Home » Žaluzie » Vnitřní žaluzie » Plisé žaluzie

Látkové plisé žaluzie

Co je Plisé?

Látkové Plisé žaluzie je oblíbené stínění proti slunci u oken a dveří – podobně jako u rolety. Látka je obvykle vyrobena z polyesteru a je položena do charakteristického tvaru záhybu (harmoniky), který dokáže hodně, navzdory jednoduchému způsobu jeho fungování.

Zvláštní výhodou plisované žaluzie je, že s ním lze pohybovat nahoru i dolů podle vybraného modelu.

Vzorkovna (showroom) MK rolety

Vzorkovna

Pojďte se podívat do naší velké vzorkovny.

+420 737 739 714

Plisé žaluzie – cena

Plisé roleta MHZ

Plisé roleta MHZ

cena od 2 314,- Kč

max. šířka: 230 cm
výška: 260 cm

roleta plisé Uno v kuchyni

Roleta Plisé Uno

cena od 868,- Kč

max. šířka: 150 cm
výška: do 220 cm

Plisovaná roleta úžasná opice

Plisovaná roleta DUETS ® HEROES MHZ

cena od 4 238,- Kč

max. šířka: 220 cm
výška: do 260 cm

Plisse roleta

Plisse roleta 11-8320

cena od 4 496,- Kč

šířka: až 120 cm
výška: do 220 cm

roleta den a noc do střešního okna

Roleta den a noc 11-7372

cena od 6 292,- Kč

Šířka: do 150 cm
Výška: do 150 cm

Roleta den a noc 11-7370 do střešního okna

Roleta den a noc 11-7370

cena od 4 628,- Kč

Šířka: do 150 cm
Výška: do 1500 cm

Plisé – dokonalé světlo, soukromí a ochrana před sluncem

Dodejte svým oknům a dveřím moderní, dekorativní vzhled pomocí plissé žaluzie! Tato varianta ochrany vašeho soukromí a ochrany před sluncem je stále populárnější. Není divu, koneckonců nezanechává nic, co by bylo po stránce vzhledu a funkce žádoucí..

plisé rolety a žaluzie

Hodí se k vám domu?

Kromě původních záhybů je design většiny modelů jemnější než honosnější. Na rozdíl například od dlouhých záclon nebo honosných závěsů jsou plisované žaluzie mnohem méně nápadné. Výsledkem je, že se perfektně hodí do jakéhokoli zařízení a doplňuje ho, místo aby ho narušoval.

Jako opticky extravagantnější varianta existují modely s rozdrceným vzhledem, jejichž látka je záměrně „pokrčená“ (rozdrcená), a tedy o něco nápadnější.

Mnoho různých odstínů, které jsou k dispozici na výběr, dává každé skládané látce, a tím i každé místnosti, svůj vlastní jedinečný vkus.

Podívejte se na naší barevnou inspiraci.

Bílé Plisé , béžové Plisé , šedé Plisé , zelené Plisé , červené Plisé , hnědé Plisé , modré Plisé , fialové Plisé , oranžové Plisé , žluté Plisé , černé Plisé

Výrazné barvy v kombinaci s dopadajícím slunečním zářením činí látku opravdu lesklou, zatímco jemnější barvy, jako je krémová, bílá nebo béžová, vytvářejí přirozené, klasické prostředí.

Ve kterých místnostech jej mohu použít?

V závislosti na stavu můžete ve všech pokojích použít Plisé. Je vhodný pro všechna okna a dveře, pro které potřebujete soukromí a ochranu před sluncem.

Jednoduše vyberte produkt, který má požadované vlastnosti: vhodný do vlhkých místností pro koupelnu, zatemňovací Plisé s tepelně izolačním pláštěm do ložnice, s povrchovou úpravou zabraňující nadměrnému zahřívání do kuchyně, nebo dětského pokoje, nebo odrážející se sluneční světlo v pracovně.

montáž plisé žaluzie do oken
plisé žaluzie pro balkonové dveře

Jaké typy existují?

U samotné látky máte na výběr mezi průhlednými, poloprůhlednými a zatemňovacími. V závislosti na místnosti rozhodněte, která úroveň propustnosti světla je požadována a doporučena. Zatemňovací Plisé roleta je samozřejmě vhodná zejména do ložnic, zatímco propustnější látky dobře poslouží v obývacích pokojích nebo v kanceláři.

Napnuté plisé spočívá na obou stranách okenního křídla, a proto se nemůže převrátit – velká výhoda, pokud chcete na okenní parapet umístit květináče nebo dekorativní předměty.

Tato ochrana proti slunci a ochrana před slunečním zářením je také velmi vhodná pro balkonové a terasové dveře: napnutá verze zůstává na místě, když jsou dveře otevřené a zavřené, a nekývá se dozadu ani dopředu.

Volně visící model není připevněn po stranách a může se pružně pohybovat. Nekomplikovaná verze pro upínání je velmi populární.

Lze jej instalovat bez vrtáku a v případě potřeby jej znovu odstranit, aniž by na okně zůstaly díry. Existují také modely speciálně pro střešní okna a zimní zahradu, ale nelze je připevnit pomocí upínacích konzol.

volně visící plisé žaluzie na míru

Jaká je péče o Plisé – údržba?

Skládané systémy se nejen snadno používají, ale také se snadno udržují. Nejlepší je oprášit je prachovkou. V případě většího znečištění jednoduše otřete látku vlhkým hadříkem nebo ji jemně očistěte měkkým kartáčem.

Proč tedy tento produkt?

Je to ideální vnitřní zastínění pro vaše soukromí a ochranu před sluncem pro každý byt a každý prostor, protože jej lze připevnit kdekoli a obvykle znovu odstranit bez poškození. Díky svému kompaktnímu tvaru zakrývá okna a dveře tak, jak chcete – bez ohledu na to, zda jsou taženy nahoru nebo dolů nebo umístěny uprostřed. Získáte všestranně promyšlenou ochranu soukromí a spolehlivou ochranu před sluncem.

Vzhledem k jejich tvaru visícímu dolů a poloze blízko okna se na nich téměř neusazuje žádný prach. Plisovaná žaluzie je pro váš domov přínosem – nebudete chtít nic jiného!

Vzorkovna (showroom) MK rolety

1 000+
produktů v naší vzorkovně.

U nás si vyberete za chvilku.

Kde vzorkovnu najdete

MK Rolety – stínící technika Praha
Bavorská 856/14, 155 00 Praha 5-Stodůlky

Otevírací doba:

ÚT – 12.00 – 18.00 hod. 

ČT – 12.00 – 18.00 hod.

SO – 09.00 – 13.00 hod.

Kudy k nám Parkoviště