MONTÁŽ BEZ VRTÁNÍ A ŠROUBŮ

V pronajatém bytě není často dovoleno vrtat do okenních rámů nebo šroubovat šrouby. Je tedy možné stínění pro vaše okna bez vrtání? Je proveditelná jejich montáž? Nebojte se! Máme pro vás řešení. Německý výrobce MHZ nabízí lepící sady , okenní klipy a koncové nosiče, které umožňují montáž žaluzií bez vrtání a šroubů.

lepící sada do zasklívací lišty bez vrtání
lepící sada pro montáž žaluzií bez vrtání

Lepící sada:

Pro montáž do skleněného pásu okna

Upevnění do skleněného pásu je ideální pro naklápění a otáčení oken. 14,6 mm tenké lepicí pásky můžou být přímo na skle. Napínací patky napnutého stínícího systému lze potom připnout. Žaluzie, plisé nebo roleta je připravena k použití pro pohodlné nastavení dle vaší potřeby.

Určité typy plisé žaluzií, jakož i volně posuvná horizontální žaluzie TwinLine lze rychle a snadno připevnit k oknu – bez vrtání nebo šroubování. Lepicí proužky mohou být odstraněny beze zbytků. Při čištění okna, lze systémy snadno vyjmout a připnout zpět.

Klipy na okna:

Pro montáž na rám okna

Téměř 11 x 29 mm malé okenní spony jsou ideální pro umístění ochrany proti slunci bez vrtání a šroubů do skleněného pruhu. Klipy na okna lze připnout na spodní a horní část rámu. Zajišťují bezpečné držení pro plisované žaluzie a volně posuvnou horizontální žaluzii TwinLine.

okenní spona pro plisé bez vrtání
okenní spony pro montáž na přední rám okna
upínací konzole pro plisé bez vrtání
speciální držák na rám okna

Držák speciál: Pro montáž na rám

Většina svislých skládaných systémů lze namontovat na okenní rám pomocí upínacích podpěr. Malé nosiče o velikosti 20 x 50 mm jsou upnuty na rámu okna, systémy lze snadno připnout a odepnout.

K dispozici jsou upínací držáky pro napnuté žaluzie a pravoúhlé volně zavěšené systémy. Držáky svorek jsou vhodné také pro montáž nakloněných, trojúhelníkových a pevných kruhových systémů.

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top