Žaluzie MHZ

Home » Vnitřní žaluzie » Žaluzie MHZ
žaluzie MHZ

+420 737 739 714

Klasická krása v moderním designu

Jako okenní mřížka umožnili pohled směrem ven a současně bránily výhledu dovnitř. Dnes se považují za klasiku vnitřní ochrany před sluncem. Nabízejí vám pohled do otevřeného prostoru bez pohledů zvenku.

Žaluzie MHZ se skládají z vodorovně se rozšiřujících, nastavitelných lamel. Ty lze jemně odstupňovat, aby flexibilně regulovaly dopadající světlo.

Flexibilní a univerzální možnosti aplikace

Horizontální žaluzie MHZ jsou vyrobeny z hliníku, a proto jsou robustní a odolné. Jsou vhodné do každé místnosti i do různých velikostí a tvarů oken. Ve vlhkých místnostech, jako jsou kuchyně a koupelny, je lze flexibilně používat.

Vyberte si barvu lamel pro horizontální žaluzii MHZ z více než 114 barev. Současné trendy v interiéru a různé povrchy vám nabízejí flexibilní prostor pro design.

Ve vysoce strukturovaných, sametových, hladkých a lamelách ve vysokém lesku vyberte, co vám vyhovuje. Děrované lamely umožňují výhled ven, navzdory zavřené cloně. S novou kolekcí pro horizontální žaluzie přebírá současný metalický trend. Univerzální kovové povrchy vytvářejí vizuální, hmatové a funkční prvky.

žaluzie Twinline

 

 

Lamely vytvářejí v místnosti funkční a světelnou atmosféru. Jejich styl dokonale zapadá do přímočaré architektury a minimalistického stylu interiéru. Různé barvy a povrchové struktury otevírají individuální tvůrčí svobodu.

TwinLine : Tuto horizontální žaluzii lze volně pohybovat nahoru a dolů. Závěsy lze umístit na libovolné místo v okně. S nastavitelným úhlem otočení žaluzie ovládáte jednotlivě dopad světla. Montáž probíhá ve skleněném proužku okna, přičemž funkce otočných a výklopných oken zůstává neomezená.

Výhody žaluzie TwinLine

 • vyrobeno na míru dle vašeho přání
 • montáž do zasklívací lišty (možnost bez vrtání a šroubů)
 • pružné řízení světla do interiéru
 • práce v místnosti bez oslnění sluncem
 • možnost kombinace barev lamel
 • vhodné pro okna, dveře a střešní okna
 • minimální šířka 290 mm
 • maximální velikost : šířka 1500 mm , výška 2500 mm (2 m2)

MHZ dodává kvalitu – horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie MHZ lze použít ve všech obytných oblastech – pravoúhlá okna, dveře a střešní okna. Pro malé okna, jiné speciální tvary, úzká okna a střešní okna jsou vhodné i lamelové závěsy. Dalšími oblastmi použití jsou zimní zahrady, různé příčky a kancelářské prostory.

Velikosti lamel u horizontálních žaluzií

 • 16 mm – do 9 m2
 • 25 mm – do 9 m2
 • 35 mm – do 9 m2
 • 50 mm – do 20 m2 (motoristické ovládání)

Kovový trend v interiéru

Auta s bílým lesklým nebo stříbrným matným povrchem, mobilní telefony se zlatým zadním krytem nebo duhové kovové náramkové hodinky: kovový trend dlouhodobě formuje každodenní život.

Kolekce MHZ pro horizontální žaluzie přenáší tento trend na ochranu soukromí a proti slunci. Tyto kovové povrchy vytvoří vizuální, hmatové a funkční zvýraznění. Esteticky doplňují technický produktový charakter žaluzií.

Lamely se strukturami a efekty

Různé bílé úrovně, matné stříbrné a růžové zlato: Toto je pouze část širokého spektra metalických barev v kolekci.

zaluzie mhz struktury 1
žaluzie mhz struktury 2
žaluzie mhz struktury 3
žaluzie mhz struktury 4
žaluzie mhz struktury 5
žaluzie mhz struktury 6

MHZ žaluzie pro domácí a komerční použití

Pružinové hliníkové lamely jsou díky tepelnému zpracování extrémně odolné vůči opotřebení. Proto jsou vhodné pro použití ve všech soukromých a veřejných prostorách. Jsou univerzální, což optimálně podtrhuje Trendově orientované kovové barvy.

Lamely se snadno čistí. Jsou proto ideální pro použití ve vlhkých místnostech, jako jsou kuchyně nebo koupelny. Žaluzie se často používají v kancelářích, kde dokáží zpříjemnit práci na PC. Jsou vyrobeny z 98 procent recyklovaných materiálů.

MHZ žaluzie v interiéru

 

V nabídce najdete následující barvy lamel

žaluzie vzorník Pure

PURE

Přizpůsobení barev až do posledního detailu

Pomocí exkluzivní lamely PURE můžete horizontální lamely upravit podle profilových barev systémů MHZ. K dispozici jsou v těchto velikostech: 16, 25, 35 a 50 milimetrů ve stříbrné, bílé, černé a antracitové.

žaluzie vzorník Obscure

OBSCURE

Cool konkrétní vzhled

Moderní styl venkovského domu je doplněn lamelou OBSCURE. Jejich hrubý strukturovaný betonový vzhled harmonicky zapadá do interiéru v chladných severských barvách.

žaluzie vzorník Velvet metal

VELVET METAL

Elegantní slídový efekt

Pokud chcete mít klasický design interiéru, který vám vyhovuje, pak jsou vhodné lamely VELVET METAL: V bohatých bílých, šedých a hnědých tónech sleduje aktuální trend živých přírodních barevných světů. V případě světla vytváří slída lamely Soft-Touch elegantní zvýraznění.

žaluzie vzorník Velvet Dim

DIM

Pro barevné akcenty

Milovníci barevných akcentů, pololesklá lamela DIM nabízí spoustu svobody při navrhování jejich interiérů. Kromě klasických živých barev ve všech čtyřech šířkách je lamela 25 milimetrů k dispozici také v celkem 32 barvách , které lze kombinovat v žaluzii.

Žaluzie od německého výrobce MHZ si můžete prohlédnout na naší nové vzorkovně v Praze ve Stodůlkách od října 2019.

Pošlete nám poptávku