Home » Tipy a návody » Látkové žaluzie Plisé „Jde to i bez vrtání”

Látkové žaluzie Plisé „Jde to i bez vrtání”

Moderní, jednoduché a přesto velice estetické. Takto bychom mohli nazvat látkové žaluzie Plisé, které je velmi žádané do každé domácnosti. Nevíte jaké stínění zvolit pro vaše okna? Zvolte si žaluzie Plisé a máte vyhráno! Jednoduché ovládání vnitřní žaluzie a světla do místnosti dle vaší potřeby. Je vám líto kvůli stínění vrtat do vašeho nového okna?

Pořiďte si od nás Plisé bez nutnosti vrtání. Jednoduché háčky se zaháknou na spodní a horní rám okna. Poté se nasadí samotná žaluzie do okna a řádně se vypne pro bezvadný chod. Široká škála barevných provedení včetně zatemňovacích nebo průsvitných látek. Vysoce dekorativní vzhled na vašem okně.

plisé žaluzie bez vrtaní

Líbí se vám Plisé žaluzie, ale trápí vás jaké provedení si zvolit? Zvolte provedení den a noc. Přes den průsvitné v noci zatemňovací. Počítejte ovšem z vyšší cenou. Provedení den a noc lze pořídit jako Plisé žaluzie bez vrtání do vašeho okna.

Požádejte nás o nahlédnutí do našeho vzorníku látek. Nebudete vědět, kterou barevnou variantu si vybrat. Vzorník látek je opravdu nádherná a pro zákazníka přehledný. Ještě nevíte jaké Plisé si zvolit? Přijeďte na naší vzorkovnu. Rádi vám je ukážeme. Vyrobíme vám žaluzie na míru podle rozměru vašeho okna.

žaluzie na míru

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top