Vnitřní vertikální žaluzie Německé a České výroby

Home » Vnitřní žaluzie » Vertikální žaluzie

Potřebujete pro vaší domácnost nebo kancelář kvalitní dekorativní vertikální žaluzie? Pořiďte si je od Německého výrobce ERFAL, který dodává kvalitní stínění již více jak 30 let. Pojezdová a ovládací mechanika je použita od německého výrobce Benthin. Celá výroba je zajištěna v Německu.

 

Montáže výrobků ERFAL zajišťujeme především pro města Plzeň, Praha a jejich okolí. Další města po domluvě.

 

 

 

 

Barevné provedení lamel je na vás

pro nejlepší efekt vertikálních žaluzií střídejte barevné provedení. Nebojte se experimentovat. Vyrobená vnitřní vertikální žaluzie bude mít nádherný a hlavně dekorativní úspěch. Vícebarevné provedení znamená nádherný design.

barevné provedení vertikálních žaluzií

 

šířka lamel vertikálních žaluzií

 

 

 

 

 

Vyberte si šířku lamel

 

 • široké lamely 250 mm ( zvláště elegantní provedení )
 • střední velikost 127 mm
 • úzké lamely 89 mm

různé velikosti lamel na vertikální žaluzie

 

 
 
 
 
 

Zakončení lamel – závaží

Lamely mohou být zakončeny ve spodní části plastovým nebo kovovým závaží spojené řetízkem nebo bez řetízku. Závaží vložené do speciálních šitých kapes látky, zajistí perfektně stabilitu celé vertikální žaluzie ( lamely ). Pro velmi luxusní vzhled můžete zvolit také dřevěné nebo kovové povrchové úpravy.

Vertikální žaluzie - spodní zakončení lamel

 

Německý výrobce ERFAL nabízí mnoho možností výroby vertikálních žaluzií

Je mnoho možností, jak vám můžeme nechat vyrobit vaše žaluzie. Potřebujete klasické nebo atypické provedení? Velkou výhodou je i použití u stropu ( vnitřní vertikální žaluzie na stínění světlíků ) a různé výšky oken. 

Vertikální žaluzie klasické provedení

Vertikální žaluzie stropní provedení světlíky

Vertikální žaluzie ERFAL stínění šikmin

Vertikální žaluzie ERFAL - stínění oblouků

 

Prohlédněte si naší fotogalerii

Vertikální vnitřní žaluzie látkové a plastové jsou významným stínícím prvkem ve veřejných nebo komerčních prostorách. Jejich jednoduchost a funkčnost je s oblibou využívána v našich domácnostech, kde nám napomáhají k estetickému vzhledu a chrání nás před slunečními paprsky. Předností svislé žaluzie je její vysoká variabilita. Vertikální žaluzie na míru je především vhodná na velké plochy, atypická okna a na vertikální nebo horizontální oblouky. V poslední době můžeme vertikální žaluzie vidět na prosklených balkonech bytových domů ( bytovky ), kde dobře plní svojí funkci zastínění. Na výběr máme vertikální žaluzie s potiskem ( se vzorem ) nebo bez vzoru. Záleží pouze na vás, co se vám více líbí.

 

Cena vertikálních žaluzií od českých výrobců:

BEMATECH – od 3 493,- Kč za 1m2

KOVO STÍN – od 399,- Kč za 1 m2

 

Dodáváme vertikální žaluzie na míru s montáží ve městech: Praha, Plzeň, Rokycany, Hořovice, Kladno, Klatovy, Beroun a jejich okolí.

Instalaci nechte na nás

Vertikální žaluzie na míru se montují nad oknem nebo na strop, popřípadě do výklenku u okna.. Do vodicí lišty se nasadí pruhy látky, které se spojí ovládacím řetízkem. Ovládání se provádí pomocí řetízku. Textilie, z nichž jsou vertikální žaluzie vyráběny, jsou omyvatelné a nabízejí širokou paletu barev a vzorů. Jejich snadná instalace je velkou výhodou, nevýhodou může být prostor, který tyto žaluzie zaberou.

Výhodou vertikálních látkových žaluzií je především široká kolekce barev a materiálů. Můžete vybírat z pestré škály, od látek transparentních až po látky poskytující úplné zatemnění. Cena vertikálních žaluzií se odvíjí od vybrané látky a velikosti okna. Nejlevnější vertikální žaluzie jsou vyráběny z PVC.

Standardní šířka lamel je 89 nebo 127 mm.

Jak vyčistit vertikální žaluzii

Vyčistit žaluzii je velice jednoduché. Drobných mechanických nečistot je možné se zbavit lehce navlhčeným hadříkem nebo vysavačem za použití nejnižšího stupně sání. Čištěním vertikálních žaluzií dosáhnete jejich delší životnosti.

 

Vertikální žaluzie jsou vhodné pro atypická okna a různé šikminy

Máte doma atypická okna? Obraťte se na nás a vymyslíme spolu, jak provedeme vhodné stínění vašich atypických oken vertikální žaluzií. Na výběr máte lamely látkové 89 mm a 127 mm. Lamely 89 mm jsou vhodnější do domácího interiéru, a celkově tento interiér pozvednou. Nabízíme velký výběr látek pro výrobu vertikálních žaluzií. Máme originální kolekci látek. Lze vyrobit různé šikmé provedení, vertikální oblouk nebo horizontální oblouk.

Při použití vnitřní vertikální žaluzie pro různé šikminy jako například schodiště ( viz foto níže ) docílíte optimálního řešení pro váš domov. Pod schodištěm si zachováte krásný úložný prostor. Ovládání si můžete zvolit na pravou nebo levou stranu ( shronování látkové vertikální žaluzie od ovládání nebo k ovládání ). Jedním tahem pod schodištěm vytvoříte velký prostor.

V našem vzorovém domě jsme pro vás připravili vertikální žaluzii šikmina pod schodištěm, pro vaší lepší inspiraci. Zvolili jsme šedou látku se vzory v zelené barvě.

Po telefonické domluvě je možné náš vzorový dům na interiérovou stínící techniku navštívit a ověřit si naší kvalitu výrobků.

Vertikální žaluzie – fotogalerie

Proč si pořídit vertikální žaluzie na míru

 • Zastínění velké plochy
 • Šířka až 7000 mm
 • Výška až 4000 mm
 • Velký výběr látek (vertikální žaluzie můžete mít zcela zatemňující nebo lehce průsvitné)
 • Jednoduché ovládání řetízkem
 • Možnost volby šířky lamel 89 nebo 127 mm
 • Moderní vzhled
 • Velmi kvalitní zpracování
 • Vyráběné přesně na míru

 

Dodáváme látkové vertikální žaluzie od předního českého výrobce Bematech s více jak dvacetiletou tradicí.

Další zajímavé produkty

Cenová nabídka ZDARMA