Plisé den a noc

Home » Vnitřní stínění » Vnitřní žaluzie » Plisé den a noc

Plisé den a noc

Plisé den a noc vám nabízí dvě výhody. Skládá ze dvou plisovaných žaluzií a má dvojnásobnou funkčností! Díky výběru různých látek máte na okně správnou ochranu před sluncem pro každou denní a noční dobu.

Pro horní a dolní skládané žaluzie si můžete vybrat mezi látkou na ochranu soukromí, průhlednou látku nebo zatemňovací. Je také možný stejný typ látek v různých barvách.

Ochrana před sluncem během dne a zatemnění v noci, není již starostí s kombinovanou skládací žaluzií.

Kombinujte dvě látky

Vyrábí se dva typy denních a nočních plisé žaluzií. Jeden model je spojen uprostřed, druhý je oddělený. V obou případech jsou obě plisé v jedné kolejnici.

Se samostatnými denními a nočními skládanými žaluziemi můžete oba prvky umístit tak, aby mezi nimi byl vytvořen otvor, který odhalí pohled z okna. V kombinované skládané žaluzii se oba prvky pohybují nahoru a dolů dohromady.

Možnosti designu žaluzií plisé den a noc jsou rozmanité. Je možná kombinace různých typů látek transparentní a zatemňující, stejně jako kombinace stejného typu látky v různých barvách, například světle modré až po tmavě modrou.

  • maximální šířka – 1600 mm
  • maximální výška – 2200 mm

Vzorkovna

Vzorkovna

Zavolejte nám a vyberte si termín návštěvy.

+420 737 739 714

Kombinovaná žaluzie pro ložnici: dobrý výběr ve dne i v noci

Skládaná žaluzie je zvláště výhodná a praktická pro okna vaší ložnice ve dne i v noci! Pokud použijete tento model v ložnici, ráno budete lépe spát díky zatemňovací látce, a díky průsvitné látce se můžete během dne chránit před zvědavýma očima.

Po úplném roztažení mohou obě látky pokrýt celé okno. Je možné i rozdělené řešení, kdy transparentní látka je dole a zatemňovací nahoře. Samozřejmě můžete také plisovanou žaluzii zcela roztáhnout a užívat si výhled skrze okno ven.

plisé den a noc detail

1 000+
produktů v naší vzorkovně.

U nás si vyberete za chvilku.

Kde vzorkovnu najdete

MK Rolety – stínící technika Praha
Bavorská 856/14, 155 00 Praha 5-Stodůlky

Otevírací doba
Úterý: 10 – 18 hod.
Čtvrtek: 10 – 18 hod.

Kudy k nám Parkoviště

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.