Vnitřní elektrické žaluzie

Žaluzie do oken » Vnitřní žaluzie » Žaluzie na míru » Vnitřní elektrické žaluzie

Elektrické závěsné žaluzie usnadňují ovládání pro stínění vašich oken. S lamelami je možná flexibilní regulace světla, takže může být přesně přizpůsobeno aktuálnímu slunečnímu světlu.

Ovládání je pohodlné, provádí se pomocí elektromotoru. Se správným příslušenstvím, jako jsou bezdrátové ruční ovladače, aplikace pro řízení zastínění přes telefon si život ještě více usnadníte.

Díky tomu je vnitřní elektrická žaluzie do oken moderním, a zvláště funkčním výrobkem na stínění oken.

Bez ohledu na to, jakou šířku lamely si vyberete, v naší kolekci vždy najdete moderní a krásné barvy lamel. Kromě toho je elektrický pohon žaluzií zvláště vhodný v místnostech se zvýšenou vlhkostí, jako je kuchyň a koupelna, ve kterých mají některé textilní zastínění nevýhody.


  • Dodací lhůty: jen 3–4 týdny
  • Max. rozměry: šířka až 700 cm, výška až 300 cm

Pro vás bez starostí

Poradíme vám a vybereme → vše u vás zaměříme → provedeme odbornou montáž se zárukou.


vertikální elektrická žaluzie

Elektrické žaluzie do bytu

V první řadě je snazší a pohodlnější ovládat žaluzie v bytě elektricky stiskem tlačítka než namáhavé ruční stahování nebo vytahování. Kromě zvýšeného pohodlí pro bydlení hrají roli také další aspekty, jako je energetická účinnost a bezpečnost.

Ve spojení se slunečními senzory se elektricky ovládané žaluzie v bytě automaticky zavírají v závislosti na světle. Tím se zabrání hromadění tepla, a máte příjemné klima v místnosti i bez klimatizace. To vám ušetří peníze za energie.

Ovládací prvky časování umožňují, aby se vnitřní žaluzie automaticky otevíraly nebo zavírali v předem určenou denní dobu, i když nikdo není doma.

To může vyvolávat dojem, že se někdo nachází v domě nebo bytě, což může odradit potenciální zloděje.

Žaluzie na baterie

Vnitřní žaluzie do oken na baterie kombinuje klasickou ochranu proti slunci s výkonnou technologií pohonu. Baterie funguje díky integrované lithium-iontové bezdrátové baterii a nabízí několikaměsíční běh.

V závislosti na vašich potřebách je k dispozici dálkové ovládání. Ovládací prvky pro automatizaci a provoz pomocí aplikace pro smartphone nebo tablet. Rádiová komunikace je obousměrná, a je možné ovládání žaluzií chytrým telefonem.

Žaluzie na baterie zaujme diskrétním vzhledem a lze jej použít na horizontální a plisé žaluzie. Dobíjecí kabel je nutno přikoupit.

  • možnost bez vrtání – zavěšení na rám okna
  • v jakékoliv pozici můžete žaluzie zastavit
  • výroba na míru
plisé žaluzie na baterie

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top