální žaluzie - spodní zakončení lamel

 

Vertikální žaluzie klasické provedení

Vertikální žaluzie stropní provedení světlíky

Vertikální žaluzie ERFAL stínění šikmin

Vertikální žaluzie ERFAL - stínění oblouků

 

Prohlédněte si naší fotogalerii

Vertikální žaluzie se montují velmi snadno, do prostor nad oknem nebo na strop, případně do výklenku u okna. Ovládají se pomocí řetízku a nevyžadují složitou údržbu – občas stačí je přejet vysavačem, nebo navlhčeným hadříkem.

Fotogalerie

Cenová nabídka ZDARMA